Activ

YATRUS SHELL SRL

CUI: 36833826
CIF: 36833826
Reg. Com.: J13/3124/2017
CAEN: 0311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Pescuitul maritim

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:05

Despre YATRUS SHELL SRL

YATRUS SHELL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Pescuitul maritim" (cod CAEN 0311), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YATRUS SHELL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
70.854 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
167.960 RON
Active circulante
65.298 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
49.255 RON
Casa & conturi bănci
16.043 RON
Capital propriu
-212.250 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Mr. Gheorghe Şonţu nr. 7, 900733
Telefon0728177466

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Mr. Gheorghe Şonţu nr. 7, 900733
Cod poștal: 900733
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Mr. Gheorghe Şonţu nr. 7, 900733
Cod postal
900733
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 11.09.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-70.854 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 44.579 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.854 RON 95.230 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 70.854 RON 50.651 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 70.854 RON 50.651 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 167.960 RON 205.826 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.298 RON 81.799 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 233.258 RON 287.625 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 49.255 RON 49.256 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.043 RON 32.543 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 445.508 RON 429.021 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -212.250 RON -141.396 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active233.258RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

191,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale233.258 RON
Datorii totale445.508 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-91,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 70.854 0 0 70.854 70.854
2023 0 -100,0% față de anul precedent 44.579 95.230 0 0 50.651 50.651
2022 14.488 -24,4% față de anul precedent 42.313 106.448 0 0 64.135 64.570
2021 19.153 -83,0% față de anul precedent 31.908 111.504 0 0 79.596 80.171
2020 112.690 -82,0% față de anul precedent 168.965 261.794 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 92.829 94.287
2019 624.603 +2,2% față de anul precedent 653.784 620.632 33.152 -75,9% față de anul precedent 26.906 -79,5% față de anul precedent 0 0
2018 611.038 -18,6% față de anul precedent 646.764 509.119 137.645 -44,6% față de anul precedent 131.507 -45,4% față de anul precedent 0 0
2017 750.170 798.710 550.362 248.348 240.846 0 0
2016 0 0 7.183 0 0 7.183 7.183

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 167.960 65.298 233.258 0 49.255 16.043
2023 205.826 81.799 287.625 0 49.256 32.543
2022 243.693 89.300 332.993 0 52.220 37.080
2021 281.559 84.692 366.251 0 7.539 77.153
2020 320.053 347.745 667.798 0 12.526 335.219
2019 341.991 428.774 770.765 650 50.996 377.128
2018 265.949 478.918 744.867 0 93.148 385.770
2017 269.548 296.556 566.104 0 69.478 227.078
2016 172.584 34.291 206.875 0 3.120 31.171

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 445.508 +3,8% față de anul precedent -212.250 Neraportat 0
2023 429.021 -17,2% față de anul precedent -141.396 Neraportat 0
2022 518.021 +6,1% față de anul precedent -185.028 Neraportat 0
2021 488.191 +47,9% față de anul precedent -120.458 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 330.166 -5,7% față de anul precedent 342.789 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2019 350.042 +2,9% față de anul precedent 437.076 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 340.306 +16,2% față de anul precedent 410.169 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2017 292.794 +73,2% față de anul precedent 278.663 Neraportat 6
2016 169.058 37.817 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
70.854 RON
Angajati
0
Datorii
445.508 RON +3.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
50.651 RON
Angajati
0
Datorii
429.021 RON -17.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 14.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.488 RON -24.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.570 RON
Angajati
0
Datorii
518.021 RON +6.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.153 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.153 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.153 RON -83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.171 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
488.191 RON +47.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 112.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 112.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
112.690 RON -81.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
94.287 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
330.166 RON -5.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 624.603 RON. Profit: 26.906 RON

Cifra de afaceri: 624.603 RON. Profit: 26.906 RON

Cifra de afaceri
624.603 RON +2.22% față de anul precedent
Profit net
26.906 RON -79.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
350.042 RON +2.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 611.038 RON. Profit: 131.507 RON

Cifra de afaceri: 611.038 RON. Profit: 131.507 RON

Cifra de afaceri
611.038 RON -18.55% față de anul precedent
Profit net
131.507 RON -45.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
340.306 RON +16.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 750.170 RON. Profit: 240.846 RON

Cifra de afaceri: 750.170 RON. Profit: 240.846 RON

Cifra de afaceri
750.170 RON
Profit net
240.846 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
292.794 RON +73.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.183 RON
Angajati
0
Datorii
169.058 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYATRUS SHELL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

YATRUS SHELL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0311 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0311, Constanţa

ROMICA FISH SRL
CUI: 36139493CAEN: 0311
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2016-05-30
fara e-Factura
BZR&TROLU CONCEPT SRL
CUI: 37617731CAEN: 0311
Activ
CONSTANŢA, Sat Schitu Com. Costineşti2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.625 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRIS NAV SHIPPING SRL
CUI: 36133539CAEN: 0311
Activ
CONSTANŢA, Sat Sinoie Com. Mihai Viteazu2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.341 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CILICA FISH SRL
CUI: 37971320CAEN: 0311
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2017-07-13
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

PIG NUTRITION SRL
CUI: 36833176CAEN: 0146
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2016-12-13
fara e-Factura
GMN PROSIT CONSULTING SRL
CUI: 36833958CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.950 RON
Profit
214.020 RON
Angajati
1
VOGGA MOB S.R.L.
CUI: 36824844CAEN: 3100
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.382.370 RON
Profit
28.927 RON
Angajati
9
YOUNG GENERATION SRL
CUI: 36839470CAEN: 4778
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.432 RON
Profit
5.987 RON
Angajati
0
TOP STEEL STRUCTURE SRL
CUI: 36721300CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2016-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.047.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COMPLEX BALNEAR FORTUNA SRL
CUI: 36946094CAEN: 8690
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
843.283 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
NS INTERTRADE SRL
CUI: 35794745CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2016-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.177.469 RON
Profit
383.667 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YATRUS SHELL SRL?

CUI-ul YATRUS SHELL SRL este 36833826.

Unde este sediul YATRUS SHELL SRL?

YATRUS SHELL SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Mr. Gheorghe Şonţu nr. 7, 900733, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata YATRUS SHELL SRL?

YATRUS SHELL SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YATRUS SHELL SRL in 2024?

In 2024, YATRUS SHELL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are YATRUS SHELL SRL?

YATRUS SHELL SRL are codul CAEN principal 0311 (Pescuitul maritim).

Ce profit a inregistrat YATRUS SHELL SRL in 2024?

YATRUS SHELL SRL a inregistrat o pierdere neta de 70.854 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.