Activ Plătitor TVAe‑Factură

AGROMUSCEL SRL

CUI: 36841667
CIF: RO36841667
Reg. Com.: J03/2041/2016
CAEN: 0125
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:53

Despre AGROMUSCEL SRL

AGROMUSCEL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus, judetul ARGEŞ, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGROMUSCEL SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.840 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+3494.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (178.048 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.840 RON
Venituri totale
29.888 RON
Cheltuieli totale
124.716 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
113.224 RON
Active circulante
16.748 RON
Stocuri
2.162 RON
Creanțe
13.665 RON
Casa & conturi bănci
921 RON
Capital propriu
-57.076 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus, 117027

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus, 117027
Cod poștal: 117027
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus, 117027
Cod postal
117027
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.12.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.840 RON
Rezultat net
-94.828 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.840 RON 385 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 29.888 RON 14.819 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 124.716 RON 1.873 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 12.946 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 12.946 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 94.828 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 94.828 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 113.224 RON 113.224 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.748 RON 11.212 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 129.972 RON 124.436 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.162 RON 2.162 RON
CreanțeSume de încasat 13.665 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 921 RON 9.050 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 178.048 RON 86.685 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -57.076 RON 37.751 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active129.972RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

137,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale129.972 RON
Datorii totale178.048 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,09 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-43,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.840 +3.494,8% față de anul precedent 29.888 124.716 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 94.828 94.828
2023 385 +28,3% față de anul precedent 14.819 1.873 12.946 12.946 0 0
2022 300 0,0% față de anul precedent 15.310 23.646 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.336 8.345
2021 300 0,0% față de anul precedent 14.421 5.633 8.788 -25,2% față de anul precedent 8.780 -25,2% față de anul precedent 0 0
2020 300 -40,0% față de anul precedent 13.655 1.905 11.750 +72,7% față de anul precedent 11.741 +77,0% față de anul precedent 0 0
2018 500 13.623 6.820 6.803 6.634 0 0
2017 0 0 2.053 0 0 2.053 2.053
2016 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 113.224 16.748 129.972 2.162 13.665 921
2023 113.224 11.212 124.436 2.162 0 9.050
2022 75.220 11.269 86.489 2.163 0 9.106
2021 75.220 13.287 88.507 1.163 0 12.124
2020 75.220 4.104 79.324 1.163 0 2.941
2018 75.220 2.514 77.734 1.163 0 1.351
2017 970 2.661 3.631 2.163 0 498
2016 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 178.048 +105,4% față de anul precedent -57.076 Neraportat 0
2023 86.685 +40,5% față de anul precedent 37.751 Neraportat 0
2022 61.685 +11,4% față de anul precedent 24.804 Neraportat 0
2021 55.357 +0,7% față de anul precedent 33.150 Neraportat 0
2020 54.954 -24,2% față de anul precedent 24.370 Neraportat 0
2018 72.469 +1.349,4% față de anul precedent 5.265 Neraportat 0
2017 5.000 -1.369 Neraportat 0
2016 0 0 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.840 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.840 RON +3494.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
94.828 RON
Angajati
0
Datorii
178.048 RON +105.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 385 RON. Profit: 12.946 RON

Cifra de afaceri: 385 RON. Profit: 12.946 RON

Cifra de afaceri
385 RON +28.33% față de anul precedent
Profit net
12.946 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
86.685 RON +40.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300 RON 0% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.345 RON
Angajati
0
Datorii
61.685 RON +11.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 8.780 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 8.780 RON

Cifra de afaceri
300 RON 0% față de anul precedent
Profit net
8.780 RON -25.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
55.357 RON +0.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 11.741 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 11.741 RON

Cifra de afaceri
300 RON -40% față de anul precedent
Profit net
11.741 RON +76.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
54.954 RON -24.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 6.634 RON

Cifra de afaceri: 500 RON. Profit: 6.634 RON

Cifra de afaceri
500 RON
Profit net
6.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
72.469 RON +1349.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.053 RON
Angajati
0
Datorii
5.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGROMUSCEL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0125 in Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus (ARGEŞ)

AGROMUSCEL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0125 in Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus (ARGEŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0125, Argeş

HORTI GARDEN GREEN SRL
CUI: 26185832CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2009-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.635 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LIVADA RUXANDREI SRL
CUI: 36560327CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.908 RON
Profit
94.825 RON
Angajati
1
AFINIT SCAN S.R.L.
CUI: 47836569CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Sat Malu Com. Bârla2023-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.350 RON
Profit
8.078 RON
Angajati
1
MELEAGURILE VERZI SORILE SRL
CUI: 37299670CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Sat Sălătrucu Com. Sălătrucu2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.080 RON
Profit
7.876 RON
Angajati
0
BLBRS AGRO FARM SRL
CUI: 36268374CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2016-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.212 RON
Profit
83.211 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0125, Argeş

BLUE BLACK BERRY SRL
CUI: 36812130CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Sat Răteşti Com. Răteşti2016-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.404.125 RON
Profit
70.092 RON
Angajati
1
BIO LIFE SEBASTIAN SRL
CUI: 37211252CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Orş. Mioveni2017-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.302 RON
Profit
2.087 RON
Angajati
0
5 ALUNI AGRO-PROD SRL
CUI: 36560343CAEN: 0125
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
64.218 RON
Angajati
2

Alte firme din Argeş

ALIMAR TOP CONCEPT SRL
CUI: 36841659CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.934 RON
Profit
18.121 RON
Angajati
1
AVENUE MERYEM SALON SRL
CUI: 36841675CAEN: 9622
Activ
ARGEŞ, Sat Albota Com. Albota2016-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOOSAI CREATIONS SRL
CUI: 36828781CAEN: 7311
Activ
ARGEŞ, Sat Chilii Com. Mioarele2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.635 RON
Profit
290.263 RON
Angajati
1
ALISTEF DARIANA TRANS SRL
CUI: 36855620CAEN: 4931
Activ
ARGEŞ, Sat Ursoaia Com. Cotmeana2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.027 RON
Profit
38.946 RON
Angajati
1
ANYCOS TOTAL STAR SRL
CUI: 36703842CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Beleţi Com. Beleţi-Negreşti2016-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.335 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SGI PRUDENT ASSIST SRL
CUI: 36982445CAEN: 8299
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2017-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.200 RON
Profit
120.105 RON
Angajati
1
HIGIA HI-SERV S.R.L.
CUI: 35364110CAEN: 1812
Activ
ARGEŞ, Sat Coşeri Com. Căteasca2015-12-29
fara e-Factura
CAROLI FOODS GROUP SRL
CUI: 6543790CAEN: 1013
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti1994-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
604.019.945 RON
Profit
0 RON
Angajati
1401
MULTIPROD ALIMENT S.R.L.
CUI: 47423643CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.416.450 RON
Profit
102.758 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGROMUSCEL SRL?

CUI-ul AGROMUSCEL SRL este 36841667.

Unde este sediul AGROMUSCEL SRL?

AGROMUSCEL SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus, 117027, Sat Bughea de Sus Com. Bughea de Sus, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata AGROMUSCEL SRL?

AGROMUSCEL SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGROMUSCEL SRL in 2024?

In 2024, AGROMUSCEL SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.840 RON.

Ce activitate are AGROMUSCEL SRL?

AGROMUSCEL SRL are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Ce profit a inregistrat AGROMUSCEL SRL in 2024?

AGROMUSCEL SRL a inregistrat o pierdere neta de 94.828 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.