Activ

BENY TRANS EUROPE S.R.L.

CUI: 36879661
CIF: 36879661
Reg. Com.: J33/1542/2016
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 22:43

Despre BENY TRANS EUROPE S.R.L.

BENY TRANS EUROPE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bosanci Com. Bosanci, judetul SUCEAVA, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, BENY TRANS EUROPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 902 RON (in scadere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
2.148 RON
Cheltuieli totale
1.074 RON
Profit brut
1.074 RON
Profit net
902 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
149.322 RON
Stocuri
513 RON
Creanțe
146.884 RON
Casa & conturi bănci
1.925 RON
Capital propriu
40.010 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045
Telefon0755309343

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045
Cod poștal: 727045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045
Cod postal
727045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.12.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
902 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.148 RON 4.829 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.074 RON 3.505 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.074 RON 1.324 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 902 RON 1.264 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 149.322 RON 149.090 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 149.322 RON 149.090 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 513 RON 513 RON
CreanțeSume de încasat 146.884 RON 146.593 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.925 RON 1.984 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 109.312 RON 109.982 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 40.010 RON 39.108 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active149.322RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

73,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale149.322 RON
Datorii totale109.312 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,6 %Profit net / active totale
ROE
2,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
26,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 2.148 1.074 1.074 -18,9% față de anul precedent 902 -28,6% față de anul precedent 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 4.829 3.505 1.324 -97,3% față de anul precedent 1.264 -97,3% față de anul precedent 0 0
2021 4.405 -75,8% față de anul precedent 92.510 43.055 49.455 46.725 0 0
2020 18.232 -38,6% față de anul precedent 28.067 82.337 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 54.270 55.057
2019 29.679 -92,7% față de anul precedent 103.803 101.646 2.157 -88,5% față de anul precedent 1.133 -92,4% față de anul precedent 0 0
2018 407.650 +64,7% față de anul precedent 412.419 393.673 18.746 -42,5% față de anul precedent 14.826 -50,6% față de anul precedent 0 0
2017 247.582 273.165 240.589 32.576 30.016 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 149.322 149.322 513 146.884 1.925
2022 0 149.090 149.090 513 146.593 1.984
2021 0 149.778 149.778 513 147.181 2.084
2020 37.478 43.442 80.920 513 39.190 3.739
2019 80.477 51.328 131.805 513 50.361 454
2018 106.385 87.946 194.331 513 81.602 5.831
2017 37.664 69.665 107.329 14 68.193 1.458
2016 506 394 900 0 0 394

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 109.312 -0,6% față de anul precedent 40.010 Neraportat 0
2022 109.982 -1,7% față de anul precedent 39.108 Neraportat 0
2021 111.934 +24,7% față de anul precedent 37.844 Neraportat 0
2020 89.801 +4,9% față de anul precedent -8.881 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 85.630 -42,6% față de anul precedent 46.175 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 149.289 +93,6% față de anul precedent 45.042 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 77.113 +10.916,1% față de anul precedent 30.216 Neraportat 1
2016 700 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 902 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 902 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
902 RON -28.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
109.312 RON -0.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.264 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.264 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
1.264 RON -97.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
109.982 RON -1.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.405 RON. Profit: 46.725 RON

Cifra de afaceri: 4.405 RON. Profit: 46.725 RON

Cifra de afaceri
4.405 RON -75.84% față de anul precedent
Profit net
46.725 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
111.934 RON +24.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 18.232 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.232 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.232 RON -38.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
55.057 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
89.801 RON +4.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.679 RON. Profit: 1.133 RON

Cifra de afaceri: 29.679 RON. Profit: 1.133 RON

Cifra de afaceri
29.679 RON -92.72% față de anul precedent
Profit net
1.133 RON -92.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
85.630 RON -42.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 407.650 RON. Profit: 14.826 RON

Cifra de afaceri: 407.650 RON. Profit: 14.826 RON

Cifra de afaceri
407.650 RON +64.65% față de anul precedent
Profit net
14.826 RON -50.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
149.289 RON +93.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 247.582 RON. Profit: 30.016 RON

Cifra de afaceri: 247.582 RON. Profit: 30.016 RON

Cifra de afaceri
247.582 RON
Profit net
30.016 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
77.113 RON +10916.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
700 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBENY TRANS EUROPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Bosanci Com. Bosanci (SUCEAVA)

BENY TRANS EUROPE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Bosanci Com. Bosanci (SUCEAVA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Suceava

PETEA UK IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI: 36836164CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2016-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.949 RON
Profit
22.428 RON
Angajati
1
AMARIE TRANS S.R.L.
CUI: 36885140CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Rădăşeni Com. Rădăşeni2017-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.873 RON
Profit
5.717 RON
Angajati
2
TRANSARM S.R.L.
CUI: 36799520CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2016-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.688 RON
Profit
39.079 RON
Angajati
0
DAROMI SPEDITION S.R.L.
CUI: 36886731CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Vechi Com. Frătăuţii Vechi2017-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
395.036 RON
Profit
2.348 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

VIP GRAND SECURITY S.R.L.
CUI: 36876460CAEN: 8001
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.521.572 RON
Profit
1.022.780 RON
Angajati
36
ALD COSMETICS S.R.L.
CUI: 36882853CAEN: 4690
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2016-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GEISHA COSMETICS S.R.L.
CUI: 36854721CAEN: 4645
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.776.538 RON
Profit
403.861 RON
Angajati
2
DANIELA CHOCOLAT S.R.L.
CUI: 36707925CAEN: 1071
Activ
SUCEAVA, Loc. Bivolăria Orş. Vicovu de Sus2016-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.431.640 RON
Profit
114.010 RON
Angajati
9
ERA TUNING S.R.L.
CUI: 37004699CAEN: 4791
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2017-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.563 RON
Profit
80.502 RON
Angajati
1
PLETOSU IOAN TRANS S.R.L.
CUI: 35029760CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
108 RON
Angajati
0
POSATORI CUCOŞ SRL
CUI: 38273814CAEN: 4333
Activ
SUCEAVA, Sat Corni Orş. Liteni2017-09-27
fara e-Factura
DARRIAN S.R.L.
CUI: 49683348CAEN: 5621
Activ
SUCEAVA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2024-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.051 RON
Profit
16.406 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BENY TRANS EUROPE S.R.L.?

CUI-ul BENY TRANS EUROPE S.R.L. este 36879661.

Unde este sediul BENY TRANS EUROPE S.R.L.?

BENY TRANS EUROPE S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045, Sat Bosanci Com. Bosanci, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata BENY TRANS EUROPE S.R.L.?

BENY TRANS EUROPE S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BENY TRANS EUROPE S.R.L. in 2023?

In 2023, BENY TRANS EUROPE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are BENY TRANS EUROPE S.R.L.?

BENY TRANS EUROPE S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat BENY TRANS EUROPE S.R.L. in 2023?

BENY TRANS EUROPE S.R.L. a inregistrat un profit net de 902 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.