Activ

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL

CUI: 36880070
CIF: 36880070
Reg. Com.: J2016017022409
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 decembrie 2016 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:16

Despre MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 168.890 RON, in scadere fata de anul precedent (-42.5%). Profitul net inregistrat a fost de 20.788 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 110.820 RON in 2017 la 168.890 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
168.890 RON
Venituri totale
168.894 RON
Cheltuieli totale
144.233 RON
Profit brut
24.661 RON
Profit net
20.788 RON
Marja profit net
12,31%
Active imobilizate
2.708 RON
Active circulante
31.378 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
15.660 RON
Casa & conturi bănci
15.718 RON
Capital propriu
21.941 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 158, 20883
Detalii adresaparter. modulul P2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 158, 20883
Cod poștal: 20883
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 158, 20883
Detalii
parter. modulul P2
Cod postal
20883
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.12.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
22 martie 2022
Data reactivare
18 aprilie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
168.890 RON
Rezultat net
20.788 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 168.890 RON 293.560 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 168.894 RON 293.566 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 144.233 RON 138.045 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 24.661 RON 155.521 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 20.788 RON 134.370 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.708 RON 4.908 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.378 RON 139.535 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 34.086 RON 144.443 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 15.660 RON 10.554 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.718 RON 128.981 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.145 RON 9.290 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 21.941 RON 135.153 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active34.086RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

35,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale34.086 RON
Datorii totale12.145 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
61,0 %Profit net / active totale
ROE
94,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 168.890 -42,5% față de anul precedent 168.894 144.233 24.661 -84,1% față de anul precedent 20.788 -84,5% față de anul precedent 0 0
2023 293.560 +17,4% față de anul precedent 293.566 138.045 155.521 -1,1% față de anul precedent 134.370 -13,2% față de anul precedent 0 0
2022 250.030 +70,8% față de anul precedent 250.035 92.809 157.226 +240,4% față de anul precedent 154.726 +246,5% față de anul precedent 0 0
2021 146.350 -4,8% față de anul precedent 146.360 100.169 46.191 -31,8% față de anul precedent 44.656 -32,7% față de anul precedent 0 0
2020 153.790 -3,2% față de anul precedent 153.793 86.027 67.766 +2,4% față de anul precedent 66.353 +2,8% față de anul precedent 0 0
2019 158.800 +6,4% față de anul precedent 158.800 92.633 66.167 +10,0% față de anul precedent 64.578 +10,1% față de anul precedent 0 0
2018 149.290 +34,7% față de anul precedent 149.290 89.150 60.140 -15,7% față de anul precedent 58.647 -15,8% față de anul precedent 0 0
2017 110.820 110.820 39.493 71.327 69.643 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.708 31.378 34.086 0 15.660 15.718
2023 4.908 139.535 144.443 0 10.554 128.981
2022 0 166.352 166.352 0 37.526 128.826
2021 0 55.398 55.398 0 15.100 40.298
2020 0 74.417 74.417 0 18.756 55.661
2019 0 72.684 72.684 0 18.426 54.258
2018 0 67.407 67.407 0 21.096 46.311
2017 0 75.696 75.696 0 7.376 68.320

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.145 +30,7% față de anul precedent 21.941 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 9.290 -16,1% față de anul precedent 135.153 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 11.069 +8,1% față de anul precedent 155.283 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 10.241 +29,4% față de anul precedent 45.157 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 7.916 +19,7% față de anul precedent 66.501 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 6.616 -16,4% față de anul precedent 66.068 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 7.917 +35,3% față de anul precedent 59.490 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 5.853 69.843 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 168.890 RON. Profit: 20.788 RON

Cifra de afaceri: 168.890 RON. Profit: 20.788 RON

Cifra de afaceri
168.890 RON -42.47% față de anul precedent
Profit net
20.788 RON -84.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.145 RON +30.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 293.560 RON. Profit: 134.370 RON

Cifra de afaceri: 293.560 RON. Profit: 134.370 RON

Cifra de afaceri
293.560 RON +17.41% față de anul precedent
Profit net
134.370 RON -13.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.290 RON -16.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 250.030 RON. Profit: 154.726 RON

Cifra de afaceri: 250.030 RON. Profit: 154.726 RON

Cifra de afaceri
250.030 RON +70.84% față de anul precedent
Profit net
154.726 RON +246.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.069 RON +8.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 146.350 RON. Profit: 44.656 RON

Cifra de afaceri: 146.350 RON. Profit: 44.656 RON

Cifra de afaceri
146.350 RON -4.84% față de anul precedent
Profit net
44.656 RON -32.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.241 RON +29.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 153.790 RON. Profit: 66.353 RON

Cifra de afaceri: 153.790 RON. Profit: 66.353 RON

Cifra de afaceri
153.790 RON -3.15% față de anul precedent
Profit net
66.353 RON +2.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.916 RON +19.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 158.800 RON. Profit: 64.578 RON

Cifra de afaceri: 158.800 RON. Profit: 64.578 RON

Cifra de afaceri
158.800 RON +6.37% față de anul precedent
Profit net
64.578 RON +10.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.616 RON -16.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 149.290 RON. Profit: 58.647 RON

Cifra de afaceri: 149.290 RON. Profit: 58.647 RON

Cifra de afaceri
149.290 RON +34.71% față de anul precedent
Profit net
58.647 RON -15.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.917 RON +35.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 110.820 RON. Profit: 69.643 RON

Cifra de afaceri: 110.820 RON. Profit: 69.643 RON

Cifra de afaceri
110.820 RON
Profit net
69.643 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.853 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

DIGITAL SYSTEM S.R.L.
CUI: 50443535CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.935 RON
Profit
132.191 RON
Angajati
1
EUROPEAN CONFORMITY CHECK S.R.L.
CUI: 37890927CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.105 RON
Profit
76.598 RON
Angajati
0
REAL MANAGEMENT SRL
CUI: 13763306CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2001-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.024 RON
Profit
13.992 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.036 RON
Profit
107.399 RON
Angajati
0
ALL SUPPORT SSM&SU 4U SRL
CUI: 37331828CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.339 RON
Profit
106.965 RON
Angajati
1
RONICOM SRL
CUI: 6253592CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.758 RON
Profit
109.912 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Municipiul Bucureşti

MANAGEMENT DEJAVU SRL
CUI: 36877261CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.961 RON
Profit
52.222 RON
Angajati
1
LEGAL & SSM SERVICE SRL
CUI: 36880852CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
545.139 RON
Profit
371.211 RON
Angajati
1
IDTOTAL RETAIL S.R.L.
CUI: 36863584CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLEVER TAX ADVISOR SRL
CUI: 36911100CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.331 RON
Profit
141.553 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BIS CAPITAL GROUP SRL
CUI: 36879998CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-12-29
fara e-Factura
MAD ARCHITECTS S.R.L.
CUI: 36880089CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
949.225 RON
Profit
35.442 RON
Angajati
1
LENART HOME DESIGN SRL
CUI: 36877938CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GLOBAL ENERGY TRADING SRL
CUI: 36880968CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
377 RON
Angajati
0
WORK&HSE SRL
CUI: 36863436CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EXPERT AUTO ASIST SRL
CUI: 36900909CAEN: 5221
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.150 RON
Profit
12.489 RON
Angajati
0
RELOCOM ACTIV SRL
CUI: 36710939CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.195 RON
Profit
628.292 RON
Angajati
1
HRISTAVITA SRL
CUI: 37105871CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.905 RON
Profit
33.744 RON
Angajati
1
MEDEROVAL SRL
CUI: 34720871CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.681 RON
Profit
7.602 RON
Angajati
1
EU LEGAL PRIVACY S.R.L.
CUI: 38846709CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.441 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL?

CUI-ul MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL este 36880070.

Unde este sediul MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL?

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 158, 20883, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL?

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2016 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL in 2024?

In 2024, MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 168.890 RON.

Cati angajati are MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL?

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL?

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL in 2024?

MFC IDEAL EXPERT SOLUTIONS SRL a inregistrat un profit net de 20.788 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.