Activ

FABIAN BUSINESS SRL

CUI: 36885426
CIF: 36885426
Reg. Com.: J13/3/2017
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 ianuarie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:31

Despre FABIAN BUSINESS SRL

FABIAN BUSINESS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FABIAN BUSINESS SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.472 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-4.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 34.495 RON in 2017 la 6.472 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.472 RON
Venituri totale
10.152 RON
Cheltuieli totale
10.794 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.368 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
2.368 RON
Capital propriu
2.281 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Topolog nr. 23, 900264
Detalii adresaCAMERA NR.2
Telefon0726201659

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Topolog nr. 23, 900264
Cod poștal: 900264
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Topolog nr. 23, 900264
Detalii
CAMERA NR.2
Cod postal
900264
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.01.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.472 RON
Rezultat net
-642 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.472 RON 6.746 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.152 RON 6.746 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.794 RON 15.078 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 642 RON 8.332 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 642 RON 8.332 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.368 RON 3.168 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.368 RON 3.168 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 2 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.368 RON 3.166 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 87 RON 245 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.281 RON 2.923 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.368RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.368 RON
Datorii totale87 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
27,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.472 -4,1% față de anul precedent 10.152 10.794 0 0 642 642
2023 6.746 -38,4% față de anul precedent 6.746 15.078 0 0 8.332 8.332
2022 10.942 -38,7% față de anul precedent 10.942 14.785 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.843 3.843
2021 17.848 +37,9% față de anul precedent 17.848 17.363 485 -79,7% față de anul precedent 25 -98,8% față de anul precedent 0 0
2020 12.944 -56,1% față de anul precedent 12.944 10.559 2.385 -43,6% față de anul precedent 1.998 -40,2% față de anul precedent 0 0
2019 29.506 -5,1% față de anul precedent 29.506 25.281 4.225 3.340 0 0
2018 31.097 -9,9% față de anul precedent 31.097 34.370 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.273 3.884
2017 34.495 38.179 24.090 14.089 13.420 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.368 2.368 0 0 2.368
2023 0 3.168 3.168 0 2 3.166
2022 500 10.861 11.361 0 0 10.861
2021 900 14.304 15.204 0 0 14.304
2020 2.000 13.518 15.518 0 0 13.518
2019 2.673 10.544 13.217 0 0 10.544
2018 3.373 6.933 10.306 0 0 6.933
2017 3.922 14.099 18.021 0 0 14.099

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 87 -64,5% față de anul precedent 2.281 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 245 +133,3% față de anul precedent 2.923 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 105 -0,9% față de anul precedent 11.256 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 106 -76,2% față de anul precedent 15.098 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 445 +215,6% față de anul precedent 15.073 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 141 -75,3% față de anul precedent 13.076 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 570 -87,1% față de anul precedent 9.736 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 4.401 13.620 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.472 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.472 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.472 RON -4.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
642 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
87 RON -64.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.746 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.746 RON -38.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.332 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
245 RON +133.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.942 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.942 RON -38.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.843 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
105 RON -0.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 17.848 RON. Profit: 25 RON

Cifra de afaceri: 17.848 RON. Profit: 25 RON

Cifra de afaceri
17.848 RON +37.89% față de anul precedent
Profit net
25 RON -98.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
106 RON -76.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.944 RON. Profit: 1.998 RON

Cifra de afaceri: 12.944 RON. Profit: 1.998 RON

Cifra de afaceri
12.944 RON -56.13% față de anul precedent
Profit net
1.998 RON -40.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
445 RON +215.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 29.506 RON. Profit: 3.340 RON

Cifra de afaceri: 29.506 RON. Profit: 3.340 RON

Cifra de afaceri
29.506 RON -5.12% față de anul precedent
Profit net
3.340 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
141 RON -75.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 31.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.097 RON -9.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.884 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
570 RON -87.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 34.495 RON. Profit: 13.420 RON

Cifra de afaceri: 34.495 RON. Profit: 13.420 RON

Cifra de afaceri
34.495 RON
Profit net
13.420 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.401 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFABIAN BUSINESS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

FABIAN BUSINESS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Constanţa

ENGHIN GEAN SRL
CUI: 32896864CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.840 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EFEGEAN MUHAMMED S.R.L.
CUI: 45162126CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2021-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.455 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HARA DRIVE TAXI S.R.L.
CUI: 44712213CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.092 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INTELLIGENT MOVING SRL
CUI: 35126657CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.319 RON
Profit
1.144 RON
Angajati
0
REAL ACTIV S.R.L.
CUI: 16861686CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.867 RON
Profit
377 RON
Angajati
1
LARY-PREST SRL
CUI: 3858026CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.855 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Constanţa

DELIVERY TAXI SRL
CUI: 36638280CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.236 RON
Profit
5.359 RON
Angajati
1
VASIMAN TAXI 2017 SRL
CUI: 36916603CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
10 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADONIS GUL SRL
CUI: 36149969CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-06-01
fara e-Factura
ALEN ȘI EMIR SRL
CUI: 36960811CAEN: 4932
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2017-01-30
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

ATOIC EXPERT SRL
CUI: 36883115CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.310 RON
Profit
29.893 RON
Angajati
1
SEASIDE RESIDENCE SRL
CUI: 36885434CAEN: 6811
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2017-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.369.900 RON
Profit
1.022.996 RON
Angajati
1
MFMC TYRES SRL
CUI: 36907052CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
773.509 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LI NAILS BOUTIQUE SRL
CUI: 36781662CAEN: 4775
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.269.259 RON
Profit
545.410 RON
Angajati
7
RADU TEXTIL SRL
CUI: 37000018CAEN: 4771
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
REMUS DESIGN S.R.L.
CUI: 35847513CAEN: 4339
Activ
CONSTANŢA, Sat Săcele Com. Săcele2016-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SM DE RETRO STUDIO SRL
CUI: 37811478CAEN: 9602
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.324 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DERMA OPTIC SRL
CUI: 16586683CAEN: 8622
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2004-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.270 RON
Profit
17.094 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FABIAN BUSINESS SRL?

CUI-ul FABIAN BUSINESS SRL este 36885426.

Unde este sediul FABIAN BUSINESS SRL?

FABIAN BUSINESS SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Topolog nr. 23, 900264, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata FABIAN BUSINESS SRL?

FABIAN BUSINESS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FABIAN BUSINESS SRL in 2024?

In 2024, FABIAN BUSINESS SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.472 RON.

Cati angajati are FABIAN BUSINESS SRL?

FABIAN BUSINESS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are FABIAN BUSINESS SRL?

FABIAN BUSINESS SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat FABIAN BUSINESS SRL in 2024?

FABIAN BUSINESS SRL a inregistrat o pierdere neta de 642 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.