Activ

NORTH ATMOSPHERE SRL

CUI: 36930985
CIF: 36930985
Reg. Com.: J27/29/2017
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 18:45

Despre NORTH ATMOSPHERE SRL

NORTH ATMOSPHERE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tarcău Com. Tarcău, judetul NEAMŢ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NORTH ATMOSPHERE SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.450 RON, in scadere fata de anul precedent (-40.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.450 RON in 2017 la 7.450 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.450 RON
Venituri totale
27.150 RON
Cheltuieli totale
50.846 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
35.941 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
14.298 RON
Casa & conturi bănci
21.643 RON
Capital propriu
35.941 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Tarcău Com. Tarcău, 617445
Telefon0757394153

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Tarcău Com. Tarcău, 617445
Cod poștal: 617445
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Tarcău Com. Tarcău, 617445
Cod postal
617445
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.01.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.450 RON
Rezultat net
-23.696 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.450 RON 12.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 27.150 RON 12.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 50.846 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 12.500 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.500 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 23.696 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 23.696 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 35.941 RON 89.602 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.941 RON 89.602 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 14.298 RON 39.245 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21.643 RON 50.357 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 29.965 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 35.941 RON 59.637 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.941RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.941 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.450 -40,4% față de anul precedent 27.150 50.846 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 23.696 23.696
2023 12.500 +4,2% față de anul precedent 12.500 0 12.500 +45,0% față de anul precedent 10.500 +27,1% față de anul precedent 0 0
2022 12.000 -68,9% față de anul precedent 12.000 3.380 8.620 -69,6% față de anul precedent 8.260 -69,6% față de anul precedent 0 0
2021 38.550 +69,8% față de anul precedent 38.550 10.192 28.358 +50,4% față de anul precedent 27.201 +49,7% față de anul precedent 0 0
2020 22.700 +8,6% față de anul precedent 22.700 3.844 18.856 +39,1% față de anul precedent 18.175 +40,6% față de anul precedent 0 0
2019 20.900 +205,1% față de anul precedent 20.900 7.342 13.558 12.931 0 0
2018 6.851 +372,5% față de anul precedent 6.851 21.287 0 0 14.436 14.642
2017 1.450 1.450 4.395 0 0 2.945 2.989

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 35.941 35.941 0 14.298 21.643
2023 0 89.602 89.602 0 39.245 50.357
2022 0 77.088 77.088 0 31.745 45.343
2021 0 66.428 66.428 0 31.745 34.683
2020 0 49.375 49.375 0 29.745 19.630
2019 0 29.819 29.819 0 28.781 1.038
2018 0 11.229 11.229 0 9.925 1.304
2017 0 2.229 2.229 0 0 2.229

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 35.941 Neraportat 1
2023 29.965 +7,2% față de anul precedent 59.637 Neraportat 0
2022 27.951 +9,4% față de anul precedent 49.137 Neraportat 0
2021 25.551 -28,4% față de anul precedent 40.877 Neraportat 0
2020 35.699 +4,0% față de anul precedent 13.676 Neraportat 0
2019 34.319 +19,8% față de anul precedent -4.500 Neraportat 0
2018 28.660 +471,1% față de anul precedent -17.431 Neraportat 0
2017 5.018 -2.789 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.450 RON -40.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
23.696 RON
Angajati
1
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 12.500 RON. Profit: 10.500 RON

Cifra de afaceri: 12.500 RON. Profit: 10.500 RON

Cifra de afaceri
12.500 RON +4.17% față de anul precedent
Profit net
10.500 RON +27.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.965 RON +7.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 8.260 RON

Cifra de afaceri: 12.000 RON. Profit: 8.260 RON

Cifra de afaceri
12.000 RON -68.87% față de anul precedent
Profit net
8.260 RON -69.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.951 RON +9.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 38.550 RON. Profit: 27.201 RON

Cifra de afaceri: 38.550 RON. Profit: 27.201 RON

Cifra de afaceri
38.550 RON +69.82% față de anul precedent
Profit net
27.201 RON +49.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.551 RON -28.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 22.700 RON. Profit: 18.175 RON

Cifra de afaceri: 22.700 RON. Profit: 18.175 RON

Cifra de afaceri
22.700 RON +8.61% față de anul precedent
Profit net
18.175 RON +40.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
35.699 RON +4.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.900 RON. Profit: 12.931 RON

Cifra de afaceri: 20.900 RON. Profit: 12.931 RON

Cifra de afaceri
20.900 RON +205.06% față de anul precedent
Profit net
12.931 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
34.319 RON +19.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.851 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.851 RON +372.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.642 RON
Angajati
0
Datorii
28.660 RON +471.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.450 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.989 RON
Angajati
0
Datorii
5.018 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNORTH ATMOSPHERE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Tarcău Com. Tarcău (NEAMŢ)

NORTH ATMOSPHERE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Tarcău Com. Tarcău (NEAMŢ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Neamţ

ARHNOVA PROIECT SRL
CUI: 36622357CAEN: 7111
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.000 RON
Profit
7.482 RON
Angajati
0
A.TTUNE ARCHILAB S.R.L.
CUI: 50218460CAEN: 7111
Activ
NEAMŢ, Orş. Târgu Neamţ2024-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARDICON SRL
CUI: 7250560CAEN: 7111
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ1995-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
160 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Neamţ

ARTE WORLD CONSULTING SRL
CUI: 37238053CAEN: 7111
Activ
NEAMŢ, Sat Taşca Com. Taşca2017-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.900 RON
Profit
7.777 RON
Angajati
0
VERNI STUDIO SRL
CUI: 36483100CAEN: 7111
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2016-09-01
fara e-Factura
PROVEXCON DESIGN SRL
CUI: 37738636CAEN: 7111
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Neamţ

REBELL BAR R&B SRL
CUI: 36930969CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.179 RON
Profit
8.496 RON
Angajati
1
OPREA HEALTH SRL
CUI: 36931026CAEN: 8622
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2017-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DIVA CREATIV SRL
CUI: 36906529CAEN: 3100
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.332 RON
Profit
95.591 RON
Angajati
0
ORTHODENTATUS SRL
CUI: 36950303CAEN: 8622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2017-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
611.415 RON
Profit
12.491 RON
Angajati
1
TOP SHOP TEXTIL SRL
CUI: 36622349CAEN: 4771
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
272.705 RON
Profit
35.664 RON
Angajati
0
DAIZEN THERM SRL
CUI: 37184115CAEN: 2512
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2017-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
941.229 RON
Profit
5.184 RON
Angajati
6
IERBIFLORA SRL
CUI: 33398604CAEN: 4773
Activ
NEAMŢ, Sat Poiana Teiului Com. Poiana Teiului2014-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
688.468 RON
Profit
1.460 RON
Angajati
2
TOPSISTEMCAD S.R.L.
CUI: 39663386CAEN: 7112
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.404 RON
Profit
5.965 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NORTH ATMOSPHERE SRL?

CUI-ul NORTH ATMOSPHERE SRL este 36930985.

Unde este sediul NORTH ATMOSPHERE SRL?

NORTH ATMOSPHERE SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Tarcău Com. Tarcău, 617445, Sat Tarcău Com. Tarcău, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata NORTH ATMOSPHERE SRL?

NORTH ATMOSPHERE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NORTH ATMOSPHERE SRL in 2024?

In 2024, NORTH ATMOSPHERE SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.450 RON.

Cati angajati are NORTH ATMOSPHERE SRL?

NORTH ATMOSPHERE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are NORTH ATMOSPHERE SRL?

NORTH ATMOSPHERE SRL are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat NORTH ATMOSPHERE SRL in 2024?

NORTH ATMOSPHERE SRL a inregistrat o pierdere neta de 23.696 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.