Activ Plătitor TVA

OBLAZA SRL

CUI: 3693637
CIF: RO3693637
Reg. Com.: J24/2065/1992
CAEN: 1051
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:20

Despre OBLAZA SRL

OBLAZA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bârsana Com. Bârsana, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor" (cod CAEN 1051), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OBLAZA SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.605.282 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.5%). Profitul net inregistrat a fost de 367.840 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.150.157 RON in 2008 la 4.605.282 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.605.282 RON
Venituri totale
4.629.045 RON
Cheltuieli totale
4.186.811 RON
Profit brut
442.234 RON
Profit net
367.840 RON
Marja profit net
7,99%
Active imobilizate
953.374 RON
Active circulante
2.291.799 RON
Stocuri
630.740 RON
Creanțe
684.957 RON
Casa & conturi bănci
976.102 RON
Capital propriu
2.370.841 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana, 437035
Telefon0262331084
Fax0262331084

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana, 437035
Cod poștal: 437035
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana, 437035
Cod postal
437035
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.04.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.605.282 RON
Rezultat net
367.840 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.605.282 RON 4.406.650 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.629.045 RON 4.842.123 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.186.811 RON 4.196.327 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 442.234 RON 645.796 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 367.840 RON 541.721 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 953.374 RON 661.218 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.291.799 RON 2.003.053 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.245.173 RON 2.664.271 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 630.740 RON 570.654 RON
CreanțeSume de încasat 684.957 RON 560.002 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 976.102 RON 872.397 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 874.332 RON 661.270 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.370.841 RON 2.003.001 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 13 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.245.173RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.245.173 RON
Datorii totale874.332 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,3 %Profit net / active totale
ROE
15,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,62 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.605.282 +4,5% față de anul precedent 4.629.045 4.186.811 442.234 -31,5% față de anul precedent 367.840 -32,1% față de anul precedent 0 0
2023 4.406.650 -5,1% față de anul precedent 4.842.123 4.196.327 645.796 +22,5% față de anul precedent 541.721 +22,5% față de anul precedent 0 0
2022 4.644.770 +29,4% față de anul precedent 4.614.840 4.087.564 527.276 +56,1% față de anul precedent 442.183 +56,7% față de anul precedent 0 0
2021 3.589.270 +10,4% față de anul precedent 3.772.005 3.434.303 337.702 +12,1% față de anul precedent 282.230 +11,5% față de anul precedent 0 0
2020 3.252.062 -2,7% față de anul precedent 3.560.498 3.259.135 301.363 +10,6% față de anul precedent 253.138 +8,2% față de anul precedent 0 0
2019 3.341.612 +26,8% față de anul precedent 3.332.504 3.060.127 272.377 +94,9% față de anul precedent 233.960 +99,5% față de anul precedent 0 0
2018 2.635.981 -10,4% față de anul precedent 2.646.831 2.507.100 139.731 -61,0% față de anul precedent 117.291 -61,0% față de anul precedent 0 0
2017 2.941.735 +13,4% față de anul precedent 3.082.289 2.724.109 358.180 +214,1% față de anul precedent 300.390 +313,3% față de anul precedent 0 0
2016 2.595.345 -3,7% față de anul precedent 2.900.148 2.786.105 114.043 -1,5% față de anul precedent 72.677 -25,2% față de anul precedent 0 0
2015 2.696.012 +8,6% față de anul precedent 2.505.987 2.390.258 115.729 +556,4% față de anul precedent 97.130 +557,3% față de anul precedent 0 0
2014 2.483.426 +8,5% față de anul precedent 2.766.840 2.749.208 17.632 -18,2% față de anul precedent 14.777 -15,0% față de anul precedent 0 0
2013 2.288.192 +4,3% față de anul precedent 2.388.884 2.367.319 21.565 +29,4% față de anul precedent 17.393 +24,3% față de anul precedent 0 0
2012 2.194.130 +10,9% față de anul precedent 2.278.315 2.261.655 16.660 -23,8% față de anul precedent 13.994 -17,5% față de anul precedent 0 0
2011 1.978.242 +1,6% față de anul precedent 2.077.544 2.055.696 21.848 -1,0% față de anul precedent 16.962 +13,7% față de anul precedent 0 0
2010 1.947.875 -12,2% față de anul precedent 1.924.077 1.902.007 22.070 -16,5% față de anul precedent 14.919 -12,9% față de anul precedent 0 0
2009 2.217.897 +3,2% față de anul precedent 2.273.516 2.247.071 26.445 +162,3% față de anul precedent 17.119 +102,1% față de anul precedent 0 0
2008 2.150.157 2.233.522 2.223.438 10.084 8.471 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 953.374 2.291.799 3.245.173 630.740 684.957 976.102
2023 661.218 2.003.053 2.664.271 570.654 560.002 872.397
2022 767.283 1.546.511 2.313.794 240.832 454.436 851.243
2021 418.277 1.660.188 2.078.465 339.078 290.285 1.030.825
2020 482.984 1.737.302 2.220.286 381.067 250.567 1.105.668
2019 625.835 1.315.003 1.940.838 275.747 320.955 718.301
2018 616.245 1.521.462 2.137.707 349.015 249.390 923.057
2017 569.954 1.478.836 2.048.790 351.861 228.016 898.959
2016 645.262 846.200 1.491.462 169.259 162.344 514.597
2015 698.735 765.169 1.463.904 122.556 157.001 485.612
2014 790.759 822.949 1.613.708 517.954 128.631 176.364
2013 969.252 732.947 1.702.199 273.724 214.237 244.986
2012 1.242.028 837.158 2.079.186 309.482 233.329 294.347
2011 1.466.880 647.565 2.114.445 323.393 167.709 156.463
2010 1.664.523 387.383 2.051.906 194.401 145.280 47.702
2009 1.756.049 561.172 2.317.221 397.121 110.354 53.697
2008 1.639.737 495.740 2.135.477 285.247 61.642 148.851

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 874.332 +32,2% față de anul precedent 2.370.841 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2023 661.270 +24,5% față de anul precedent 2.003.001 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2022 531.073 -31,7% față de anul precedent 1.461.280 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2021 777.138 +8,8% față de anul precedent 1.301.327 Neraportat 14 -6,7% față de anul precedent
2020 714.091 +3,8% față de anul precedent 1.506.195 Neraportat 15 0,0% față de anul precedent
2019 687.781 +9,5% față de anul precedent 1.253.057 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2018 628.251 -4,3% față de anul precedent 1.509.456 Neraportat 14 +7,7% față de anul precedent
2017 656.626 +64,3% față de anul precedent 1.392.164 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2016 399.688 +43,8% față de anul precedent 1.091.774 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2015 277.915 -41,9% față de anul precedent 1.162.391 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2014 478.307 -10,0% față de anul precedent 1.065.261 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2013 531.633 -39,8% față de anul precedent 1.050.484 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2012 883.671 -0,8% față de anul precedent 1.033.091 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2011 890.582 -41,6% față de anul precedent 1.019.097 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2010 1.524.538 -8,8% față de anul precedent 224.643 Neraportat 12 -29,4% față de anul precedent
2009 1.672.368 +10,9% față de anul precedent 209.723 Neraportat 17 +13,3% față de anul precedent
2008 1.507.743 192.604 Neraportat 15

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.605.282 RON. Profit: 367.840 RON

Cifra de afaceri: 4.605.282 RON. Profit: 367.840 RON

Cifra de afaceri
4.605.282 RON +4.51% față de anul precedent
Profit net
367.840 RON -32.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
874.332 RON +32.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.406.650 RON. Profit: 541.721 RON

Cifra de afaceri: 4.406.650 RON. Profit: 541.721 RON

Cifra de afaceri
4.406.650 RON -5.13% față de anul precedent
Profit net
541.721 RON +22.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
661.270 RON +24.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.644.770 RON. Profit: 442.183 RON

Cifra de afaceri: 4.644.770 RON. Profit: 442.183 RON

Cifra de afaceri
4.644.770 RON +29.41% față de anul precedent
Profit net
442.183 RON +56.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
531.073 RON -31.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 3.589.270 RON. Profit: 282.230 RON

Cifra de afaceri: 3.589.270 RON. Profit: 282.230 RON

Cifra de afaceri
3.589.270 RON +10.37% față de anul precedent
Profit net
282.230 RON +11.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 -6.67% față de anul precedent
Datorii
777.138 RON +8.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.252.062 RON. Profit: 253.138 RON

Cifra de afaceri: 3.252.062 RON. Profit: 253.138 RON

Cifra de afaceri
3.252.062 RON -2.68% față de anul precedent
Profit net
253.138 RON +8.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 0% față de anul precedent
Datorii
714.091 RON +3.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.341.612 RON. Profit: 233.960 RON

Cifra de afaceri: 3.341.612 RON. Profit: 233.960 RON

Cifra de afaceri
3.341.612 RON +26.77% față de anul precedent
Profit net
233.960 RON +99.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
687.781 RON +9.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.635.981 RON. Profit: 117.291 RON

Cifra de afaceri: 2.635.981 RON. Profit: 117.291 RON

Cifra de afaceri
2.635.981 RON -10.39% față de anul precedent
Profit net
117.291 RON -60.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +7.69% față de anul precedent
Datorii
628.251 RON -4.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.941.735 RON. Profit: 300.390 RON

Cifra de afaceri: 2.941.735 RON. Profit: 300.390 RON

Cifra de afaceri
2.941.735 RON +13.35% față de anul precedent
Profit net
300.390 RON +313.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
656.626 RON +64.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.595.345 RON. Profit: 72.677 RON

Cifra de afaceri: 2.595.345 RON. Profit: 72.677 RON

Cifra de afaceri
2.595.345 RON -3.73% față de anul precedent
Profit net
72.677 RON -25.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
399.688 RON +43.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.696.012 RON. Profit: 97.130 RON

Cifra de afaceri: 2.696.012 RON. Profit: 97.130 RON

Cifra de afaceri
2.696.012 RON +8.56% față de anul precedent
Profit net
97.130 RON +557.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
277.915 RON -41.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.483.426 RON. Profit: 14.777 RON

Cifra de afaceri: 2.483.426 RON. Profit: 14.777 RON

Cifra de afaceri
2.483.426 RON +8.53% față de anul precedent
Profit net
14.777 RON -15.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
478.307 RON -10.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.288.192 RON. Profit: 17.393 RON

Cifra de afaceri: 2.288.192 RON. Profit: 17.393 RON

Cifra de afaceri
2.288.192 RON +4.29% față de anul precedent
Profit net
17.393 RON +24.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
531.633 RON -39.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.194.130 RON. Profit: 13.994 RON

Cifra de afaceri: 2.194.130 RON. Profit: 13.994 RON

Cifra de afaceri
2.194.130 RON +10.91% față de anul precedent
Profit net
13.994 RON -17.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
883.671 RON -0.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.978.242 RON. Profit: 16.962 RON

Cifra de afaceri: 1.978.242 RON. Profit: 16.962 RON

Cifra de afaceri
1.978.242 RON +1.56% față de anul precedent
Profit net
16.962 RON +13.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
890.582 RON -41.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.947.875 RON. Profit: 14.919 RON

Cifra de afaceri: 1.947.875 RON. Profit: 14.919 RON

Cifra de afaceri
1.947.875 RON -12.17% față de anul precedent
Profit net
14.919 RON -12.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -29.41% față de anul precedent
Datorii
1.524.538 RON -8.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.217.897 RON. Profit: 17.119 RON

Cifra de afaceri: 2.217.897 RON. Profit: 17.119 RON

Cifra de afaceri
2.217.897 RON +3.15% față de anul precedent
Profit net
17.119 RON +102.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +13.33% față de anul precedent
Datorii
1.672.368 RON +10.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.150.157 RON. Profit: 8.471 RON

Cifra de afaceri: 2.150.157 RON. Profit: 8.471 RON

Cifra de afaceri
2.150.157 RON
Profit net
8.471 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15
Datorii
1.507.743 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOBLAZA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Bârsana Com. Bârsana (MARAMUREŞ)

OBLAZA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1051 in Sat Bârsana Com. Bârsana (MARAMUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1051, Maramureş

ONY S.R.L.
CUI: 3459416CAEN: 1051
Activ
MARAMUREŞ, Sat Larga Com. Suciu de Sus1993-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.893.344 RON
Profit
59.730 RON
Angajati
15
DRU LACTOPROD SRL
CUI: 32894995CAEN: 1051
Activ
MARAMUREŞ, Sat Sălsig Com. Sălsig2014-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.281.690 RON
Profit
113.792 RON
Angajati
13
MILAPO FRESH SRL
CUI: 31749954CAEN: 1051
Activ
MARAMUREŞ, Sat Copalnic-Mănăştur Com. Copalnic-Mănăştur2013-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.763.213 RON
Profit
37.326 RON
Angajati
14
PANFIR TRADILAC S.R.L.
CUI: 45976795CAEN: 1051
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2022-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.300.437 RON
Profit
180.230 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1051, Maramureş

LA BELADONA S.R.L.
CUI: 4982455CAEN: 1051
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1993-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
816.936 RON
Profit
1.555 RON
Angajati
4
WROMSAL SRL
CUI: 5038898CAEN: 1051
Activ
MARAMUREŞ, Com. Satulung1994-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.668.775 RON
Profit
1.149.122 RON
Angajati
14

Alte firme din Maramureş

NETZ SRL
CUI: 3693599CAEN: 4711
Activ
MARAMUREŞ, Sat Dragomireşti Orş. Dragomireşti1993-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MOTEL CERNA SRL
CUI: 3693700CAEN: 5510
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Baia Sprie1993-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.860 RON
Profit
9.592 RON
Angajati
1
COMIMPEX TARA SRL
CUI: 3626441CAEN: 4752
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.414.309 RON
Profit
484.028 RON
Angajati
11
CORADO PROD-COM SRL
CUI: 3810320CAEN: 5630
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1993-04-23
fara e-Factura
DENY-UCA SRL
CUI: 3178950CAEN: 5520
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ocna Şugatag Com. Ocna Şugatag1993-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.700 RON
Profit
9.147 RON
Angajati
0
BAION SRL
CUI: 4156399CAEN: 7022
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş1993-06-21
fara e-Factura
OMARCOM SRL
CUI: 9820047CAEN: 7420
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1997-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
450.132 RON
Profit
11.960 RON
Angajati
4
REMA CAMPERVAN S.R.L.
CUI: 40120499CAEN: 3101
Activ
MARAMUREŞ, Sat Săsar Com. Recea2018-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.640 RON
Profit
9.034 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OBLAZA SRL?

CUI-ul OBLAZA SRL este 3693637.

Unde este sediul OBLAZA SRL?

OBLAZA SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana, 437035, Sat Bârsana Com. Bârsana, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata OBLAZA SRL?

OBLAZA SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OBLAZA SRL in 2024?

In 2024, OBLAZA SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.605.282 RON.

Cati angajati are OBLAZA SRL?

OBLAZA SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.

Ce activitate are OBLAZA SRL?

OBLAZA SRL are codul CAEN principal 1051 (Fabricarea produselor lactate și a brânzeturilor).

Ce profit a inregistrat OBLAZA SRL in 2024?

OBLAZA SRL a inregistrat un profit net de 367.840 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.