Lucrări de instalaţii electrice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 06:21
Despre PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.556.106 RON, in scadere fata de anul precedent (-24.3%). Profitul net inregistrat a fost de 418.105 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 25, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.897.464 RON in 2008 la 10.556.106 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din septembrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 10.556.106 RON
- Venituri totale
- 10.792.449 RON
- Cheltuieli totale
- 10.287.399 RON
- Profit brut
- 505.050 RON
- Profit net
- 418.105 RON
- Marja profit net
- 3,96%
- Active imobilizate
- 4.813.331 RON
- Active circulante
- 10.095.972 RON
- Stocuri
- 2.112.034 RON
- Creanțe
- 2.858.119 RON
- Casa & conturi bănci
- 5.125.819 RON
- Capital propriu
- 9.733.290 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. 8 Martie nr. 9B, 430406
- Cod postal
- 430406
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 05.04.1993
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 septembrie 2022)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2008 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 10.556.106 RON
- Rezultat net
- 418.105 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 10.556.106 RON | 13.946.159 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 10.792.449 RON | 14.027.673 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 10.287.399 RON | 13.784.663 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 505.050 RON | 243.010 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 418.105 RON | 204.053 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.813.331 RON | 3.276.183 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 10.095.972 RON | 9.528.393 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 14.909.303 RON | 12.804.576 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.112.034 RON | 810.634 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.858.119 RON | 5.823.633 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 5.125.819 RON | 2.894.126 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 5.176.013 RON | 5.068.580 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 9.733.290 RON | 7.735.914 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 25 persoane | 22 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 2,8 %Profit net / active totale
- ROE
- 4,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,95 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 65,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 10.556.106 -24,3% față de anul precedent | 10.792.449 | 10.287.399 | 505.050 +107,8% față de anul precedent | 418.105 +104,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 13.946.159 +43,9% față de anul precedent | 14.027.673 | 13.784.663 | 243.010 +157,2% față de anul precedent | 204.053 +159,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 9.689.061 +88,0% față de anul precedent | 9.796.725 | 9.702.252 | 94.473 +195,1% față de anul precedent | 78.776 +215,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 5.152.900 -32,8% față de anul precedent | 5.216.008 | 5.183.992 | 32.016 -96,7% față de anul precedent | 24.937 -97,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 7.672.334 -53,1% față de anul precedent | 7.799.580 | 6.838.999 | 960.581 -60,8% față de anul precedent | 830.962 -60,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 16.345.648 +97,6% față de anul precedent | 16.345.817 | 13.897.708 | 2.448.109 +88,5% față de anul precedent | 2.121.197 +88,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 8.272.759 -22,7% față de anul precedent | 8.329.076 | 7.030.269 | 1.298.807 -44,1% față de anul precedent | 1.126.028 -43,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 10.700.587 +18,9% față de anul precedent | 10.727.807 | 8.405.337 | 2.322.470 +67,1% față de anul precedent | 1.995.260 +66,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 9.001.444 +59,0% față de anul precedent | 9.049.673 | 7.659.827 | 1.389.846 +94,6% față de anul precedent | 1.198.358 +93,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 5.661.871 +9,1% față de anul precedent | 6.022.377 | 5.308.120 | 714.257 +109,0% față de anul precedent | 619.780 +109,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 5.191.935 +1,9% față de anul precedent | 5.192.210 | 4.850.387 | 341.823 +41,1% față de anul precedent | 296.036 +41,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 5.093.402 +32,2% față de anul precedent | 5.094.635 | 4.852.418 | 242.217 +21,5% față de anul precedent | 209.645 +21,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 3.851.732 +13,7% față de anul precedent | 3.855.221 | 3.655.928 | 199.293 +8,4% față de anul precedent | 173.293 +9,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 3.389.255 -21,6% față de anul precedent | 3.393.845 | 3.209.913 | 183.932 -62,1% față de anul precedent | 157.932 -61,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2010 | 4.324.660 -45,6% față de anul precedent | 4.342.058 | 3.856.594 | 485.464 -41,8% față de anul precedent | 407.513 -41,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2009 | 7.946.621 +174,3% față de anul precedent | 7.954.180 | 7.120.266 | 833.914 +912,8% față de anul precedent | 698.012 +956,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2008 | 2.897.464 | 2.906.185 | 2.823.848 | 82.337 | 66.091 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.813.331 | 10.095.972 | 14.909.303 | 2.112.034 | 2.858.119 | 5.125.819 |
| 2023 | 3.276.183 | 9.528.393 | 12.804.576 | 810.634 | 5.823.633 | 2.894.126 |
| 2022 | 2.214.941 | 9.376.771 | 11.591.712 | 2.556.358 | 5.816.867 | 1.003.546 |
| 2021 | 2.388.272 | 9.147.203 | 11.535.475 | 1.927.534 | 3.048.776 | 4.170.893 |
| 2020 | 1.942.400 | 11.115.116 | 13.057.516 | 960.982 | 1.707.248 | 8.446.886 |
| 2019 | 2.215.685 | 11.604.522 | 13.820.207 | 817.986 | 4.854.365 | 5.932.171 |
| 2018 | 2.312.306 | 6.215.724 | 8.528.030 | 108.667 | 3.118.382 | 2.988.675 |
| 2017 | 2.290.677 | 7.756.639 | 10.047.316 | 68.323 | 5.653.175 | 2.035.141 |
| 2016 | 1.932.983 | 5.208.046 | 7.141.029 | 178.456 | 3.791.551 | 1.238.039 |
| 2015 | 1.763.733 | 3.185.371 | 4.949.104 | 220.150 | 2.484.970 | 480.251 |
| 2014 | 1.682.435 | 2.052.067 | 3.734.502 | 200.103 | 1.177.586 | 674.378 |
| 2013 | 1.194.616 | 3.041.309 | 4.235.925 | 582.990 | 1.932.808 | 525.511 |
| 2012 | 1.282.095 | 2.282.077 | 3.564.172 | 259.786 | 1.364.127 | 658.164 |
| 2011 | 1.316.660 | 2.189.781 | 3.506.441 | 234.371 | 1.597.745 | 357.665 |
| 2010 | 829.197 | 3.094.888 | 3.924.085 | 147.536 | 2.639.455 | 307.897 |
| 2009 | 1.088.118 | 3.234.479 | 4.322.597 | 60.956 | 2.333.156 | 840.367 |
| 2008 | 1.397.576 | 2.044.568 | 3.442.144 | 971.243 | 361.689 | 711.636 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.176.013 +2,1% față de anul precedent | 9.733.290 | Neraportat | 25 +13,6% față de anul precedent |
| 2023 | 5.068.580 +30,6% față de anul precedent | 7.735.914 | Neraportat | 22 +15,8% față de anul precedent |
| 2022 | 3.879.870 +7,3% față de anul precedent | 7.711.860 | Neraportat | 19 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 3.616.353 -26,8% față de anul precedent | 7.938.085 | Neraportat | 19 -32,1% față de anul precedent |
| 2020 | 4.937.242 -24,1% față de anul precedent | 8.151.148 | Neraportat | 28 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 6.506.465 +103,4% față de anul precedent | 7.361.049 | Neraportat | 28 -6,7% față de anul precedent |
| 2018 | 3.198.177 -44,6% față de anul precedent | 5.329.853 | Neraportat | 30 -21,1% față de anul precedent |
| 2017 | 5.772.304 +50,2% față de anul precedent | 4.277.024 | Neraportat | 38 -2,6% față de anul precedent |
| 2016 | 3.843.657 +42,1% față de anul precedent | 3.307.765 | Neraportat | 39 +5,4% față de anul precedent |
| 2015 | 2.704.916 +49,0% față de anul precedent | 2.257.869 | Neraportat | 37 +8,8% față de anul precedent |
| 2014 | 1.815.848 -23,4% față de anul precedent | 1.934.125 | Neraportat | 34 -5,6% față de anul precedent |
| 2013 | 2.369.867 +36,9% față de anul precedent | 1.868.990 | Neraportat | 36 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 1.731.534 +2,4% față de anul precedent | 1.832.638 | Neraportat | 36 |
| 2011 | 1.690.851 -27,8% față de anul precedent | 1.817.276 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2010 | 2.340.351 -25,9% față de anul precedent | 1.592.248 | Neraportat | 29 -6,5% față de anul precedent |
| 2009 | 3.159.797 +6,2% față de anul precedent | 1.184.735 | Neraportat | 31 0,0% față de anul precedent |
| 2008 | 2.974.773 | 487.887 | Neraportat | 31 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IGION GHERNA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 1993 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 41890/2025înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.556.106 RON. Profit: 418.105 RON
Cifra de afaceri: 10.556.106 RON. Profit: 418.105 RON
- Cifra de afaceri
- 10.556.106 RON -24.31% față de anul precedent
- Profit net
- 418.105 RON +104.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 25 +13.64% față de anul precedent
- Datorii
- 5.176.013 RON +2.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 13.946.159 RON. Profit: 204.053 RON
Cifra de afaceri: 13.946.159 RON. Profit: 204.053 RON
- Cifra de afaceri
- 13.946.159 RON +43.94% față de anul precedent
- Profit net
- 204.053 RON +159.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 22 +15.79% față de anul precedent
- Datorii
- 5.068.580 RON +30.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.689.061 RON. Profit: 78.776 RON
Cifra de afaceri: 9.689.061 RON. Profit: 78.776 RON
- Cifra de afaceri
- 9.689.061 RON +88.03% față de anul precedent
- Profit net
- 78.776 RON +215.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.879.870 RON +7.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.152.900 RON. Profit: 24.937 RON
Cifra de afaceri: 5.152.900 RON. Profit: 24.937 RON
- Cifra de afaceri
- 5.152.900 RON -32.84% față de anul precedent
- Profit net
- 24.937 RON -97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 19 -32.14% față de anul precedent
- Datorii
- 3.616.353 RON -26.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 7.672.334 RON. Profit: 830.962 RON
Cifra de afaceri: 7.672.334 RON. Profit: 830.962 RON
- Cifra de afaceri
- 7.672.334 RON -53.06% față de anul precedent
- Profit net
- 830.962 RON -60.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.937.242 RON -24.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.345.648 RON. Profit: 2.121.197 RON
Cifra de afaceri: 16.345.648 RON. Profit: 2.121.197 RON
- Cifra de afaceri
- 16.345.648 RON +97.58% față de anul precedent
- Profit net
- 2.121.197 RON +88.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 28 -6.67% față de anul precedent
- Datorii
- 6.506.465 RON +103.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.272.759 RON. Profit: 1.126.028 RON
Cifra de afaceri: 8.272.759 RON. Profit: 1.126.028 RON
- Cifra de afaceri
- 8.272.759 RON -22.69% față de anul precedent
- Profit net
- 1.126.028 RON -43.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 30 -21.05% față de anul precedent
- Datorii
- 3.198.177 RON -44.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 10.700.587 RON. Profit: 1.995.260 RON
Cifra de afaceri: 10.700.587 RON. Profit: 1.995.260 RON
- Cifra de afaceri
- 10.700.587 RON +18.88% față de anul precedent
- Profit net
- 1.995.260 RON +66.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 38 -2.56% față de anul precedent
- Datorii
- 5.772.304 RON +50.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.001.444 RON. Profit: 1.198.358 RON
Cifra de afaceri: 9.001.444 RON. Profit: 1.198.358 RON
- Cifra de afaceri
- 9.001.444 RON +58.98% față de anul precedent
- Profit net
- 1.198.358 RON +93.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 39 +5.41% față de anul precedent
- Datorii
- 3.843.657 RON +42.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.661.871 RON. Profit: 619.780 RON
Cifra de afaceri: 5.661.871 RON. Profit: 619.780 RON
- Cifra de afaceri
- 5.661.871 RON +9.05% față de anul precedent
- Profit net
- 619.780 RON +109.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 37 +8.82% față de anul precedent
- Datorii
- 2.704.916 RON +48.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 5.191.935 RON. Profit: 296.036 RON
Cifra de afaceri: 5.191.935 RON. Profit: 296.036 RON
- Cifra de afaceri
- 5.191.935 RON +1.93% față de anul precedent
- Profit net
- 296.036 RON +41.21% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 34 -5.56% față de anul precedent
- Datorii
- 1.815.848 RON -23.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 5.093.402 RON. Profit: 209.645 RON
Cifra de afaceri: 5.093.402 RON. Profit: 209.645 RON
- Cifra de afaceri
- 5.093.402 RON +32.24% față de anul precedent
- Profit net
- 209.645 RON +20.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.369.867 RON +36.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.851.732 RON. Profit: 173.293 RON
Cifra de afaceri: 3.851.732 RON. Profit: 173.293 RON
- Cifra de afaceri
- 3.851.732 RON +13.65% față de anul precedent
- Profit net
- 173.293 RON +9.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 36
- Datorii
- 1.731.534 RON +2.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 3.389.255 RON. Profit: 157.932 RON
Cifra de afaceri: 3.389.255 RON. Profit: 157.932 RON
- Cifra de afaceri
- 3.389.255 RON -21.63% față de anul precedent
- Profit net
- 157.932 RON -61.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.690.851 RON -27.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 4.324.660 RON. Profit: 407.513 RON
Cifra de afaceri: 4.324.660 RON. Profit: 407.513 RON
- Cifra de afaceri
- 4.324.660 RON -45.58% față de anul precedent
- Profit net
- 407.513 RON -41.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 29 -6.45% față de anul precedent
- Datorii
- 2.340.351 RON -25.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20102009 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 7.946.621 RON. Profit: 698.012 RON
Cifra de afaceri: 7.946.621 RON. Profit: 698.012 RON
- Cifra de afaceri
- 7.946.621 RON +174.26% față de anul precedent
- Profit net
- 698.012 RON +956.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.159.797 RON +6.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20092008 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.897.464 RON. Profit: 66.091 RON
Cifra de afaceri: 2.897.464 RON. Profit: 66.091 RON
- Cifra de afaceri
- 2.897.464 RON
- Profit net
- 66.091 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 31
- Datorii
- 2.974.773 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20081993 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
21.102025Mentiune · Buletin 41890/2025înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL
- CUI
- 3693831
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 21.10.2025
- Registrul Comerțului
- J1993000395249
- EUID
- ROONRC.J1993000395249
- Sediu
- Jud. Maramureş, Municipiul Baia Mare, Str. 8 MARTIE, Nr. 9B
- Județ
- Maramureş
- Număr încheiere
- 838685
- Data încheierii
- 20.10.2025
- Număr dosar
- 4047994
- Data dosarului
- 17.10.2025
- Tribunal
- Maramures
- Registrator
- Raluca-Ioana Pletea
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 4047994 din 17.10.2025
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Maramureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Maramureş
Alte firme din Maramureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL?
CUI-ul PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL este 3693831.
Unde este sediul PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL?
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Str. 8 Martie nr. 9B, 430406, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.
Cand a fost infiintata PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL?
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL in 2024?
In 2024, PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.556.106 RON.
Cati angajati are PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL?
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL a raportat un numar mediu de 25 salariati in 2024.
Ce activitate are PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL?
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).
Ce profit a inregistrat PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL in 2024?
PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL a inregistrat un profit net de 418.105 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.