Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 13:37
Despre TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 140.762 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+143.5%). Profitul net inregistrat a fost de 25.532 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 67.037 RON in 2017 la 140.762 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 140.762 RON
- Venituri totale
- 140.762 RON
- Cheltuieli totale
- 113.893 RON
- Profit brut
- 26.869 RON
- Profit net
- 25.532 RON
- Marja profit net
- 18,14%
- Active imobilizate
- 33.056 RON
- Active circulante
- 2.188 RON
- Stocuri
- 736 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.452 RON
- Capital propriu
- 32.930 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Leordeni nr. 161 M bis
- Detalii
- spatiul comercial nr. 1. lot 1
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 03.02.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 140.762 RON
- Rezultat net
- 25.532 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 140.762 RON | 57.810 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 140.762 RON | 57.929 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 113.893 RON | 44.242 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 26.869 RON | 13.687 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 25.532 RON | 11.607 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 33.056 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 2.188 RON | 19.731 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 35.244 RON | 19.731 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 736 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 420 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.452 RON | 19.311 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.314 RON | 12.333 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 32.930 RON | 7.398 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 72,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 77,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,95 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 93,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 140.762 +143,5% față de anul precedent | 140.762 | 113.893 | 26.869 +96,3% față de anul precedent | 25.532 +120,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 57.810 +196,9% față de anul precedent | 57.929 | 44.242 | 13.687 -26,4% față de anul precedent | 11.607 -35,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 19.470 | 19.470 | 867 | 18.603 | 18.019 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 164 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 164 | 164 |
| 2020 | 23.230 -61,3% față de anul precedent | 23.230 | 20.404 | 2.826 | 2.199 | 0 | 0 |
| 2019 | 60.070 -51,7% față de anul precedent | 60.070 | 79.340 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 19.270 | 19.870 |
| 2018 | 124.295 +85,4% față de anul precedent | 124.297 | 105.725 | 18.572 | 17.328 | 0 | 0 |
| 2017 | 67.037 | 67.038 | 88.411 | 0 | 0 | 21.373 | 21.921 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 33.056 | 2.188 | 35.244 | 736 | 0 | 1.452 |
| 2023 | 0 | 19.731 | 19.731 | 0 | 420 | 19.311 |
| 2022 | 0 | 1.419 | 1.419 | 0 | 576 | 843 |
| 2021 | 0 | 313 | 313 | 0 | 313 | 0 |
| 2020 | 0 | 6.177 | 6.177 | 0 | 313 | 5.864 |
| 2019 | 0 | 3.552 | 3.552 | 157 | 3.209 | 186 |
| 2018 | 184 | 35.418 | 35.602 | 157 | 34.180 | 1.081 |
| 2017 | 1.014 | 54.362 | 55.376 | 50.392 | 2.800 | 1.170 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.314 -81,2% față de anul precedent | 32.930 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 12.333 +119,1% față de anul precedent | 7.398 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 5.628 -75,0% față de anul precedent | -4.209 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 22.542 -20,2% față de anul precedent | -22.229 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 28.242 +1,0% față de anul precedent | -22.065 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2019 | 27.973 -30,1% față de anul precedent | -24.263 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 39.995 -48,4% față de anul precedent | -4.393 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 77.516 | -21.721 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| GSGABRIELA STAN | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 31197/2025cod obiect de activitate
cod obiect de activitate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 140.762 RON. Profit: 25.532 RON
Cifra de afaceri: 140.762 RON. Profit: 25.532 RON
- Cifra de afaceri
- 140.762 RON +143.49% față de anul precedent
- Profit net
- 25.532 RON +119.97% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.314 RON -81.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 57.810 RON. Profit: 11.607 RON
Cifra de afaceri: 57.810 RON. Profit: 11.607 RON
- Cifra de afaceri
- 57.810 RON +196.92% față de anul precedent
- Profit net
- 11.607 RON -35.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 12.333 RON +119.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 19.470 RON. Profit: 18.019 RON
Cifra de afaceri: 19.470 RON. Profit: 18.019 RON
- Cifra de afaceri
- 19.470 RON
- Profit net
- 18.019 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.628 RON -75.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 164 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 22.542 RON -20.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 23.230 RON. Profit: 2.199 RON
Cifra de afaceri: 23.230 RON. Profit: 2.199 RON
- Cifra de afaceri
- 23.230 RON -61.33% față de anul precedent
- Profit net
- 2.199 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 28.242 RON +0.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.070 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 60.070 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 60.070 RON -51.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 19.870 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 27.973 RON -30.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 124.295 RON. Profit: 17.328 RON
Cifra de afaceri: 124.295 RON. Profit: 17.328 RON
- Cifra de afaceri
- 124.295 RON +85.41% față de anul precedent
- Profit net
- 17.328 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 39.995 RON -48.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 67.037 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 67.037 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 67.037 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 21.921 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 77.516 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEKNOS AIR SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
31.072025Mentiune · Buletin 31197/2025cod obiect de activitate
cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.07.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.
- CUI
- 36980940
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 31.07.2025
- Registrul Comerțului
- J2017000300232
- EUID
- ROONRC.J2017000300232
- Sediu
- Jud. Ilfov, Oraş Popeşti Leordeni, Strada LEORDENI, Nr. 161 M bis, spatiul comercial nr. 1,
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 630612
- Data încheierii
- 31.07.2025
- Număr dosar
- 2916966
- Data dosarului
- 30.07.2025
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Ioana Catalina Florea
Subiecte
cod obiect de activitate
Documente menționate
- Decizie asociat unic din 28.07.2025
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2916966 din 30.07.2025
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.?
CUI-ul TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. este 36980940.
Unde este sediul TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.?
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Leordeni nr. 161 M bis, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.?
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. in 2024?
In 2024, TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 140.762 RON.
Cati angajati are TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.?
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are TEKNOS AIR SERVICES S.R.L.?
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).
Ce profit a inregistrat TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. in 2024?
TEKNOS AIR SERVICES S.R.L. a inregistrat un profit net de 25.532 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.