Activ Plătitor TVA

IMOSMART SRL

CUI: 36985565
CIF: RO36985565
Reg. Com.: J2017001021402
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 05:50

Despre IMOSMART SRL

IMOSMART SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IMOSMART SRL a raportat o cifra de afaceri de 520.998 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.6%). Profitul net inregistrat a fost de 285.625 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 51.787 RON in 2017 la 520.998 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
520.998 RON
Venituri totale
522.423 RON
Cheltuieli totale
221.168 RON
Profit brut
301.255 RON
Profit net
285.625 RON
Marja profit net
54,82%
Active imobilizate
553.174 RON
Active circulante
28.210 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
7.976 RON
Casa & conturi bănci
20.234 RON
Capital propriu
350.085 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 1, 32525
Telefon0773326071

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 1, 32525
Cod poștal: 32525
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 1, 32525
Cod postal
32525
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 29.01.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Stare inactivitate

Data inactivare
3 decembrie 2018
Data reactivare
24 mai 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
520.998 RON
Rezultat net
285.625 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 520.998 RON 512.673 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 522.423 RON 513.341 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 221.168 RON 160.029 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 301.255 RON 353.312 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 285.625 RON 348.185 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 553.174 RON 572.325 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.210 RON 396.438 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 581.384 RON 968.763 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 8.445 RON
CreanțeSume de încasat 7.976 RON 377.371 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.234 RON 10.622 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 234.637 RON 502.694 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 350.085 RON 469.003 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active581.384RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

40,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale581.384 RON
Datorii totale234.637 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
49,1 %Profit net / active totale
ROE
81,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
60,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 520.998 +1,6% față de anul precedent 522.423 221.168 301.255 -14,7% față de anul precedent 285.625 -18,0% față de anul precedent 0 0
2023 512.673 +12,0% față de anul precedent 513.341 160.029 353.312 -3,8% față de anul precedent 348.185 -2,3% față de anul precedent 0 0
2022 457.584 +44,7% față de anul precedent 463.719 96.293 367.426 +35,8% față de anul precedent 356.523 +36,6% față de anul precedent 0 0
2021 316.161 +11.609,7% față de anul precedent 324.593 54.084 270.509 261.024 0 0
2020 2.700 -97,9% față de anul precedent 3.111 11.286 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.175 8.260
2019 128.188 -29,6% față de anul precedent 128.188 38.299 89.889 +44,8% față de anul precedent 86.043 +45,3% față de anul precedent 0 0
2018 182.051 +251,5% față de anul precedent 182.382 120.282 62.100 59.235 0 0
2017 51.787 51.864 94.124 0 0 42.260 43.224

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 553.174 28.210 581.384 0 7.976 20.234
2023 572.325 396.438 968.763 8.445 377.371 10.622
2022 58.114 355.203 413.317 0 318.466 36.737
2021 30.472 315.675 346.147 0 57.360 258.315
2020 52.310 26.132 78.442 0 3.386 22.746
2019 56.690 31.015 87.705 0 5.685 25.330
2018 5.763 50.891 56.654 0 26.411 24.480
2017 8.274 1.547 9.821 0 0 1.547

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 234.637 -53,3% față de anul precedent 350.085 Neraportat 0
2023 502.694 +788,5% față de anul precedent 469.003 Neraportat 0
2022 56.581 +1.733,5% față de anul precedent 356.723 Neraportat 0
2021 3.086 +572,3% față de anul precedent 339.007 Neraportat 0
2020 459 -68,6% față de anul precedent 77.983 Neraportat 0
2019 1.462 -96,4% față de anul precedent 86.243 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 40.479 -23,4% față de anul precedent 16.211 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 52.845 -43.024 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ARAlin Roman-IonitaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14694/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14010/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat, revocare persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat, revocare persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 520.998 RON. Profit: 285.625 RON

Cifra de afaceri: 520.998 RON. Profit: 285.625 RON

Cifra de afaceri
520.998 RON +1.62% față de anul precedent
Profit net
285.625 RON -17.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
234.637 RON -53.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 512.673 RON. Profit: 348.185 RON

Cifra de afaceri: 512.673 RON. Profit: 348.185 RON

Cifra de afaceri
512.673 RON +12.04% față de anul precedent
Profit net
348.185 RON -2.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
502.694 RON +788.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 457.584 RON. Profit: 356.523 RON

Cifra de afaceri: 457.584 RON. Profit: 356.523 RON

Cifra de afaceri
457.584 RON +44.73% față de anul precedent
Profit net
356.523 RON +36.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
56.581 RON +1733.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 316.161 RON. Profit: 261.024 RON

Cifra de afaceri: 316.161 RON. Profit: 261.024 RON

Cifra de afaceri
316.161 RON +11609.67% față de anul precedent
Profit net
261.024 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.086 RON +572.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.700 RON -97.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.260 RON
Angajati
0
Datorii
459 RON -68.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 128.188 RON. Profit: 86.043 RON

Cifra de afaceri: 128.188 RON. Profit: 86.043 RON

Cifra de afaceri
128.188 RON -29.59% față de anul precedent
Profit net
86.043 RON +45.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.462 RON -96.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 182.051 RON. Profit: 59.235 RON

Cifra de afaceri: 182.051 RON. Profit: 59.235 RON

Cifra de afaceri
182.051 RON +251.54% față de anul precedent
Profit net
59.235 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
40.479 RON -23.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 51.787 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.787 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.787 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.224 RON
Angajati
2
Datorii
52.845 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIMOSMART SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

IMOSMART SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.042026Mentiune · Buletin 14694/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
IMOSMART SRL
CUI
36985565
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.04.2026
Registrul Comerțului
J40/1021/2017
EUID
ROONRC.J40/1021/2017
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Aleea CIUCEA, Nr. 1, Bl. P16, Scara 4, Etaj 1
Județ
București
Număr încheiere
314142
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1553914
Data dosarului
15.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iuliana Claudia Draganoiu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date, revocare persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1553914 din 15.04.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 23.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14694/2026 (PDF)
15.042026Mentiune · Buletin 14010/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat, revocare persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.03.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
IMOSMART SRL
CUI
36985565
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.04.2026
Registrul Comerțului
J40/1021/2017
EUID
ROONRC.J40/1021/2017
Sediu
Bucureşti Sectorul 3, Aleea CIUCEA, Nr. 1, Bl. P16, Scara 4, Etaj 1
Județ
București
Număr încheiere
302172
Data încheierii
14.04.2026
Număr dosar
1262141
Data dosarului
23.03.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Camelia-Maria Pop

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat, revocare persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1262141 din 23.03.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 23.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14010/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

THOUGHTFUL CONSULT S.R.L.
CUI: 45268330CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.433 RON
Profit
443.344 RON
Angajati
1
DANOMATICO S.R.L.
CUI: 48486186CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
520.913 RON
Profit
444.276 RON
Angajati
1
STESIMA CONSULTING S.R.L.
CUI: 46835930CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.512 RON
Profit
269.011 RON
Angajati
2
SVO WEB SERVICES S.R.L.
CUI: 37676797CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
524.690 RON
Profit
146.536 RON
Angajati
1
WEB WINGS CREATIONS SRL
CUI: 38004034CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
517.177 RON
Profit
446.546 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Municipiul Bucureşti

ABSTR8 SRL
CUI: 36961043CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.878 RON
Profit
318.896 RON
Angajati
1
SRC TYREGROUP SRL
CUI: 37006398CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.689 RON
Profit
967 RON
Angajati
0
NOMAD SOFT SRL
CUI: 36955122CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.602 RON
Profit
323.836 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GREENRIS DEVELOPMENTS SRL
CUI: 36985530CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FERMA BIO MUNTENIA SRL
CUI: 36985573CAEN: 0113
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.212.639 RON
Profit
1.111.239 RON
Angajati
14
SIVECO CLEAN S.R.L.
CUI: 36984306CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WOOM BIKES SRL
CUI: 36962839CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.502.604 RON
Profit
621.111 RON
Angajati
3
XTRA ENTERPRISE SRL
CUI: 37009270CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.243.343 RON
Profit
1.151.137 RON
Angajati
1
SALOOP SRL
CUI: 36808571CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.052 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BAXTER TOP CONSTRUCT SRL
CUI: 37181186CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.311.938 RON
Profit
531.458 RON
Angajati
21
BLOCK PROCESS SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 34978707CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.227 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
STAMTI CONCEPT S.R.L.
CUI: 38812714CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-02-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IMOSMART SRL?

CUI-ul IMOSMART SRL este 36985565.

Unde este sediul IMOSMART SRL?

IMOSMART SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Aleea Ciucea nr. 1, 32525, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata IMOSMART SRL?

IMOSMART SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IMOSMART SRL in 2024?

In 2024, IMOSMART SRL a raportat o cifra de afaceri de 520.998 RON.

Ce activitate are IMOSMART SRL?

IMOSMART SRL are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat IMOSMART SRL in 2024?

IMOSMART SRL a inregistrat un profit net de 285.625 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.