Activ e‑Factură

DELICII PE DOUA ROŢI SRL

CUI: 36986226
CIF: 36986226
Reg. Com.: J29/164/2017
CAEN: 4781
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 februarie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:17

Despre DELICII PE DOUA ROŢI SRL

DELICII PE DOUA ROŢI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DELICII PE DOUA ROŢI SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.232 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.0%). Profitul net inregistrat a fost de 4.496 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 112.997 RON in 2017 la 7.232 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.232 RON
Venituri totale
7.232 RON
Cheltuieli totale
1.880 RON
Profit brut
5.352 RON
Profit net
4.496 RON
Marja profit net
62,17%
Active imobilizate
2.700 RON
Active circulante
16.767 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
16.767 RON
Capital propriu
18.905 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Izvoare nr. 68, 100417
Telefon0721254887

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Izvoare nr. 68, 100417
Cod poștal: 100417
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Izvoare nr. 68, 100417
Cod postal
100417
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.02.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.232 RON
Rezultat net
4.496 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.232 RON 8.511 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.232 RON 8.521 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.880 RON 2.247 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.352 RON 6.274 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.496 RON 5.256 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.700 RON 3.389 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 16.767 RON 11.170 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.467 RON 14.559 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 16.767 RON 11.170 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 562 RON 534 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.905 RON 14.025 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active19.467RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.467 RON
Datorii totale562 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,1 %Profit net / active totale
ROE
23,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
29,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.232 -15,0% față de anul precedent 7.232 1.880 5.352 -14,7% față de anul precedent 4.496 -14,5% față de anul precedent 0 0
2023 8.511 -45,1% față de anul precedent 8.521 2.247 6.274 -52,3% față de anul precedent 5.256 -58,5% față de anul precedent 0 0
2022 15.512 +40,7% față de anul precedent 15.796 2.651 13.145 +1.077,9% față de anul precedent 12.671 +1.562,9% față de anul precedent 0 0
2021 11.029 -58,4% față de anul precedent 11.796 10.680 1.116 762 0 0
2020 26.506 +61,4% față de anul precedent 31.519 41.552 0 0 10.033 10.383
2019 16.426 -65,0% față de anul precedent 16.545 23.269 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.724 7.170
2018 46.982 -58,4% față de anul precedent 53.796 39.679 14.117 +356,6% față de anul precedent 12.651 +33.192,1% față de anul precedent 0 0
2017 112.997 137.391 134.299 3.092 38 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.700 16.767 19.467 0 0 16.767
2023 3.389 11.170 14.559 0 0 11.170
2022 4.697 30.731 35.428 0 0 30.731
2021 6.128 16.646 22.774 0 0 16.646
2020 7.560 13.617 21.177 0 7.780 5.837
2019 8.991 16.976 25.967 0 8.476 8.500
2018 0 17.383 17.383 0 10.521 6.862
2017 0 11.463 11.463 7.176 3.027 1.260

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 562 +5,2% față de anul precedent 18.905 Neraportat 0
2023 534 -98,0% față de anul precedent 14.025 Neraportat 0
2022 26.659 -0,1% față de anul precedent 8.769 Neraportat 0
2021 26.676 +3,2% față de anul precedent -3.902 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 25.841 +16,6% față de anul precedent -4.664 Neraportat 1
2019 22.154 +393,0% față de anul precedent 5.719 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 4.494 -60,0% față de anul precedent 12.889 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2017 11.225 238 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.232 RON. Profit: 4.496 RON

Cifra de afaceri: 7.232 RON. Profit: 4.496 RON

Cifra de afaceri
7.232 RON -15.03% față de anul precedent
Profit net
4.496 RON -14.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
562 RON +5.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.511 RON. Profit: 5.256 RON

Cifra de afaceri: 8.511 RON. Profit: 5.256 RON

Cifra de afaceri
8.511 RON -45.13% față de anul precedent
Profit net
5.256 RON -58.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
534 RON -98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.512 RON. Profit: 12.671 RON

Cifra de afaceri: 15.512 RON. Profit: 12.671 RON

Cifra de afaceri
15.512 RON +40.65% față de anul precedent
Profit net
12.671 RON +1562.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.659 RON -0.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 11.029 RON. Profit: 762 RON

Cifra de afaceri: 11.029 RON. Profit: 762 RON

Cifra de afaceri
11.029 RON -58.39% față de anul precedent
Profit net
762 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
26.676 RON +3.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 26.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.506 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.506 RON +61.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.383 RON
Angajati
1
Datorii
25.841 RON +16.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.426 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.426 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.426 RON -65.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.170 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
22.154 RON +392.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 46.982 RON. Profit: 12.651 RON

Cifra de afaceri: 46.982 RON. Profit: 12.651 RON

Cifra de afaceri
46.982 RON -58.42% față de anul precedent
Profit net
12.651 RON +33192.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
4.494 RON -59.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.997 RON. Profit: 38 RON

Cifra de afaceri: 112.997 RON. Profit: 38 RON

Cifra de afaceri
112.997 RON
Profit net
38 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
11.225 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELICII PE DOUA ROŢI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

DELICII PE DOUA ROŢI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4781 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4781, Prahova

AUTODOI MATIRIS S.R.L.
CUI: 44602717CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Valea Popii Com. Valea Călugărească2021-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.349 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RSI AUTOMOBILE RULATE S.R.L.
CUI: 50999205CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2024-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIŞU DRIVE AUTO S.R.L.
CUI: 50723497CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.753 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
XPE AUTO GLOBAL S.R.L.
CUI: 50506226CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.272 RON
Profit
8.845 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Prahova

AUTOMOBILE DAMIAN SRL
CUI: 36868905CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.118 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FAST SER GOLD SRL
CUI: 37018465CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-02-10
fara e-Factura
BERTAUTO SOLUTION SRL
CUI: 36704007CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.528 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADIMONA DEDINIK SRL
CUI: 37027668CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Sat Puchenii Mari Com. Puchenii Mari2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.805 RON
Profit
632 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

ADRIAN & ADRIAN SERVICES SRL
CUI: 36986200CAEN: 4334
Activ
PRAHOVA, Sat Popeşti Com. Brazi2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.089 RON
Profit
6.315 RON
Angajati
2
SUNJET SRL
CUI: 36986242CAEN: 4618
Activ
PRAHOVA, Sat Colţu de Jos Com. Cocorăştii Colţ2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.580 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KRIKUCONSTRUCT SRL
CUI: 36971551CAEN: 4763
Activ
PRAHOVA, Sat Albeşti-Paleologu Com. Albeşti-Paleologu2017-02-02
fara e-Factura
QHSE SAFETY SERVICES SRL
CUI: 37001510CAEN: 7490
Activ
PRAHOVA, Sat Ghighiu Com. Bărcăneşti2017-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.072 RON
Profit
266.972 RON
Angajati
1
BLU EXPRES SERV SRL
CUI: 36873022CAEN: 4520
Activ
PRAHOVA, Sat Ploieştiori Com. Blejoi2016-12-27
fara e-Factura
CARSERV AUTO ECU SRL
CUI: 37102794CAEN: 4520
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.757 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ATOLY AMBIENTAL INVEST SRL
CUI: 35717572CAEN: 4120
Activ
PRAHOVA, Sat Zalhanaua Com. Măneşti2016-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.854 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGRO LABUŞ SRL
CUI: 38035529CAEN: 4619
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2017-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
935.013 RON
Profit
9.353 RON
Angajati
0
TIBIOIL COMPANY SRL
CUI: 14345034CAEN: 8121
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2001-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.028 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DELICII PE DOUA ROŢI SRL?

CUI-ul DELICII PE DOUA ROŢI SRL este 36986226.

Unde este sediul DELICII PE DOUA ROŢI SRL?

DELICII PE DOUA ROŢI SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Izvoare nr. 68, 100417, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata DELICII PE DOUA ROŢI SRL?

DELICII PE DOUA ROŢI SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DELICII PE DOUA ROŢI SRL in 2024?

In 2024, DELICII PE DOUA ROŢI SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.232 RON.

Ce activitate are DELICII PE DOUA ROŢI SRL?

DELICII PE DOUA ROŢI SRL are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat DELICII PE DOUA ROŢI SRL in 2024?

DELICII PE DOUA ROŢI SRL a inregistrat un profit net de 4.496 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.