Activ

FABULOUS EVENTS CATERING SRL

CUI: 37030329
CIF: 37030329
Reg. Com.: J40/1424/2017
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 februarie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:34

Despre FABULOUS EVENTS CATERING SRL

FABULOUS EVENTS CATERING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, FABULOUS EVENTS CATERING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.357 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.357 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-12.237 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Arinii Dornei nr. 9, 60795
Detalii adresaCAM. 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Arinii Dornei nr. 9, 60795
Cod poștal: 60795
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Arinii Dornei nr. 9, 60795
Detalii
CAM. 2
Cod postal
60795
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2017 - 1 august 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.357 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.357 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 1.357 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 13.594 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -12.237 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active1.357RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

1.001,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.357 RON
Datorii totale13.594 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-901,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 392 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 392 392
2019 3.500 +15,6% față de anul precedent 3.500 435 3.065 2.960 0 0
2018 3.028 3.187 30.707 0 0 27.520 27.553

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 1.357 1.357 0 1.357 0
2020 0 1.357 1.357 0 1.357 0
2019 0 1.876 1.876 0 1.340 536
2018 0 3.020 3.020 0 1.964 1.056

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 13.594 0,0% față de anul precedent -12.237 Neraportat 0
2020 13.594 -0,9% față de anul precedent -12.237 Neraportat 0
2019 13.722 -23,0% față de anul precedent -11.846 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 17.825 -14.805 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

7 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
7 repere · toți anii

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.594 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
392 RON
Angajati
0
Datorii
13.594 RON -0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 2.960 RON

Cifra de afaceri: 3.500 RON. Profit: 2.960 RON

Cifra de afaceri
3.500 RON +15.59% față de anul precedent
Profit net
2.960 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
13.722 RON -23.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.028 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.028 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.553 RON
Angajati
1
Datorii
17.825 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFABULOUS EVENTS CATERING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FABULOUS EVENTS CATERING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

7 din 7 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

MEDIA RS AGENCY SRL
CUI: 36984330CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.766 RON
Profit
47.924 RON
Angajati
0
SANTA STAR EDITION SRL
CUI: 37047240CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.198 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FRESH PLANET SRL
CUI: 36939186CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.611 RON
Profit
50.471 RON
Angajati
1
ARTISAN COOKING CLASSES SRL
CUI: 37089563CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.342 RON
Profit
27.032 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ETIQUETTE STUDIO S.R.L.
CUI: 37030280CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.511.755 RON
Profit
2.315.094 RON
Angajati
6
DIGITALMED STIL SRL
CUI: 37030345CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.031 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BICONS CONSTRUCT CONCEPT SRL
CUI: 37030167CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
726.215 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GHEMART STUDIO S.R.L.
CUI: 37031294CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.448 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARKET EVELYN CRISY SRL
CUI: 37007113CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-02-08
fara e-Factura
KYTZU ZARNEA S.R.L.-D.
CUI: 37051313CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NET WISE SOLUTIONS SRL
CUI: 36824097CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.340.059 RON
Profit
696.093 RON
Angajati
2
SOU OFFICES SRL
CUI: 34882008CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.904 RON
Profit
317.267 RON
Angajati
1
RAV DESIGN & ARCHITECTURE S.R.L.
CUI: 39004008CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.699 RON
Profit
107.152 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FABULOUS EVENTS CATERING SRL?

CUI-ul FABULOUS EVENTS CATERING SRL este 37030329.

Unde este sediul FABULOUS EVENTS CATERING SRL?

FABULOUS EVENTS CATERING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Aleea Arinii Dornei nr. 9, 60795, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FABULOUS EVENTS CATERING SRL?

FABULOUS EVENTS CATERING SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FABULOUS EVENTS CATERING SRL in 2022?

In 2022, FABULOUS EVENTS CATERING SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FABULOUS EVENTS CATERING SRL?

FABULOUS EVENTS CATERING SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat FABULOUS EVENTS CATERING SRL in 2022?

FABULOUS EVENTS CATERING SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.