Activ

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL

CUI: 37034126
CIF: 37034126
Reg. Com.: J07/55/2017
CAEN: 9001
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 februarie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:21

Despre FORMAŢIA LIGHT BAND SRL

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9001). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FORMAŢIA LIGHT BAND SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.050 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.3%). Profitul net inregistrat a fost de 499 RON (in crestere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.050 RON
Venituri totale
30.008 RON
Cheltuieli totale
29.488 RON
Profit brut
520 RON
Profit net
499 RON
Marja profit net
12,32%
Active imobilizate
43.765 RON
Active circulante
27.569 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
900 RON
Casa & conturi bănci
26.669 RON
Capital propriu
27.411 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia, HILIŞEU-HORIA nr. 362, 717200
Detalii adresaStrada Principală
Telefon0747072445

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia, HILIŞEU-HORIA nr. 362, 717200
Cod poștal: 717200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia, HILIŞEU-HORIA nr. 362, 717200
Detalii
Strada Principală
Cod postal
717200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.02.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.050 RON
Rezultat net
499 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.050 RON 4.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 30.008 RON 25.728 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 29.488 RON 25.277 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 520 RON 451 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 499 RON 383 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 43.765 RON 59.920 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 27.569 RON 37.835 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 71.334 RON 97.755 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 900 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.669 RON 37.835 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 990 RON 1.569 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 27.411 RON 27.295 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active71.334RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale71.334 RON
Datorii totale990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,7 %Profit net / active totale
ROE
1,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
27,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.050 +1,3% față de anul precedent 30.008 29.488 520 +15,3% față de anul precedent 499 +30,3% față de anul precedent 0 0
2023 4.000 -95,6% față de anul precedent 25.728 25.277 451 -94,8% față de anul precedent 383 -95,1% față de anul precedent 0 0
2022 90.500 +402,8% față de anul precedent 103.464 94.745 8.719 +2.231,3% față de anul precedent 7.814 +3.268,1% față de anul precedent 0 0
2021 18.000 -77,4% față de anul precedent 110.372 109.998 374 -99,5% față de anul precedent 232 -99,7% față de anul precedent 0 0
2020 79.500 +835,3% față de anul precedent 110.758 31.539 79.219 +985,6% față de anul precedent 78.424 +1.013,7% față de anul precedent 0 0
2019 8.500 52.249 44.952 7.297 7.042 0 0
2018 0 0 6.800 0 0 6.800 6.800

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 43.765 27.569 71.334 0 900 26.669
2023 59.920 37.835 97.755 0 0 37.835
2022 23.171 138.680 161.851 56.000 5.200 77.480
2021 31.736 85.793 117.529 0 81.470 4.323
2020 48.169 102.373 150.542 0 71.470 30.903
2019 66.602 24.395 90.997 0 11.470 12.925
2018 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 990 -36,9% față de anul precedent 27.411 Neraportat 0
2023 1.569 -83,2% față de anul precedent 27.295 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 9.321 -37,9% față de anul precedent 61.912 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 15.007 -47,0% față de anul precedent 79.098 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 28.288 +28,7% față de anul precedent 78.866 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2019 21.984 +223,3% față de anul precedent 442 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 6.800 -6.800 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

8 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
8 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.050 RON. Profit: 499 RON

Cifra de afaceri: 4.050 RON. Profit: 499 RON

Cifra de afaceri
4.050 RON +1.25% față de anul precedent
Profit net
499 RON +30.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
990 RON -36.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.000 RON. Profit: 383 RON

Cifra de afaceri: 4.000 RON. Profit: 383 RON

Cifra de afaceri
4.000 RON -95.58% față de anul precedent
Profit net
383 RON -95.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.569 RON -83.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 90.500 RON. Profit: 7.814 RON

Cifra de afaceri: 90.500 RON. Profit: 7.814 RON

Cifra de afaceri
90.500 RON +402.78% față de anul precedent
Profit net
7.814 RON +3268.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
9.321 RON -37.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 232 RON

Cifra de afaceri: 18.000 RON. Profit: 232 RON

Cifra de afaceri
18.000 RON -77.36% față de anul precedent
Profit net
232 RON -99.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
15.007 RON -46.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 79.500 RON. Profit: 78.424 RON

Cifra de afaceri: 79.500 RON. Profit: 78.424 RON

Cifra de afaceri
79.500 RON +835.29% față de anul precedent
Profit net
78.424 RON +1013.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
28.288 RON +28.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 8.500 RON. Profit: 7.042 RON

Cifra de afaceri: 8.500 RON. Profit: 7.042 RON

Cifra de afaceri
8.500 RON
Profit net
7.042 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.984 RON +223.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.800 RON
Angajati
1
Datorii
6.800 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFORMAŢIA LIGHT BAND SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia (BOTOŞANI)

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9001 in Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia (BOTOŞANI)

8 din 8 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9001, Botoşani

BRADU ARTBLUE S.R.L.
CUI: 41657939CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2019-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.860 RON
Profit
4.268 RON
Angajati
0
CÂNTAŢI CU NOI S.R.L.
CUI: 50688390CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Sat Vorniceni Com. Vorniceni2024-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.600 RON
Profit
8.938 RON
Angajati
0
XGROUP EVENT S.R.L.
CUI: 50465169CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2024-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.460 RON
Profit
158.856 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9001, Botoşani

VIPMUZIC VIOREL SRL
CUI: 34476719CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2015-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.100 RON
Profit
1.568 RON
Angajati
0
CRIS EXCLUSIV BAND SRL
CUI: 38277360CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.000 RON
Profit
13.753 RON
Angajati
0
STAGE - M OLD EVENTS SRL
CUI: 33632259CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2014-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.755 RON
Profit
9.799 RON
Angajati
0
PRESTMUSIC S.R.L.
CUI: 40373513CAEN: 9001
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2019-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.768 RON
Profit
2.254 RON
Angajati
0

Alte firme din Botoşani

ROVAL SUNFLOWER SRL
CUI: 37034118CAEN: 0111
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.739 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ECO WASH AUTO SRL
CUI: 37034215CAEN: 4520
Activ
BOTOŞANI, Orş. Flămânzi2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.765 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIOBAS PRIME SRL
CUI: 36989362CAEN: 0128
Activ
BOTOŞANI, Sat Conceşti Com. Conceşti2017-02-06
fara e-Factura
PROACTIV TEAM OFFICE SRL
CUI: 37086672CAEN: 7112
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.000 RON
Profit
23.800 RON
Angajati
1
COMSEC NETWORKING SRL
CUI: 36446838CAEN: 9510
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2016-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.400 RON
Profit
112.946 RON
Angajati
0
MAIA-MARIO AUTOCOM SRL
CUI: 37486555CAEN: 4781
Activ
BOTOŞANI, Sat Dracşani Com. Suliţa2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
841.084 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARSIM ANOMIS SRL
CUI: 28327372CAEN: 4683
Activ
BOTOŞANI, Sat Răuseni Com. Răuseni2011-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.099.852 RON
Profit
173.921 RON
Angajati
22

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FORMAŢIA LIGHT BAND SRL?

CUI-ul FORMAŢIA LIGHT BAND SRL este 37034126.

Unde este sediul FORMAŢIA LIGHT BAND SRL?

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia, HILIŞEU-HORIA nr. 362, 717200, Sat Hilişeu-Horia Com. Hilişeu-Horia, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata FORMAŢIA LIGHT BAND SRL?

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FORMAŢIA LIGHT BAND SRL in 2024?

In 2024, FORMAŢIA LIGHT BAND SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.050 RON.

Ce activitate are FORMAŢIA LIGHT BAND SRL?

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL are codul CAEN principal 9001.

Ce profit a inregistrat FORMAŢIA LIGHT BAND SRL in 2024?

FORMAŢIA LIGHT BAND SRL a inregistrat un profit net de 499 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.