Repararea și întreținerea autovehiculelor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 13:56
Despre BIG ANTONIO S.R.L.
BIG ANTONIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BIG ANTONIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.185 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-81.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 165.561 RON in 2017 la 17.185 RON in 2024. Datoriile raportate (216.481 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 17.185 RON
- Venituri totale
- 18.085 RON
- Cheltuieli totale
- 223.716 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 21.689 RON
- Active circulante
- 389 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 238 RON
- Casa & conturi bănci
- 151 RON
- Capital propriu
- -194.403 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str ŞOS. GIURGIULUI nr. 267, 77005
- Detalii
- T/152. P/482/2
- Cod postal
- 77005
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 14.02.2017
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 17.185 RON
- Rezultat net
- -205.631 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 17.185 RON | 92.587 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 18.085 RON | 92.587 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 223.716 RON | 112.799 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 205.631 RON | 20.212 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 205.631 RON | 21.137 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 21.689 RON | 30.691 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 389 RON | 141.537 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 22.078 RON | 172.228 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 139.103 RON |
| CreanțeSume de încasat | 238 RON | 238 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 151 RON | 2.196 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 216.481 RON | 161.000 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -194.403 RON | 11.228 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -880,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 17.185 -81,4% față de anul precedent | 18.085 | 223.716 | 0 | 0 | 205.631 | 205.631 |
| 2023 | 92.587 -35,3% față de anul precedent | 92.587 | 112.799 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 20.212 | 21.137 |
| 2022 | 143.072 -0,8% față de anul precedent | 144.272 | 129.939 | 14.333 | 11.444 | 0 | 0 |
| 2021 | 144.246 -10,0% față de anul precedent | 144.246 | 144.957 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 711 | 5.038 |
| 2020 | 160.206 -19,4% față de anul precedent | 160.206 | 160.169 | 37 -99,6% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 2.318 |
| 2019 | 198.831 -26,2% față de anul precedent | 198.831 | 189.113 | 9.718 -58,5% față de anul precedent | 7.730 -62,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 269.254 +62,6% față de anul precedent | 269.254 | 245.818 | 23.436 +1.757,1% față de anul precedent | 20.743 | 0 | 0 |
| 2017 | 165.561 | 165.561 | 164.299 | 1.262 | 0 | 0 | 395 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.689 | 389 | 22.078 | 0 | 238 | 151 |
| 2023 | 30.691 | 141.537 | 172.228 | 139.103 | 238 | 2.196 |
| 2022 | 35.292 | 150.260 | 185.552 | 149.639 | 0 | 621 |
| 2021 | 39.476 | 147.947 | 187.423 | 143.068 | 615 | 4.264 |
| 2020 | 43.660 | 132.174 | 175.834 | 127.675 | -1.260 | 5.759 |
| 2019 | 47.843 | 112.320 | 160.163 | 97.105 | 0 | 15.215 |
| 2018 | 51.683 | 81.481 | 133.164 | 65.550 | 0 | 15.931 |
| 2017 | 46.443 | 61.229 | 107.672 | 44.313 | 0 | 16.916 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 216.481 +34,5% față de anul precedent | -194.403 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 161.000 +5,1% față de anul precedent | 11.228 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 153.187 -8,0% față de anul precedent | 32.365 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 166.501 +11,1% față de anul precedent | 20.922 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 149.874 +13,6% față de anul precedent | 25.960 | Neraportat | 2 |
| 2019 | 131.885 +16,7% față de anul precedent | 28.278 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 113.009 +4,8% față de anul precedent | 20.548 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 107.867 | -195 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| AMANTONIO MARIUS ADRIAN SIMA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33569/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.185 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 17.185 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 17.185 RON -81.44% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 205.631 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 216.481 RON +34.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 92.587 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 92.587 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 92.587 RON -35.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 21.137 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 161.000 RON +5.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 143.072 RON. Profit: 11.444 RON
Cifra de afaceri: 143.072 RON. Profit: 11.444 RON
- Cifra de afaceri
- 143.072 RON -0.81% față de anul precedent
- Profit net
- 11.444 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 153.187 RON -8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 144.246 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 144.246 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 144.246 RON -9.96% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 5.038 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 166.501 RON +11.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 160.206 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 160.206 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 160.206 RON -19.43% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.318 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 149.874 RON +13.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 198.831 RON. Profit: 7.730 RON
Cifra de afaceri: 198.831 RON. Profit: 7.730 RON
- Cifra de afaceri
- 198.831 RON -26.15% față de anul precedent
- Profit net
- 7.730 RON -62.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 131.885 RON +16.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 269.254 RON. Profit: 20.743 RON
Cifra de afaceri: 269.254 RON. Profit: 20.743 RON
- Cifra de afaceri
- 269.254 RON +62.63% față de anul precedent
- Profit net
- 20.743 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 113.009 RON +4.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 165.561 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 165.561 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 165.561 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 395 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 107.867 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBIG ANTONIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Com. 1 Decembrie (ILFOV)
BIG ANTONIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Com. 1 Decembrie (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
10.092026Mentiune · Buletin 33569/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- BIG ANTONIO S.R.L.
- CUI
- 37036267
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 10.09.2026
- Registrul Comerțului
- J23/451/2017
- EUID
- ROONRC.J23/451/2017
- Sediu
- Comuna 1 Decembrie, Jud. Ilfov, Strada ŞOS. GIURGIULUI, Nr. 267, T/152, P/482/2
- Județ
- Ilfov
- Număr încheiere
- 709683
- Data încheierii
- 09.09.2026
- Număr dosar
- 3306606
- Data dosarului
- 20.08.2026
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Maria Geamanu
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 09.07.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3306606 din 20.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Ilfov
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Ilfov
Alte firme din Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BIG ANTONIO S.R.L.?
CUI-ul BIG ANTONIO S.R.L. este 37036267.
Unde este sediul BIG ANTONIO S.R.L.?
BIG ANTONIO S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str ŞOS. GIURGIULUI nr. 267, 77005, Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata BIG ANTONIO S.R.L.?
BIG ANTONIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BIG ANTONIO S.R.L. in 2024?
In 2024, BIG ANTONIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.185 RON.
Ce activitate are BIG ANTONIO S.R.L.?
BIG ANTONIO S.R.L. are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).
Ce profit a inregistrat BIG ANTONIO S.R.L. in 2024?
BIG ANTONIO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 205.631 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.