Activități de tratament și înfrumusețare
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 15:29
Despre ROXANE MANICURE SRL
ROXANE MANICURE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tecuci, judetul GALAŢI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de tratament și înfrumusețare" (cod CAEN 9622), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ROXANE MANICURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.342 RON, in crestere fata de anul precedent (+32.3%). Profitul net inregistrat a fost de 7.776 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.429 RON in 2017 la 13.342 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 13.342 RON
- Venituri totale
- 13.342 RON
- Cheltuieli totale
- 4.085 RON
- Profit brut
- 9.257 RON
- Profit net
- 7.776 RON
- Marja profit net
- 58,28%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 23.662 RON
- Stocuri
- 2.968 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 20.694 RON
- Capital propriu
- 23.321 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Aleea Căpitan Gheorghe Decuseară nr. 5, 805300
- Cod postal
- 805300
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 23.02.2017
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 13.342 RON
- Rezultat net
- 7.776 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 13.342 RON | 10.086 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 13.342 RON | 10.100 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 4.085 RON | 21.993 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 9.257 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 7.776 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 11.893 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 11.893 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 23.662 RON | 15.596 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 23.662 RON | 15.596 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 2.968 RON | 2.650 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 6.014 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 20.694 RON | 6.932 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 341 RON | 51 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 23.321 RON | 15.545 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 32,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 33,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 69,39 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.342 +32,3% față de anul precedent | 13.342 | 4.085 | 9.257 | 7.776 | 0 | 0 |
| 2023 | 10.086 +12,1% față de anul precedent | 10.100 | 21.993 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 11.893 | 11.893 |
| 2022 | 8.997 -34,0% față de anul precedent | 8.997 | 1.182 | 7.815 -15,8% față de anul precedent | 7.545 -15,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 13.625 +160,5% față de anul precedent | 13.625 | 4.339 | 9.286 +635,8% față de anul precedent | 8.877 +703,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 5.230 +84,2% față de anul precedent | 5.230 | 3.968 | 1.262 +5,4% față de anul precedent | 1.105 -0,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 2.839 -71,0% față de anul precedent | 2.916 | 1.719 | 1.197 -79,7% față de anul precedent | 1.110 -80,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 9.798 +31,9% față de anul precedent | 9.798 | 3.914 | 5.884 +82,0% față de anul precedent | 5.590 +85,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 7.429 | 7.429 | 4.196 | 3.233 | 3.009 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 23.662 | 23.662 | 2.968 | 0 | 20.694 |
| 2023 | 0 | 15.596 | 15.596 | 2.650 | 6.014 | 6.932 |
| 2022 | 0 | 27.520 | 27.520 | 752 | 24 | 26.744 |
| 2021 | 0 | 19.949 | 19.949 | 0 | 0 | 19.949 |
| 2020 | 0 | 11.044 | 11.044 | 509 | 0 | 10.535 |
| 2019 | 0 | 10.261 | 10.261 | 1.852 | 0 | 8.409 |
| 2018 | 269 | 8.531 | 8.800 | 0 | 1 | 8.530 |
| 2017 | 269 | 3.038 | 3.307 | 2.414 | 0 | 624 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 341 +568,6% față de anul precedent | 23.321 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 51 -37,8% față de anul precedent | 15.545 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 82 +46,4% față de anul precedent | 27.438 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 56 +93,1% față de anul precedent | 19.893 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 29 -91,7% față de anul precedent | 11.015 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 351 | 9.910 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 0 -100,0% față de anul precedent | 8.800 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 98 | 3.209 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 23260/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.342 RON. Profit: 7.776 RON
Cifra de afaceri: 13.342 RON. Profit: 7.776 RON
- Cifra de afaceri
- 13.342 RON +32.28% față de anul precedent
- Profit net
- 7.776 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 341 RON +568.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.086 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 10.086 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 10.086 RON +12.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 11.893 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 51 RON -37.8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.997 RON. Profit: 7.545 RON
Cifra de afaceri: 8.997 RON. Profit: 7.545 RON
- Cifra de afaceri
- 8.997 RON -33.97% față de anul precedent
- Profit net
- 7.545 RON -15.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 82 RON +46.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.625 RON. Profit: 8.877 RON
Cifra de afaceri: 13.625 RON. Profit: 8.877 RON
- Cifra de afaceri
- 13.625 RON +160.52% față de anul precedent
- Profit net
- 8.877 RON +703.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 56 RON +93.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.230 RON. Profit: 1.105 RON
Cifra de afaceri: 5.230 RON. Profit: 1.105 RON
- Cifra de afaceri
- 5.230 RON +84.22% față de anul precedent
- Profit net
- 1.105 RON -0.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 29 RON -91.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.839 RON. Profit: 1.110 RON
Cifra de afaceri: 2.839 RON. Profit: 1.110 RON
- Cifra de afaceri
- 2.839 RON -71.02% față de anul precedent
- Profit net
- 1.110 RON -80.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 351 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.798 RON. Profit: 5.590 RON
Cifra de afaceri: 9.798 RON. Profit: 5.590 RON
- Cifra de afaceri
- 9.798 RON +31.89% față de anul precedent
- Profit net
- 5.590 RON +85.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 7.429 RON. Profit: 3.009 RON
Cifra de afaceri: 7.429 RON. Profit: 3.009 RON
- Cifra de afaceri
- 7.429 RON
- Profit net
- 3.009 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 98 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataROXANE MANICURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Mun. Tecuci (GALAŢI)
ROXANE MANICURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9622 in Mun. Tecuci (GALAŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
18.062026Mentiune · Buletin 23260/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ROXANE MANICURE SRL
- CUI
- 37097396
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 18.06.2026
- Registrul Comerțului
- J17/245/2017
- EUID
- ROONRC.J17/245/2017
- Sediu
- Municipiul Tecuci, Jud. Galaţi, Aleea CĂPITAN GHEORGHE DECUSEARĂ, Nr. 5, Bl. H2,
- Județ
- Galaţi
- Număr încheiere
- 486772
- Data încheierii
- 17.06.2026
- Număr dosar
- 2372160
- Data dosarului
- 12.06.2026
- Tribunal
- Galati
- Registrator
- Irina Cristina Dragusin
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2372160 din 12.06.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9622, Galaţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9622, Galaţi
Alte firme din Galaţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ROXANE MANICURE SRL?
CUI-ul ROXANE MANICURE SRL este 37097396.
Unde este sediul ROXANE MANICURE SRL?
ROXANE MANICURE SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Tecuci, Aleea Căpitan Gheorghe Decuseară nr. 5, 805300, Mun. Tecuci, judetul GALAŢI.
Cand a fost infiintata ROXANE MANICURE SRL?
ROXANE MANICURE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ROXANE MANICURE SRL in 2024?
In 2024, ROXANE MANICURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 13.342 RON.
Ce activitate are ROXANE MANICURE SRL?
ROXANE MANICURE SRL are codul CAEN principal 9622 (Activități de tratament și înfrumusețare).
Ce profit a inregistrat ROXANE MANICURE SRL in 2024?
ROXANE MANICURE SRL a inregistrat un profit net de 7.776 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.