Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei
Surse și actualizareActualizat: 7 octombrie 2026 la 16:27
Despre LUCADADY JUNIOR SRL
LUCADADY JUNIOR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, LUCADADY JUNIOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 262.963 RON, in crestere fata de anul precedent (+10.5%). Profitul net inregistrat a fost de 8.763 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 89.810 RON in 2017 la 262.963 RON in 2025.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 262.963 RON
- Venituri totale
- 263.647 RON
- Cheltuieli totale
- 252.307 RON
- Profit brut
- 11.340 RON
- Profit net
- 8.763 RON
- Marja profit net
- 3,33%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 161.747 RON
- Stocuri
- 81.412 RON
- Creanțe
- 11.995 RON
- Casa & conturi bănci
- 68.340 RON
- Capital propriu
- 148.139 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Traian nr. 23, 430261
- Cod postal
- 430261
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.02.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 19 februarie 2025
- Data reactivare
- 20 februarie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 262.963 RON
- Rezultat net
- 8.763 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 262.963 RON | 238.063 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 263.647 RON | 238.202 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 252.307 RON | 229.040 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 11.340 RON | 9.162 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 8.763 RON | 7.020 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 627 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 161.747 RON | 255.277 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 161.747 RON | 255.904 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 81.412 RON | 107.226 RON |
| CreanțeSume de încasat | 11.995 RON | 12.641 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 68.340 RON | 135.410 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 13.608 RON | 9.860 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 148.139 RON | 246.044 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 5,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 5,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 11,89 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 91,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 262.963 +10,5% față de anul precedent | 263.647 | 252.307 | 11.340 +23,8% față de anul precedent | 8.763 +24,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 238.063 -12,6% față de anul precedent | 238.202 | 229.040 | 9.162 -57,9% față de anul precedent | 7.020 -63,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 272.474 -8,0% față de anul precedent | 273.066 | 251.317 | 21.749 +45,7% față de anul precedent | 19.325 +57,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 296.307 +1,2% față de anul precedent | 296.450 | 281.521 | 14.929 -28,8% față de anul precedent | 12.262 -34,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 292.879 -0,7% față de anul precedent | 293.033 | 272.060 | 20.973 -65,9% față de anul precedent | 18.572 -68,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 294.791 -0,3% față de anul precedent | 312.703 | 251.272 | 61.431 -17,0% față de anul precedent | 59.425 -16,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 295.598 +10,0% față de anul precedent | 311.414 | 237.406 | 74.008 +8,1% față de anul precedent | 71.052 +8,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 268.769 +199,3% față de anul precedent | 270.038 | 201.598 | 68.440 +942,5% față de anul precedent | 65.760 +1.111,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 89.810 | 92.033 | 85.468 | 6.565 | 5.428 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 161.747 | 161.747 | 81.412 | 11.995 | 68.340 |
| 2024 | 627 | 255.277 | 255.904 | 107.226 | 12.641 | 135.410 |
| 2023 | 2.131 | 256.943 | 259.074 | 171.179 | 12.129 | 73.635 |
| 2022 | 14.977 | 246.785 | 261.762 | 213.149 | 0 | 33.636 |
| 2021 | 7.028 | 265.045 | 272.073 | 235.462 | 833 | 28.750 |
| 2020 | 7.028 | 243.323 | 250.351 | 211.665 | 688 | 30.970 |
| 2019 | 6.254 | 187.007 | 193.261 | 162.613 | 4.500 | 19.894 |
| 2018 | 3.130 | 119.781 | 122.911 | 92.677 | 183 | 26.921 |
| 2017 | 34 | 68.607 | 68.641 | 26.153 | 1.673 | 40.781 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.608 +38,0% față de anul precedent | 148.139 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 9.860 +39,9% față de anul precedent | 246.044 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 7.050 -75,7% față de anul precedent | 252.024 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 29.063 -43,7% față de anul precedent | 232.699 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2021 | 51.636 +6,5% față de anul precedent | 220.437 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 48.486 -4,6% față de anul precedent | 201.865 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 50.821 -1,4% față de anul precedent | 142.440 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 51.523 -18,2% față de anul precedent | 71.388 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 63.013 | 5.628 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
13 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.
2025 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 262.963 RON. Profit: 8.763 RON
Cifra de afaceri: 262.963 RON. Profit: 8.763 RON
- Cifra de afaceri
- 262.963 RON +10.46% față de anul precedent
- Profit net
- 8.763 RON +24.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.608 RON +38.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 238.063 RON. Profit: 7.020 RON
Cifra de afaceri: 238.063 RON. Profit: 7.020 RON
- Cifra de afaceri
- 238.063 RON -12.63% față de anul precedent
- Profit net
- 7.020 RON -63.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 9.860 RON +39.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 272.474 RON. Profit: 19.325 RON
Cifra de afaceri: 272.474 RON. Profit: 19.325 RON
- Cifra de afaceri
- 272.474 RON -8.04% față de anul precedent
- Profit net
- 19.325 RON +57.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 7.050 RON -75.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.307 RON. Profit: 12.262 RON
Cifra de afaceri: 296.307 RON. Profit: 12.262 RON
- Cifra de afaceri
- 296.307 RON +1.17% față de anul precedent
- Profit net
- 12.262 RON -33.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 29.063 RON -43.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22320/2022sedii secundare, solicitant declaraţii şi
sedii secundare, solicitant declaraţii şi
Deschide înregistrarea completă2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 292.879 RON. Profit: 18.572 RON
Cifra de afaceri: 292.879 RON. Profit: 18.572 RON
- Cifra de afaceri
- 292.879 RON -0.65% față de anul precedent
- Profit net
- 18.572 RON -68.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 51.636 RON +6.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 294.791 RON. Profit: 59.425 RON
Cifra de afaceri: 294.791 RON. Profit: 59.425 RON
- Cifra de afaceri
- 294.791 RON -0.27% față de anul precedent
- Profit net
- 59.425 RON -16.36% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 48.486 RON -4.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 295.598 RON. Profit: 71.052 RON
Cifra de afaceri: 295.598 RON. Profit: 71.052 RON
- Cifra de afaceri
- 295.598 RON +9.98% față de anul precedent
- Profit net
- 71.052 RON +8.05% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 50.821 RON -1.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 268.769 RON. Profit: 65.760 RON
Cifra de afaceri: 268.769 RON. Profit: 65.760 RON
- Cifra de afaceri
- 268.769 RON +199.26% față de anul precedent
- Profit net
- 65.760 RON +1111.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 51.523 RON -18.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 89.810 RON. Profit: 5.428 RON
Cifra de afaceri: 89.810 RON. Profit: 5.428 RON
- Cifra de afaceri
- 89.810 RON
- Profit net
- 5.428 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 63.013 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUCADADY JUNIOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)
LUCADADY JUNIOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
13.052022Mentiune · Buletin 22320/2022sedii secundare, solicitant declaraţii şi
sedii secundare; solicitant declaraţii şi înregistrarea datelor din declaraţia tip - model 3 pe propria răspundere în registrul comerţului privind autorizarea funcţionării
- Companie
- LUCADADY JUNIOR SRL
- CUI
- 37123673
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 13.05.2022
- Registrul Comerțului
- J24/238/2017
- EUID
- ROONRC.J24/238/2017
- Număr încheiere
- 5077
- Număr dosar
- 31945
- Data dosarului
- 11.05.2022
- Tribunal
- Maramureș
- Registrator
- Adrian-Dumitru Solomon
Subiecte
sedii secundare, solicitant declaraţii şi
Documente menționate
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 11.05.2022
- Declaraţie-tip pe propria răspundere - model 3 nr. 31945 din 11.05.2022
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Maramureş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Maramureş
Alte firme din Maramureş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul LUCADADY JUNIOR SRL?
CUI-ul LUCADADY JUNIOR SRL este 37123673.
Unde este sediul LUCADADY JUNIOR SRL?
LUCADADY JUNIOR SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Traian nr. 23, 430261, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.
Cand a fost infiintata LUCADADY JUNIOR SRL?
LUCADADY JUNIOR SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a LUCADADY JUNIOR SRL in 2025?
In 2025, LUCADADY JUNIOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 262.963 RON.
Cati angajati are LUCADADY JUNIOR SRL?
LUCADADY JUNIOR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.
Ce activitate are LUCADADY JUNIOR SRL?
LUCADADY JUNIOR SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).
Ce profit a inregistrat LUCADADY JUNIOR SRL in 2025?
LUCADADY JUNIOR SRL a inregistrat un profit net de 8.763 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 7 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 7 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.