Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 08:10
Despre NDA ANHELL SERVICE SRL
NDA ANHELL SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre" (cod CAEN 5221), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, NDA ANHELL SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 16.102 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 177.001 RON in 2017 la 16.102 RON in 2024. Datoriile raportate (379.592 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 16.102 RON
- Venituri totale
- 16.564 RON
- Cheltuieli totale
- 89.626 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 11.931 RON
- Active circulante
- 291 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 229 RON
- Casa & conturi bănci
- 62 RON
- Capital propriu
- -367.370 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Ogorului nr. 51, 310229
- Cod postal
- 310229
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 13.03.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 16.102 RON
- Rezultat net
- -73.062 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 16.102 RON | 364.347 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 16.564 RON | 447.863 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 89.626 RON | 471.634 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 73.062 RON | 23.771 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 73.062 RON | 28.250 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 11.931 RON | 6.258 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 291 RON | 13.594 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 12.222 RON | 19.852 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 229 RON | 7.885 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 62 RON | 5.709 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 379.592 RON | 314.154 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -367.370 RON | -294.302 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,00 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -3.005,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.102 -95,6% față de anul precedent | 16.564 | 89.626 | 0 | 0 | 73.062 | 73.062 |
| 2023 | 364.347 +38,8% față de anul precedent | 447.863 | 471.634 | 0 | 0 | 23.771 | 28.250 |
| 2022 | 262.576 -19,5% față de anul precedent | 283.581 | 483.932 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 200.351 | 203.187 |
| 2021 | 326.066 +42,7% față de anul precedent | 326.378 | 316.441 | 9.937 | 6.673 | 0 | 0 |
| 2020 | 228.432 -24,6% față de anul precedent | 270.225 | 350.658 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 80.433 | 82.719 |
| 2019 | 303.109 -11,7% față de anul precedent | 358.779 | 343.976 | 14.803 | 11.215 | 0 | 0 |
| 2018 | 343.059 +93,8% față de anul precedent | 343.545 | 364.357 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 20.812 | 24.243 |
| 2017 | 177.001 | 177.059 | 141.468 | 35.591 | 33.821 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.931 | 291 | 12.222 | 0 | 229 | 62 |
| 2023 | 6.258 | 13.594 | 19.852 | 0 | 7.885 | 5.709 |
| 2022 | 61.576 | 8.579 | 70.155 | 0 | 8.283 | 296 |
| 2021 | 208.920 | 35.584 | 244.504 | 0 | 27.411 | 8.173 |
| 2020 | 220.128 | 7.455 | 227.583 | 0 | 2.447 | 5.008 |
| 2019 | 304.633 | 64.040 | 368.673 | 30.205 | 23.886 | 9.949 |
| 2018 | 257.985 | 13.520 | 271.505 | 0 | 7.900 | 5.620 |
| 2017 | 86.955 | 13.252 | 100.207 | 0 | 4.062 | 9.190 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 379.592 +20,8% față de anul precedent | -367.370 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 314.154 -6,6% față de anul precedent | -294.302 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 336.207 -12,7% față de anul precedent | -266.052 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2021 | 384.959 +12,2% față de anul precedent | -62.865 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 343.050 -11,5% față de anul precedent | -69.538 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 387.459 +43,8% față de anul precedent | 13.181 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 269.539 +307,2% față de anul precedent | 1.966 | Neraportat | 3 +200,0% față de anul precedent |
| 2017 | 66.186 | 34.021 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12676/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9666/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.102 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 16.102 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 16.102 RON -95.58% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 73.062 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 379.592 RON +20.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 364.347 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 364.347 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 364.347 RON +38.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.250 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 314.154 RON -6.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 262.576 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 262.576 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 262.576 RON -19.47% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 203.187 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 336.207 RON -12.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 326.066 RON. Profit: 6.673 RON
Cifra de afaceri: 326.066 RON. Profit: 6.673 RON
- Cifra de afaceri
- 326.066 RON +42.74% față de anul precedent
- Profit net
- 6.673 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 384.959 RON +12.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 228.432 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 228.432 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 228.432 RON -24.64% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 82.719 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 343.050 RON -11.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 303.109 RON. Profit: 11.215 RON
Cifra de afaceri: 303.109 RON. Profit: 11.215 RON
- Cifra de afaceri
- 303.109 RON -11.65% față de anul precedent
- Profit net
- 11.215 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 387.459 RON +43.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 343.059 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 343.059 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 343.059 RON +93.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 24.243 RON
- Angajati
- 3 +200% față de anul precedent
- Datorii
- 269.539 RON +307.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 177.001 RON. Profit: 33.821 RON
Cifra de afaceri: 177.001 RON. Profit: 33.821 RON
- Cifra de afaceri
- 177.001 RON
- Profit net
- 33.821 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 66.186 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNDA ANHELL SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5221 in Mun. Arad (ARAD)
NDA ANHELL SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5221 in Mun. Arad (ARAD)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.042026Mentiune · Buletin 12676/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- NDA ANHELL SERVICE SRL
- CUI
- 37197425
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.04.2026
- Registrul Comerțului
- J2/365/2017
- EUID
- ROONRC.J2/365/2017
- Sediu
- Jud. Arad, Municipiul Arad, Strada OGORULUI, Nr. 51
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 272075
- Data încheierii
- 01.04.2026
- Număr dosar
- 1379995
- Data dosarului
- 31.03.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Alexandra-Silvana Decean
12.032026Mentiune · Buletin 9666/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
- Companie
- NDA ANHELL SERVICE SRL
- CUI
- 37197425
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 12.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2/365/2017
- EUID
- ROONRC.J2/365/2017
- Sediu
- Jud. Arad, Municipiul Arad, Strada OGORULUI, Nr. 51
- Județ
- Arad
- Număr încheiere
- 204035
- Data încheierii
- 11.03.2026
- Număr dosar
- 1041317
- Data dosarului
- 09.03.2026
- Tribunal
- Arad
- Registrator
- Horia-Marius Zimbran
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 5221, Arad
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5221, Arad
Alte firme din Arad
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul NDA ANHELL SERVICE SRL?
CUI-ul NDA ANHELL SERVICE SRL este 37197425.
Unde este sediul NDA ANHELL SERVICE SRL?
NDA ANHELL SERVICE SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Ogorului nr. 51, 310229, Mun. Arad, judetul ARAD.
Cand a fost infiintata NDA ANHELL SERVICE SRL?
NDA ANHELL SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a NDA ANHELL SERVICE SRL in 2024?
In 2024, NDA ANHELL SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 16.102 RON.
Ce activitate are NDA ANHELL SERVICE SRL?
NDA ANHELL SERVICE SRL are codul CAEN principal 5221 (Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre).
Ce profit a inregistrat NDA ANHELL SERVICE SRL in 2024?
NDA ANHELL SERVICE SRL a inregistrat o pierdere neta de 73.062 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.