Activ

BIDONAŞUL GALBEN SRL

CUI: 37210346
CIF: 37210346
Reg. Com.: J2017000491053
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:32

Despre BIDONAŞUL GALBEN SRL

BIDONAŞUL GALBEN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BIDONAŞUL GALBEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 25.369 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.5%). Profitul net inregistrat a fost de 4.759 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut de la 29.843 RON in 2017 la 25.369 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
25.369 RON
Venituri totale
33.757 RON
Cheltuieli totale
27.774 RON
Profit brut
5.983 RON
Profit net
4.759 RON
Marja profit net
18,76%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
31.717 RON
Stocuri
5.930 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
25.787 RON
Capital propriu
25.001 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Garoafei nr. 3A, 410096
Telefon0744642577

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Garoafei nr. 3A, 410096
Cod poștal: 410096
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Garoafei nr. 3A, 410096
Cod postal
410096
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.03.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
25.369 RON
Rezultat net
4.759 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 25.369 RON 21.406 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 33.757 RON 22.006 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 27.774 RON 10.797 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 5.983 RON 11.209 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.759 RON 9.416 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.717 RON 43.350 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.717 RON 43.350 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.930 RON 6.259 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.790 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.787 RON 35.301 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.716 RON 4.108 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.001 RON 39.242 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.717RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.717 RON
Datorii totale6.716 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,0 %Profit net / active totale
ROE
19,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 25.369 +18,5% față de anul precedent 33.757 27.774 5.983 -46,6% față de anul precedent 4.759 -49,5% față de anul precedent 0 0
2023 21.406 -40,2% față de anul precedent 22.006 10.797 11.209 -16,5% față de anul precedent 9.416 -25,7% față de anul precedent 0 0
2022 35.782 +23,2% față de anul precedent 35.782 22.352 13.430 -5,1% față de anul precedent 12.677 -4,4% față de anul precedent 0 0
2021 29.038 +7,6% față de anul precedent 29.238 15.086 14.152 -6,4% față de anul precedent 13.256 -7,1% față de anul precedent 0 0
2020 26.980 +2,8% față de anul precedent 27.285 12.159 15.126 +147,4% față de anul precedent 14.270 +170,4% față de anul precedent 0 0
2019 26.256 -23,7% față de anul precedent 26.256 20.142 6.114 -53,3% față de anul precedent 5.277 -56,0% față de anul precedent 0 0
2018 34.423 +15,4% față de anul precedent 34.423 21.340 13.083 +23,3% față de anul precedent 12.003 +24,5% față de anul precedent 0 0
2017 29.843 29.843 19.229 10.614 9.643 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 31.717 31.717 5.930 0 25.787
2023 0 43.350 43.350 6.259 1.790 35.301
2022 0 70.321 70.321 2.307 5.863 62.151
2021 0 56.728 56.728 1.060 3.015 52.653
2020 0 42.900 42.900 1.057 3.015 38.828
2019 0 29.346 29.346 273 3.015 26.058
2018 0 22.935 22.935 228 833 21.874
2017 0 10.857 10.857 0 0 10.857

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.716 +63,5% față de anul precedent 25.001 Neraportat 0
2023 4.108 +37,2% față de anul precedent 39.242 Neraportat 0
2022 2.995 +44,1% față de anul precedent 67.326 Neraportat 0
2021 2.079 +38,0% față de anul precedent 54.649 Neraportat 0
2020 1.507 -32,2% față de anul precedent 41.393 Neraportat 0
2019 2.224 +104,2% față de anul precedent 27.122 Neraportat 0
2018 1.089 +7,4% față de anul precedent 21.846 Neraportat 0
2017 1.014 9.843 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 25.369 RON. Profit: 4.759 RON

Cifra de afaceri: 25.369 RON. Profit: 4.759 RON

Cifra de afaceri
25.369 RON +18.51% față de anul precedent
Profit net
4.759 RON -49.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.716 RON +63.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 21.406 RON. Profit: 9.416 RON

Cifra de afaceri: 21.406 RON. Profit: 9.416 RON

Cifra de afaceri
21.406 RON -40.18% față de anul precedent
Profit net
9.416 RON -25.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.108 RON +37.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 35.782 RON. Profit: 12.677 RON

Cifra de afaceri: 35.782 RON. Profit: 12.677 RON

Cifra de afaceri
35.782 RON +23.22% față de anul precedent
Profit net
12.677 RON -4.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.995 RON +44.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.038 RON. Profit: 13.256 RON

Cifra de afaceri: 29.038 RON. Profit: 13.256 RON

Cifra de afaceri
29.038 RON +7.63% față de anul precedent
Profit net
13.256 RON -7.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.079 RON +37.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 26.980 RON. Profit: 14.270 RON

Cifra de afaceri: 26.980 RON. Profit: 14.270 RON

Cifra de afaceri
26.980 RON +2.76% față de anul precedent
Profit net
14.270 RON +170.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.507 RON -32.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 26.256 RON. Profit: 5.277 RON

Cifra de afaceri: 26.256 RON. Profit: 5.277 RON

Cifra de afaceri
26.256 RON -23.73% față de anul precedent
Profit net
5.277 RON -56.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.224 RON +104.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 34.423 RON. Profit: 12.003 RON

Cifra de afaceri: 34.423 RON. Profit: 12.003 RON

Cifra de afaceri
34.423 RON +15.35% față de anul precedent
Profit net
12.003 RON +24.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.089 RON +7.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.843 RON. Profit: 9.643 RON

Cifra de afaceri: 29.843 RON. Profit: 9.643 RON

Cifra de afaceri
29.843 RON
Profit net
9.643 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.014 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBIDONAŞUL GALBEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Oradea (BIHOR)

BIDONAŞUL GALBEN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Mun. Oradea (BIHOR)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Bihor

NOLIA BRA SHOP S.R.L.
CUI: 43151600CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.425 RON
Profit
9.788 RON
Angajati
0
SEELER AMZ S.R.L.
CUI: 39631236CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Petid Com. Cociuba Mare2018-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.827 RON
Profit
18.942 RON
Angajati
0
ROBOMANIACS S.R.L.
CUI: 48800180CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2023-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.556 RON
Profit
449 RON
Angajati
0
PRACTICAL CHOICE S.R.L.
CUI: 47129398CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Şişterea Com. Cetariu2022-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.506 RON
Profit
8.853 RON
Angajati
0
FLAUSCH S.R.L.
CUI: 48710495CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2023-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.202 RON
Profit
1.893 RON
Angajati
0
PRIMERA TOP S.R.L.
CUI: 50036230CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2024-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.866 RON
Profit
8.526 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Bihor

CRICLEVIŢ S.R.L.
CUI: 37329577CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.830.122 RON
Profit
1.141.666 RON
Angajati
3

Alte firme din Bihor

ASPERA INVESTMENT SRL
CUI: 37210354CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.927 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RATS ON ROPES SRL
CUI: 37194305CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.379 RON
Profit
251.537 RON
Angajati
1
SILVAGRO BOZGA SRL
CUI: 37218420CAEN: 0145
Activ
BIHOR, Sat Ciumeghiu Com. Ciumeghiu2017-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.548 RON
Profit
1.902 RON
Angajati
0
UNION GRAINS SRL
CUI: 37103714CAEN: 4100
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.738.182 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADRIENNE BEANS SRL
CUI: 36059203CAEN: 0113
Activ
BIHOR, Sat Miheleu Com. Lăzăreni2016-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.550 RON
Profit
965 RON
Angajati
1
MIDENCO TRANS S.R.L.
CUI: 37999321CAEN: 3312
Activ
BIHOR, Sat Palota Com. Sântandrei2017-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.884 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANKASIG PROFI S.R.L.
CUI: 16936630CAEN: 6622
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.600 RON
Profit
3.814 RON
Angajati
1
ALEIANPOP SHOP S.R.L.
CUI: 46213228CAEN: 4719
Activ
BIHOR, Sat Derna Com. Derna2022-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.665 RON
Profit
1.861 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BIDONAŞUL GALBEN SRL?

CUI-ul BIDONAŞUL GALBEN SRL este 37210346.

Unde este sediul BIDONAŞUL GALBEN SRL?

BIDONAŞUL GALBEN SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Garoafei nr. 3A, 410096, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata BIDONAŞUL GALBEN SRL?

BIDONAŞUL GALBEN SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BIDONAŞUL GALBEN SRL in 2024?

In 2024, BIDONAŞUL GALBEN SRL a raportat o cifra de afaceri de 25.369 RON.

Ce activitate are BIDONAŞUL GALBEN SRL?

BIDONAŞUL GALBEN SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat BIDONAŞUL GALBEN SRL in 2024?

BIDONAŞUL GALBEN SRL a inregistrat un profit net de 4.759 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.