Activ Plătitor TVAe‑Factură

BOGLAR RENT S.R.L.

CUI: 37217492
CIF: RO37217492
Reg. Com.: J2017000123314
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:08

Despre BOGLAR RENT S.R.L.

BOGLAR RENT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BOGLAR RENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.136.376 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 525.816 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 768.595 RON in 2017 la 2.136.376 RON in 2024. Datoriile raportate (8.940.163 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.136.376 RON
Venituri totale
2.147.326 RON
Cheltuieli totale
1.540.738 RON
Profit brut
606.588 RON
Profit net
525.816 RON
Marja profit net
24,61%
Active imobilizate
9.634.943 RON
Active circulante
1.032.040 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
20.857 RON
Casa & conturi bănci
1.011.183 RON
Capital propriu
1.726.820 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Unirii nr. 19
Detalii adresabirou 17
Telefon0729940005

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Unirii nr. 19
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Unirii nr. 19
Detalii
birou 17
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.03.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.136.376 RON
Rezultat net
525.816 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.136.376 RON 2.023.904 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.147.326 RON 2.087.279 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.540.738 RON 1.289.914 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 606.588 RON 797.365 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 525.816 RON 778.997 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.634.943 RON 9.874.991 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.032.040 RON 446.581 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.666.983 RON 10.321.572 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 19.916 RON
CreanțeSume de încasat 20.857 RON 185.590 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.011.183 RON 241.075 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.940.163 RON 9.120.568 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.726.820 RON 1.201.004 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.666.983RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

83,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.666.983 RON
Datorii totale8.940.163 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,9 %Profit net / active totale
ROE
30,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
16,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.136.376 +5,6% față de anul precedent 2.147.326 1.540.738 606.588 -23,9% față de anul precedent 525.816 -32,5% față de anul precedent 0 0
2023 2.023.904 +23,9% față de anul precedent 2.087.279 1.289.914 797.365 +84,1% față de anul precedent 778.997 +89,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.633.559 +8,1% față de anul precedent 2.181.780 1.748.717 433.063 +9,2% față de anul precedent 412.007 +7,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.511.880 +21,0% față de anul precedent 1.528.785 1.132.109 396.676 +1.239,7% față de anul precedent 384.745 +1.908,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.249.874 +15,6% față de anul precedent 1.295.887 1.266.278 29.609 -83,7% față de anul precedent 19.160 -88,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.080.800 +15,5% față de anul precedent 1.210.403 1.028.386 182.017 +182,4% față de anul precedent 170.513 +207,0% față de anul precedent 0 0
2018 935.807 +21,8% față de anul precedent 937.130 872.667 64.463 -75,8% față de anul precedent 55.535 -78,6% față de anul precedent 0 0
2017 768.595 768.612 501.833 266.779 259.068 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.634.943 1.032.040 10.666.983 0 20.857 1.011.183
2023 9.874.991 446.581 10.321.572 19.916 185.590 241.075
2022 9.392.591 947.285 10.339.876 125.825 170.916 200.544
2021 9.994.625 487.724 10.482.349 3.290 165.674 318.760
2020 7.811.083 439.873 8.250.956 0 100.407 339.466
2019 8.025.284 321.558 8.346.842 0 167.489 154.069
2018 7.429.345 470.285 7.899.630 0 193.597 276.688
2017 6.572.885 776.257 7.349.142 301.261 203.279 271.717

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.940.163 -2,0% față de anul precedent 1.726.820 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 9.120.568 -8,0% față de anul precedent 1.201.004 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 9.917.869 +3,5% față de anul precedent 422.007 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 9.583.328 +23,9% față de anul precedent 899.021 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 7.736.680 -1,5% față de anul precedent 514.276 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 7.851.726 +3,6% față de anul precedent 495.116 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 7.576.388 +7,0% față de anul precedent 324.603 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 7.078.446 269.068 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.136.376 RON. Profit: 525.816 RON

Cifra de afaceri: 2.136.376 RON. Profit: 525.816 RON

Cifra de afaceri
2.136.376 RON +5.56% față de anul precedent
Profit net
525.816 RON -32.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.940.163 RON -1.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.023.904 RON. Profit: 778.997 RON

Cifra de afaceri: 2.023.904 RON. Profit: 778.997 RON

Cifra de afaceri
2.023.904 RON +23.9% față de anul precedent
Profit net
778.997 RON +89.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.120.568 RON -8.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.633.559 RON. Profit: 412.007 RON

Cifra de afaceri: 1.633.559 RON. Profit: 412.007 RON

Cifra de afaceri
1.633.559 RON +8.05% față de anul precedent
Profit net
412.007 RON +7.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.917.869 RON +3.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.511.880 RON. Profit: 384.745 RON

Cifra de afaceri: 1.511.880 RON. Profit: 384.745 RON

Cifra de afaceri
1.511.880 RON +20.96% față de anul precedent
Profit net
384.745 RON +1908.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.583.328 RON +23.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.249.874 RON. Profit: 19.160 RON

Cifra de afaceri: 1.249.874 RON. Profit: 19.160 RON

Cifra de afaceri
1.249.874 RON +15.64% față de anul precedent
Profit net
19.160 RON -88.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.736.680 RON -1.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.080.800 RON. Profit: 170.513 RON

Cifra de afaceri: 1.080.800 RON. Profit: 170.513 RON

Cifra de afaceri
1.080.800 RON +15.49% față de anul precedent
Profit net
170.513 RON +207.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.851.726 RON +3.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 935.807 RON. Profit: 55.535 RON

Cifra de afaceri: 935.807 RON. Profit: 55.535 RON

Cifra de afaceri
935.807 RON +21.76% față de anul precedent
Profit net
55.535 RON -78.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.576.388 RON +7.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 768.595 RON. Profit: 259.068 RON

Cifra de afaceri: 768.595 RON. Profit: 259.068 RON

Cifra de afaceri
768.595 RON
Profit net
259.068 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.078.446 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBOGLAR RENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

BOGLAR RENT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Sălaj

SILVANIA CENTER SA
CUI: 21809242CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2007-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.202.093 RON
Profit
981.594 RON
Angajati
3
BRAM GROUP INVEST S.R.L.
CUI: 40649040CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Sat Badon Com. Hereclean2019-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.524.801 RON
Profit
826.803 RON
Angajati
14
IMB PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 42149750CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Sat Hida Com. Hida2020-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.234.785 RON
Profit
1.282.862 RON
Angajati
0
MEGA GLOBAL INVEST S.R.L.
CUI: 43376794CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2020-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.376.623 RON
Profit
164.264 RON
Angajati
3
OLTIRENT INVEST SRL
CUI: 35870770CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2016-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
674.972 RON
Profit
131.492 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Sălaj

HYPERION DIVERS S.R.L.
CUI: 36773511CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2016-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.386 RON
Profit
188 RON
Angajati
1
FIFI DENIX GAMES S.R.L.
CUI: 37563070CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.465 RON
Profit
10.723 RON
Angajati
1
JERRY MAGUIRE S.R.L.
CUI: 37665194CAEN: 6820
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2017-05-29
fara e-Factura

Alte firme din Sălaj

HUTAPOIC S.R.L.
CUI: 37217476CAEN: 0150
Activ
SĂLAJ, Sat Hurez Com. Horoatu Crasnei2017-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.210 RON
Profit
675 RON
Angajati
0
BOVIPET BIA S.R.L.
CUI: 37226326CAEN: 4623
Activ
SĂLAJ, Sat Pericei Com. Pericei2017-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.098.995 RON
Profit
254.189 RON
Angajati
1
TEN S.A.T. TRANSIG S.R.L.
CUI: 37192916CAEN: 4941
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2017-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.891 RON
Profit
1.037 RON
Angajati
0
SWEETS BY CARMENA S.R.L.
CUI: 37271475CAEN: 1071
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
475.499 RON
Profit
294.205 RON
Angajati
2
THE VAPE SHOP S.R.L.
CUI: 37492700CAEN: 6310
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.562 RON
Profit
7.471 RON
Angajati
0
ART OF BEAUTY S.R.L.
CUI: 40215491CAEN: 9623
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2018-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BOGLAR RENT S.R.L.?

CUI-ul BOGLAR RENT S.R.L. este 37217492.

Unde este sediul BOGLAR RENT S.R.L.?

BOGLAR RENT S.R.L. are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Unirii nr. 19, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata BOGLAR RENT S.R.L.?

BOGLAR RENT S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BOGLAR RENT S.R.L. in 2024?

In 2024, BOGLAR RENT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.136.376 RON.

Cati angajati are BOGLAR RENT S.R.L.?

BOGLAR RENT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are BOGLAR RENT S.R.L.?

BOGLAR RENT S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat BOGLAR RENT S.R.L. in 2024?

BOGLAR RENT S.R.L. a inregistrat un profit net de 525.816 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.