Activ Plătitor TVAe‑Factură

DEPOFARM S.R.L.

CUI: 3722430
CIF: RO3722430
Reg. Com.: J38/310/1993
CAEN: 4646
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 aprilie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:40

Despre DEPOFARM S.R.L.

DEPOFARM S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale" (cod CAEN 4646), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DEPOFARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 126.730.323 RON, in crestere fata de anul precedent (+25.1%). Profitul net inregistrat a fost de 4.240.734 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 31, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 22.382.637 RON in 2008 la 126.730.323 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
126.730.323 RON
Venituri totale
122.810.458 RON
Cheltuieli totale
117.827.372 RON
Profit brut
4.983.086 RON
Profit net
4.240.734 RON
Marja profit net
3,35%
Active imobilizate
9.365.364 RON
Active circulante
65.673.361 RON
Stocuri
16.705.594 RON
Creanțe
48.674.577 RON
Casa & conturi bănci
293.190 RON
Capital propriu
17.766.113 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Ştrandului nr. 2, 240015
Telefon0744601006

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Ştrandului nr. 2, 240015
Cod poștal: 240015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Ştrandului nr. 2, 240015
Cod postal
240015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.04.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Vâlcea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
126.730.323 RON
Rezultat net
4.240.734 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 126.730.323 RON 101.334.324 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 122.810.458 RON 98.928.180 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 117.827.372 RON 93.447.779 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.983.086 RON 5.480.401 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 4.240.734 RON 4.688.972 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.365.364 RON 3.749.148 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 65.673.361 RON 56.125.623 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 75.038.725 RON 59.874.771 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 16.705.594 RON 13.133.067 RON
CreanțeSume de încasat 48.674.577 RON 41.001.188 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 293.190 RON 1.991.368 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 57.272.612 RON 42.052.006 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 17.766.113 RON 17.822.765 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 31 persoane 24 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active75.038.725RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

76,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale75.038.725 RON
Datorii totale57.272.612 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,7 %Profit net / active totale
ROE
23,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,15 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
23,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 126.730.323 +25,1% față de anul precedent 122.810.458 117.827.372 4.983.086 -9,1% față de anul precedent 4.240.734 -9,6% față de anul precedent 0 0
2023 101.334.324 +18,7% față de anul precedent 98.928.180 93.447.779 5.480.401 +30,8% față de anul precedent 4.688.972 +30,7% față de anul precedent 0 0
2022 85.393.933 +19,3% față de anul precedent 83.906.013 79.716.831 4.189.182 -7,5% față de anul precedent 3.586.663 -8,0% față de anul precedent 0 0
2021 71.602.733 +20,1% față de anul precedent 71.704.055 67.174.395 4.529.660 +35,7% față de anul precedent 3.898.550 +35,3% față de anul precedent 0 0
2020 59.597.351 +42,7% față de anul precedent 59.623.310 56.284.840 3.338.470 +58,3% față de anul precedent 2.881.791 +59,4% față de anul precedent 0 0
2019 41.758.096 -0,4% față de anul precedent 41.706.274 39.597.360 2.108.914 -33,0% față de anul precedent 1.808.263 -31,7% față de anul precedent 0 0
2018 41.904.144 +12,7% față de anul precedent 41.728.445 38.579.090 3.149.355 +20,9% față de anul precedent 2.647.574 +20,0% față de anul precedent 0 0
2017 37.167.376 +23,1% față de anul precedent 37.057.398 34.452.675 2.604.723 +17,6% față de anul precedent 2.206.816 +18,8% față de anul precedent 0 0
2016 30.186.443 +24,9% față de anul precedent 30.202.282 27.986.833 2.215.449 +58,3% față de anul precedent 1.858.127 +57,7% față de anul precedent 0 0
2015 24.165.978 +13,8% față de anul precedent 22.976.909 21.577.391 1.399.518 +1,7% față de anul precedent 1.178.401 +0,6% față de anul precedent 0 0
2014 21.233.975 +12,9% față de anul precedent 20.103.362 18.727.057 1.376.305 +13,0% față de anul precedent 1.171.684 +20,3% față de anul precedent 0 0
2013 18.804.606 +2,9% față de anul precedent 18.231.263 17.013.279 1.217.984 -41,1% față de anul precedent 973.787 -43,8% față de anul precedent 0 0
2012 18.273.214 -1,6% față de anul precedent 17.942.086 15.875.923 2.066.163 -17,3% față de anul precedent 1.733.443 -17,6% față de anul precedent 0 0
2011 18.578.470 -14,9% față de anul precedent 18.625.653 16.127.773 2.497.880 -6,7% față de anul precedent 2.103.451 -6,6% față de anul precedent 0 0
2010 21.836.771 -11,9% față de anul precedent 21.452.675 18.775.305 2.677.370 -1,0% față de anul precedent 2.253.086 -0,8% față de anul precedent 0 0
2009 24.780.052 +10,7% față de anul precedent 24.684.672 21.980.943 2.703.729 +78,5% față de anul precedent 2.271.095 +79,5% față de anul precedent 0 0
2008 22.382.637 22.394.369 20.879.756 1.514.613 1.265.565 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.365.364 65.673.361 75.038.725 16.705.594 48.674.577 293.190
2023 3.749.148 56.125.623 59.874.771 13.133.067 41.001.188 1.991.368
2022 4.045.004 46.018.514 50.063.518 10.223.635 35.706.475 88.404
2021 3.373.143 39.684.935 43.058.078 8.141.018 32.502.106 -958.189
2020 3.396.391 36.189.743 39.586.134 8.312.813 27.817.091 59.839
2019 3.279.545 29.353.897 32.633.442 6.698.716 22.546.157 109.024
2018 4.515.623 22.780.991 27.296.614 6.078.461 16.825.731 -123.201
2017 3.033.836 20.601.025 23.634.861 5.427.551 15.018.971 154.503
2016 2.844.590 18.342.462 21.187.052 4.346.965 13.439.210 556.287
2015 2.818.963 15.642.244 18.461.207 3.280.203 11.573.939 788.102
2014 2.988.887 14.588.521 17.577.408 2.373.493 12.059.543 155.485
2013 3.184.910 13.573.173 16.758.083 2.260.677 10.592.103 720.393
2012 3.437.444 14.160.811 17.598.255 2.326.784 11.808.562 0
2011 3.485.598 12.800.960 16.286.558 1.913.649 10.651.125 236.186
2010 3.502.147 10.901.049 14.403.196 1.445.328 9.234.828 220.893
2009 4.671.118 11.521.992 16.193.110 1.640.770 9.748.870 132.352
2008 4.965.504 8.327.962 13.293.466 1.805.570 6.065.506 456.886

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 57.272.612 +36,2% față de anul precedent 17.766.113 Neraportat 31 +29,2% față de anul precedent
2023 42.052.006 +26,1% față de anul precedent 17.822.765 Neraportat 24 0,0% față de anul precedent
2022 33.343.062 +28,1% față de anul precedent 16.720.456 Neraportat 24 +4,4% față de anul precedent
2021 26.025.735 +10,4% față de anul precedent 17.032.343 Neraportat 23 +15,0% față de anul precedent
2020 23.572.341 +35,9% față de anul precedent 16.013.793 Neraportat 20 +11,1% față de anul precedent
2019 17.340.532 +55,7% față de anul precedent 15.305.395 Neraportat 18 +63,6% față de anul precedent
2018 11.137.786 +2,4% față de anul precedent 16.158.828 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2017 10.881.004 +5,2% față de anul precedent 12.753.857 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2016 10.340.012 +22,2% față de anul precedent 10.827.995 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2015 8.459.809 +9,3% față de anul precedent 9.969.868 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2014 7.741.220 +6,1% față de anul precedent 9.805.676 Neraportat 13 -7,1% față de anul precedent
2013 7.293.579 -16,5% față de anul precedent 9.433.992 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2012 8.736.575 +4,2% față de anul precedent 8.842.705 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2011 8.382.415 +8,2% față de anul precedent 7.892.848 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2010 7.744.806 -24,5% față de anul precedent 6.639.415 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2009 10.257.383 +8,5% față de anul precedent 5.916.932 Neraportat 14 +7,7% față de anul precedent
2008 9.450.055 3.824.436 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 126.730.323 RON. Profit: 4.240.734 RON

Cifra de afaceri: 126.730.323 RON. Profit: 4.240.734 RON

Cifra de afaceri
126.730.323 RON +25.06% față de anul precedent
Profit net
4.240.734 RON -9.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 +29.17% față de anul precedent
Datorii
57.272.612 RON +36.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 101.334.324 RON. Profit: 4.688.972 RON

Cifra de afaceri: 101.334.324 RON. Profit: 4.688.972 RON

Cifra de afaceri
101.334.324 RON +18.67% față de anul precedent
Profit net
4.688.972 RON +30.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 0% față de anul precedent
Datorii
42.052.006 RON +26.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 85.393.933 RON. Profit: 3.586.663 RON

Cifra de afaceri: 85.393.933 RON. Profit: 3.586.663 RON

Cifra de afaceri
85.393.933 RON +19.26% față de anul precedent
Profit net
3.586.663 RON -8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +4.35% față de anul precedent
Datorii
33.343.062 RON +28.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 71.602.733 RON. Profit: 3.898.550 RON

Cifra de afaceri: 71.602.733 RON. Profit: 3.898.550 RON

Cifra de afaceri
71.602.733 RON +20.14% față de anul precedent
Profit net
3.898.550 RON +35.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
23 +15% față de anul precedent
Datorii
26.025.735 RON +10.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 59.597.351 RON. Profit: 2.881.791 RON

Cifra de afaceri: 59.597.351 RON. Profit: 2.881.791 RON

Cifra de afaceri
59.597.351 RON +42.72% față de anul precedent
Profit net
2.881.791 RON +59.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +11.11% față de anul precedent
Datorii
23.572.341 RON +35.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 41.758.096 RON. Profit: 1.808.263 RON

Cifra de afaceri: 41.758.096 RON. Profit: 1.808.263 RON

Cifra de afaceri
41.758.096 RON -0.35% față de anul precedent
Profit net
1.808.263 RON -31.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +63.64% față de anul precedent
Datorii
17.340.532 RON +55.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 41.904.144 RON. Profit: 2.647.574 RON

Cifra de afaceri: 41.904.144 RON. Profit: 2.647.574 RON

Cifra de afaceri
41.904.144 RON +12.74% față de anul precedent
Profit net
2.647.574 RON +19.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
11.137.786 RON +2.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 37.167.376 RON. Profit: 2.206.816 RON

Cifra de afaceri: 37.167.376 RON. Profit: 2.206.816 RON

Cifra de afaceri
37.167.376 RON +23.13% față de anul precedent
Profit net
2.206.816 RON +18.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
10.881.004 RON +5.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 30.186.443 RON. Profit: 1.858.127 RON

Cifra de afaceri: 30.186.443 RON. Profit: 1.858.127 RON

Cifra de afaceri
30.186.443 RON +24.91% față de anul precedent
Profit net
1.858.127 RON +57.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
10.340.012 RON +22.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 24.165.978 RON. Profit: 1.178.401 RON

Cifra de afaceri: 24.165.978 RON. Profit: 1.178.401 RON

Cifra de afaceri
24.165.978 RON +13.81% față de anul precedent
Profit net
1.178.401 RON +0.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
8.459.809 RON +9.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 21.233.975 RON. Profit: 1.171.684 RON

Cifra de afaceri: 21.233.975 RON. Profit: 1.171.684 RON

Cifra de afaceri
21.233.975 RON +12.92% față de anul precedent
Profit net
1.171.684 RON +20.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -7.14% față de anul precedent
Datorii
7.741.220 RON +6.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 18.804.606 RON. Profit: 973.787 RON

Cifra de afaceri: 18.804.606 RON. Profit: 973.787 RON

Cifra de afaceri
18.804.606 RON +2.91% față de anul precedent
Profit net
973.787 RON -43.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
7.293.579 RON -16.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 18.273.214 RON. Profit: 1.733.443 RON

Cifra de afaceri: 18.273.214 RON. Profit: 1.733.443 RON

Cifra de afaceri
18.273.214 RON -1.64% față de anul precedent
Profit net
1.733.443 RON -17.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
8.736.575 RON +4.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 18.578.470 RON. Profit: 2.103.451 RON

Cifra de afaceri: 18.578.470 RON. Profit: 2.103.451 RON

Cifra de afaceri
18.578.470 RON -14.92% față de anul precedent
Profit net
2.103.451 RON -6.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
8.382.415 RON +8.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 21.836.771 RON. Profit: 2.253.086 RON

Cifra de afaceri: 21.836.771 RON. Profit: 2.253.086 RON

Cifra de afaceri
21.836.771 RON -11.88% față de anul precedent
Profit net
2.253.086 RON -0.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
7.744.806 RON -24.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 24.780.052 RON. Profit: 2.271.095 RON

Cifra de afaceri: 24.780.052 RON. Profit: 2.271.095 RON

Cifra de afaceri
24.780.052 RON +10.71% față de anul precedent
Profit net
2.271.095 RON +79.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +7.69% față de anul precedent
Datorii
10.257.383 RON +8.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 22.382.637 RON. Profit: 1.265.565 RON

Cifra de afaceri: 22.382.637 RON. Profit: 1.265.565 RON

Cifra de afaceri
22.382.637 RON
Profit net
1.265.565 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
9.450.055 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDEPOFARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

DEPOFARM S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4646 in Mun. Râmnicu Vâlcea (VÂLCEA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4646, Vâlcea

HS MEDICAL S.R.L.
CUI: 34772846CAEN: 4646
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2015-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.210.182 RON
Profit
2.879.563 RON
Angajati
11
LABORATOR ZIRKON IMPLANT S.R.L.
CUI: 5986420CAEN: 4646
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1994-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.106.293 RON
Profit
346.875 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4646, Vâlcea

DONELIF SRL
CUI: 9535075CAEN: 4646
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1997-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.690.924 RON
Profit
328.585 RON
Angajati
2

Alte firme din Vâlcea

STELYANCA SRL
CUI: 3722422CAEN: 5540
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.317 RON
Profit
2.165 RON
Angajati
0
JERCOM SRL
CUI: 3767955CAEN: 5611
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu1993-04-15
fara e-Factura
DAN SI DENI IMPEX SRL
CUI: 3567140CAEN: 4711
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.369 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OVER SRL
CUI: 3781291CAEN: 6820
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.844 RON
Profit
273.421 RON
Angajati
1
UNITEM SRL
CUI: 1503132CAEN: 3320
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1992-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.273 RON
Profit
11.050 RON
Angajati
2
AMARADIA SRL
CUI: 4478394CAEN: 4639
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani1993-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.512 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DIOPTRIA SRL
CUI: 12957185CAEN: 8690
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2000-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.195 RON
Profit
11.238 RON
Angajati
1
SCALE UP AGENCY S.R.L.
CUI: 47540465CAEN: 7311
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2023-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.724 RON
Profit
17.173 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DEPOFARM S.R.L.?

CUI-ul DEPOFARM S.R.L. este 3722430.

Unde este sediul DEPOFARM S.R.L.?

DEPOFARM S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea, Str. Ştrandului nr. 2, 240015, Mun. Râmnicu Vâlcea, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata DEPOFARM S.R.L.?

DEPOFARM S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DEPOFARM S.R.L. in 2024?

In 2024, DEPOFARM S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 126.730.323 RON.

Cati angajati are DEPOFARM S.R.L.?

DEPOFARM S.R.L. a raportat un numar mediu de 31 salariati in 2024.

Ce activitate are DEPOFARM S.R.L.?

DEPOFARM S.R.L. are codul CAEN principal 4646 (Comerţ cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale).

Ce profit a inregistrat DEPOFARM S.R.L. in 2024?

DEPOFARM S.R.L. a inregistrat un profit net de 4.240.734 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.