Activ

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL

CUI: 37266932
CIF: 37266932
Reg. Com.: J2017000454265
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 09:26

Despre FIDELIBUS LUC EXPERT SRL

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FIDELIBUS LUC EXPERT SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.950 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.0%). Profitul net inregistrat a fost de 33.403 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 32.150 RON in 2017 la 238.950 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
238.950 RON
Venituri totale
239.093 RON
Cheltuieli totale
199.336 RON
Profit brut
39.757 RON
Profit net
33.403 RON
Marja profit net
13,98%
Active imobilizate
14.120 RON
Active circulante
47.765 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
44.206 RON
Casa & conturi bănci
3.559 RON
Capital propriu
33.643 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Furtunei nr. 29, 540166

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Furtunei nr. 29, 540166
Cod poștal: 540166
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Furtunei nr. 29, 540166
Cod postal
540166
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.03.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
238.950 RON
Rezultat net
33.403 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 238.950 RON 234.350 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 239.093 RON 234.350 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 199.336 RON 138.259 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 39.757 RON 96.091 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 33.403 RON 94.326 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.120 RON 10.853 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 47.765 RON 90.024 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 61.885 RON 100.877 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 44.206 RON 12.620 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.559 RON 77.404 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 37.049 RON 6.942 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 33.643 RON 94.566 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active61.885RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale61.885 RON
Datorii totale37.049 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
54,0 %Profit net / active totale
ROE
99,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 238.950 +2,0% față de anul precedent 239.093 199.336 39.757 -58,6% față de anul precedent 33.403 -64,6% față de anul precedent 0 0
2023 234.350 -15,9% față de anul precedent 234.350 138.259 96.091 -51,6% față de anul precedent 94.326 -51,8% față de anul precedent 0 0
2022 278.662 -5,4% față de anul precedent 278.662 80.269 198.393 +21,4% față de anul precedent 195.663 +21,9% față de anul precedent 0 0
2021 294.512 +14,3% față de anul precedent 294.512 131.049 163.463 +5,1% față de anul precedent 160.578 +4,9% față de anul precedent 0 0
2020 257.711 +42,7% față de anul precedent 257.711 102.218 155.493 +31,2% față de anul precedent 153.103 +31,2% față de anul precedent 0 0
2019 180.584 +172,4% față de anul precedent 180.584 62.090 118.494 +281,6% față de anul precedent 116.689 +296,6% față de anul precedent 0 0
2018 66.300 +106,2% față de anul precedent 66.300 35.249 31.051 +708,4% față de anul precedent 29.426 +923,5% față de anul precedent 0 0
2017 32.150 32.150 28.309 3.841 2.875 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 14.120 47.765 61.885 0 44.206 3.559
2023 10.853 90.024 100.877 0 12.620 77.404
2022 2.759 196.412 199.171 0 156.071 40.341
2021 9.682 162.673 172.355 0 136.353 26.320
2020 7.331 151.147 158.478 80 110.352 40.715
2019 6.499 122.020 128.519 0 71.186 50.834
2018 10.347 24.331 34.678 1 16.850 7.480
2017 9.966 280 10.246 0 0 280

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 37.049 +433,7% față de anul precedent 33.643 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 6.942 +79,4% față de anul precedent 94.566 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 3.869 -69,0% față de anul precedent 195.903 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 12.479 +102,0% față de anul precedent 160.818 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 6.178 +56,1% față de anul precedent 153.343 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 3.957 +34,0% față de anul precedent 125.355 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 2.953 -61,5% față de anul precedent 32.501 Neraportat 1
2017 7.673 3.075 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare11 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ALANGELA LUCAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33983/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 238.950 RON. Profit: 33.403 RON

Cifra de afaceri: 238.950 RON. Profit: 33.403 RON

Cifra de afaceri
238.950 RON +1.96% față de anul precedent
Profit net
33.403 RON -64.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
37.049 RON +433.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 234.350 RON. Profit: 94.326 RON

Cifra de afaceri: 234.350 RON. Profit: 94.326 RON

Cifra de afaceri
234.350 RON -15.9% față de anul precedent
Profit net
94.326 RON -51.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
6.942 RON +79.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 278.662 RON. Profit: 195.663 RON

Cifra de afaceri: 278.662 RON. Profit: 195.663 RON

Cifra de afaceri
278.662 RON -5.38% față de anul precedent
Profit net
195.663 RON +21.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.869 RON -69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 294.512 RON. Profit: 160.578 RON

Cifra de afaceri: 294.512 RON. Profit: 160.578 RON

Cifra de afaceri
294.512 RON +14.28% față de anul precedent
Profit net
160.578 RON +4.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
12.479 RON +101.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 257.711 RON. Profit: 153.103 RON

Cifra de afaceri: 257.711 RON. Profit: 153.103 RON

Cifra de afaceri
257.711 RON +42.71% față de anul precedent
Profit net
153.103 RON +31.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.178 RON +56.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 180.584 RON. Profit: 116.689 RON

Cifra de afaceri: 180.584 RON. Profit: 116.689 RON

Cifra de afaceri
180.584 RON +172.37% față de anul precedent
Profit net
116.689 RON +296.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.957 RON +34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 66.300 RON. Profit: 29.426 RON

Cifra de afaceri: 66.300 RON. Profit: 29.426 RON

Cifra de afaceri
66.300 RON +106.22% față de anul precedent
Profit net
29.426 RON +923.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.953 RON -61.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 32.150 RON. Profit: 2.875 RON

Cifra de afaceri: 32.150 RON. Profit: 2.875 RON

Cifra de afaceri
32.150 RON
Profit net
2.875 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.673 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFIDELIBUS LUC EXPERT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.092026Mentiune · Buletin 33983/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FIDELIBUS LUC EXPERT SRL
CUI
37266932
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.09.2026
Registrul Comerțului
J26/454/2017
EUID
ROONRC.J26/454/2017
Sediu
Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş, Strada FURTUNEI, Nr. 29
Județ
Mureş
Număr încheiere
720569
Data încheierii
14.09.2026
Număr dosar
3353936
Data dosarului
25.08.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Magdalena Amelia Ilinca

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 20.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3353936 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33983/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Mureş

SAVALEX SRL
CUI: 20256250CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2006-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.350 RON
Profit
29.789 RON
Angajati
1
LIDUX SRL
CUI: 16732835CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2004-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.994 RON
Profit
54.870 RON
Angajati
2
DENCONSULT SRL
CUI: 24859334CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.595 RON
Profit
161.973 RON
Angajati
1
OPTIMAR CONSULT EXPERT S.R.L.
CUI: 46349573CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.450 RON
Profit
91.148 RON
Angajati
0
MAGNUS CONTAB S.R.L.
CUI: 46395189CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2022-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.300 RON
Profit
63.893 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Mureş

SENIOR OFFICE PD CONT S.R.L.
CUI: 37333365CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.300 RON
Profit
96.897 RON
Angajati
1
CONITA SOLUTII MANAGERIALE SRL
CUI: 37189651CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.080 RON
Profit
221.770 RON
Angajati
1
MTD ACCOUNTANCY OFFICE SRL
CUI: 37430031CAEN: 6920
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.900 RON
Profit
82.131 RON
Angajati
1

Alte firme din Mureş

4AMETAL SRL
CUI: 37258751CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.015.917 RON
Profit
1.036.351 RON
Angajati
1
NAIBIS VIA TRANS SRL
CUI: 37266940CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Sat Suseni Com. Suseni2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
979.412 RON
Profit
37.009 RON
Angajati
2
CYPAUTO CHECK SERVICE SRL
CUI: 37275671CAEN: 9531
Activ
MUREŞ, Sat Vălenii de Mureş Com. Brâncoveneşti2017-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
469.192 RON
Profit
376 RON
Angajati
2
ZVONNE REGAL SRL
CUI: 37114926CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
814.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
ARPAD HUNTING TRANSYLVANIA SRL
CUI: 37395481CAEN: 0170
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.213 RON
Profit
6.864 RON
Angajati
1
NIC PARC 2000 SRL
CUI: 35838531CAEN: 4781
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2016-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.500 RON
Profit
5.442 RON
Angajati
0
ZENTRUM AUTOHANDEL S.R.L.
CUI: 38529565CAEN: 4781
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2017-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.055 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OBLIO COM SRL
CUI: 3798900CAEN: 1722
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara1993-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.157.922 RON
Profit
716.565 RON
Angajati
38
NEXGEN AUTOMATION S.R.L.
CUI: 50631113CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2024-10-02
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FIDELIBUS LUC EXPERT SRL?

CUI-ul FIDELIBUS LUC EXPERT SRL este 37266932.

Unde este sediul FIDELIBUS LUC EXPERT SRL?

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Furtunei nr. 29, 540166, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata FIDELIBUS LUC EXPERT SRL?

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FIDELIBUS LUC EXPERT SRL in 2024?

In 2024, FIDELIBUS LUC EXPERT SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.950 RON.

Cati angajati are FIDELIBUS LUC EXPERT SRL?

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are FIDELIBUS LUC EXPERT SRL?

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat FIDELIBUS LUC EXPERT SRL in 2024?

FIDELIBUS LUC EXPERT SRL a inregistrat un profit net de 33.403 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.