Activ

Z SCHOOL SD SRL

CUI: 37275809
CIF: 37275809
Reg. Com.: J32/394/2017
CAEN: 8559
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte forme de învățământ n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 21:10

Despre Z SCHOOL SD SRL

Z SCHOOL SD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Sibiu, judetul SIBIU, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte forme de învățământ n.c.a." (cod CAEN 8559), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, Z SCHOOL SD SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.415 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.018 RON in 2017 la 75.415 RON in 2024. Datoriile raportate (109.471 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
75.415 RON
Venituri totale
75.415 RON
Cheltuieli totale
83.349 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
31.511 RON
Stocuri
25.350 RON
Creanțe
5.730 RON
Casa & conturi bănci
431 RON
Capital propriu
-77.960 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. 9 Mai nr. 45, 550201
Telefon0757130888

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. 9 Mai nr. 45, 550201
Cod poștal: 550201
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. 9 Mai nr. 45, 550201
Cod postal
550201
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.03.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
75.415 RON
Rezultat net
-7.934 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 75.415 RON 85.026 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 75.415 RON 85.026 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 83.349 RON 87.488 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.934 RON 2.462 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.934 RON 3.295 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 31.511 RON 38.416 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 31.511 RON 38.416 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 25.350 RON 24.575 RON
CreanțeSume de încasat 5.730 RON 4.500 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 431 RON 9.341 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 109.471 RON 108.441 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -77.960 RON -70.025 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active31.511RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

347,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale31.511 RON
Datorii totale109.471 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-247,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 75.415 -11,3% față de anul precedent 75.415 83.349 0 0 7.934 7.934
2023 85.026 -4,1% față de anul precedent 85.026 87.488 0 0 2.462 3.295
2022 88.626 +11,3% față de anul precedent 88.626 91.675 0 0 3.049 3.935
2021 79.632 +72,7% față de anul precedent 93.593 112.224 0 0 18.631 18.968
2020 46.110 -45,5% față de anul precedent 46.110 56.088 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.978 10.266
2019 84.531 +245,8% față de anul precedent 84.884 72.168 12.716 11.757 0 0
2018 24.442 +74,4% față de anul precedent 24.442 49.891 0 0 25.449 25.693
2017 14.018 14.018 33.704 0 0 19.686 19.826

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 31.511 31.511 25.350 5.730 431
2023 0 38.416 38.416 24.575 4.500 9.341
2022 0 46.700 46.700 32.130 537 14.033
2021 0 26.707 26.707 26.094 0 613
2020 0 46.425 46.425 18.644 7.201 20.580
2019 0 40.533 40.533 23.347 6.502 10.684
2018 0 50.626 50.626 44.269 1.922 4.435
2017 0 46.598 46.598 43.269 0 3.329

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 109.471 +1,0% față de anul precedent -77.960 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 108.441 -4,4% față de anul precedent -70.025 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 113.431 +18,9% față de anul precedent -66.731 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 95.399 -13,1% față de anul precedent -62.796 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 109.802 +10,7% față de anul precedent -43.828 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 99.229 -19,9% față de anul precedent -33.562 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 123.872 +31,6% față de anul precedent -45.319 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 94.151 -19.626 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SASEPTIMIU ALEXANDRU ZAVATEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 10294/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 75.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 75.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
75.415 RON -11.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.934 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
109.471 RON +0.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 85.026 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.026 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.026 RON -4.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.295 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
108.441 RON -4.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 88.626 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.626 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.626 RON +11.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.935 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
113.431 RON +18.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 79.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.632 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.632 RON +72.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.968 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
95.399 RON -13.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 46.110 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.110 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.110 RON -45.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.266 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
109.802 RON +10.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 84.531 RON. Profit: 11.757 RON

Cifra de afaceri: 84.531 RON. Profit: 11.757 RON

Cifra de afaceri
84.531 RON +245.84% față de anul precedent
Profit net
11.757 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
99.229 RON -19.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.442 RON +74.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.693 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
123.872 RON +31.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.018 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.018 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.018 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.826 RON
Angajati
1
Datorii
94.151 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZ SCHOOL SD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Sibiu (SIBIU)

Z SCHOOL SD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8559 in Mun. Sibiu (SIBIU)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.032026Mentiune · Buletin 10294/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
Z SCHOOL SD SRL
CUI
37275809
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.03.2026
Registrul Comerțului
J32/394/2017
EUID
ROONRC.J32/394/2017
Sediu
Jud. Sibiu, Municipiul Sibiu, Strada 9 MAI, Nr. 45
Județ
Sibiu
Număr încheiere
219089
Data încheierii
16.03.2026
Număr dosar
1120960
Data dosarului
13.03.2026
Tribunal
Sibiu
Registrator
Adriana Violeta Nistor

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 2 din 12.03.2026 la contract de locaţiune nr. 1 din 15.03.2017
Vezi Buletinul ONRC nr. 10294/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8559, Sibiu

ALTIUS SRL
CUI: 5714566CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu1994-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.500 RON
Profit
25.568 RON
Angajati
1
FOCUS PROFESIONAL S.R.L.
CUI: 43560338CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2021-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REAL TRAINING S.R.L.
CUI: 47450265CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Sat Bazna Com. Bazna2023-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.174 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DARO KINDERGARTEN S.R.L.
CUI: 46969672CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Sat Şura Mică Com. Şura Mică2022-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.370 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
UBICUU JOY SRL
CUI: 33551081CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2014-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.092 RON
Profit
29.775 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8559, Sibiu

CONCORDIS EDU SRL
CUI: 37108690CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.570 RON
Profit
6.285 RON
Angajati
0
RO ACCOUNTS SRL
CUI: 38292948CAEN: 8559
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.015.291 RON
Profit
614.779 RON
Angajati
1

Alte firme din Sibiu

ROUTE CAB S.R.L.
CUI: 37275779CAEN: 4932
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.964 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VALTIK METAL CRAFT SRL
CUI: 37275841CAEN: 2511
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2017-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.800 RON
Profit
1.535 RON
Angajati
0
DA MATTEO SERV CATERING SRL
CUI: 37250111CAEN: 5621
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.800 RON
Profit
3.458 RON
Angajati
4
ME&ZIYAS WORKSHOP SRL
CUI: 37292753CAEN: 4712
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.742 RON
Profit
449 RON
Angajati
1
SMC SIBIU MEDIA CENTER SRL
CUI: 37108754CAEN: 7021
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
282.705 RON
Profit
166.622 RON
Angajati
2
URBAVATION S.R.L.
CUI: 37431134CAEN: 6812
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.107 RON
Profit
884.189 RON
Angajati
0
CIBINIUM TOP SRL
CUI: 35604646CAEN: 4711
Activ
SIBIU, Sat Gura Râului Com. Gura Râului2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.292 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
JULIA TRAD IMOB S.R.L.
CUI: 38890755CAEN: 6831
Activ
SIBIU, Sat Sibiel Orş. Sălişte2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.768 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul Z SCHOOL SD SRL?

CUI-ul Z SCHOOL SD SRL este 37275809.

Unde este sediul Z SCHOOL SD SRL?

Z SCHOOL SD SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Sibiu, Str. 9 Mai nr. 45, 550201, Mun. Sibiu, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata Z SCHOOL SD SRL?

Z SCHOOL SD SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a Z SCHOOL SD SRL in 2024?

In 2024, Z SCHOOL SD SRL a raportat o cifra de afaceri de 75.415 RON.

Cati angajati are Z SCHOOL SD SRL?

Z SCHOOL SD SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are Z SCHOOL SD SRL?

Z SCHOOL SD SRL are codul CAEN principal 8559 (Alte forme de învățământ n.c.a.).

Ce profit a inregistrat Z SCHOOL SD SRL in 2024?

Z SCHOOL SD SRL a inregistrat o pierdere neta de 7.934 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.