Activ Plătitor TVA

NOM EXPEDITION S.R.L.

CUI: 37283500
CIF: RO37283500
Reg. Com.: J38/266/2017
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:20

Despre NOM EXPEDITION S.R.L.

NOM EXPEDITION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Malu Com. Stoileşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NOM EXPEDITION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.700 RON. Profitul net inregistrat a fost de 2.611 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 26.166 RON in 2017 la 6.700 RON in 2024. Datoriile raportate (170.060 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.700 RON
Venituri totale
15.900 RON
Cheltuieli totale
12.792 RON
Profit brut
3.108 RON
Profit net
2.611 RON
Marja profit net
38,97%
Active imobilizate
35.984 RON
Active circulante
12.620 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
34 RON
Casa & conturi bănci
12.586 RON
Capital propriu
-121.456 RON

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Malu Com. Stoileşti, MALU nr. 10, 247656

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Malu Com. Stoileşti, MALU nr. 10, 247656
Cod poștal: 247656
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Malu Com. Stoileşti, MALU nr. 10, 247656
Cod postal
247656
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Băbeni
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.700 RON
Rezultat net
2.611 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.700 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.900 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 12.792 RON 33.869 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.108 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.611 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 33.869 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 33.869 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 35.984 RON 45.937 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.620 RON 9.862 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.604 RON 55.799 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 34 RON 5.171 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.586 RON 4.691 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 170.060 RON 179.100 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -121.456 RON -123.301 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.604RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

349,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.604 RON
Datorii totale170.060 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,4 %Profit net / active totale
ROE
-2,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-249,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.700 15.900 12.792 3.108 2.611 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 33.869 0 0 33.869 33.869
2022 24.594 -78,8% față de anul precedent 24.594 160.953 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 136.359 137.098
2021 116.108 +56,1% față de anul precedent 184.208 150.255 33.953 +81,7% față de anul precedent 31.877 +92,9% față de anul precedent 0 0
2020 74.383 -3,3% față de anul precedent 75.487 56.800 18.687 -36,3% față de anul precedent 16.526 -40,6% față de anul precedent 0 0
2019 76.889 +21,5% față de anul precedent 112.782 83.431 29.351 27.831 0 0
2018 63.288 +141,9% față de anul precedent 63.288 77.434 0 0 14.146 14.770
2017 26.166 26.166 39.913 0 0 13.747 14.173

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 35.984 12.620 48.604 0 34 12.586
2023 45.937 9.862 55.799 0 5.171 4.691
2022 0 24.871 24.871 0 19.647 5.224
2021 127.991 83.440 211.431 1.315 57.446 24.679
2020 0 56.394 56.394 3.024 0 53.370
2019 0 6.365 6.365 5.853 0 512
2018 0 3.659 3.659 2.894 0 765
2017 0 5.782 5.782 5.568 0 214

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 170.060 -5,1% față de anul precedent -121.456 Neraportat 0
2023 179.100 +56,7% față de anul precedent -123.301 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 114.303 -30,2% față de anul precedent -89.432 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 163.765 +303,6% față de anul precedent 47.666 Neraportat 2
2020 40.579 +457,7% față de anul precedent 15.815 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 7.276 -77,5% față de anul precedent -911 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 32.402 +64,0% față de anul precedent -28.743 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 19.755 -13.973 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.700 RON. Profit: 2.611 RON

Cifra de afaceri: 6.700 RON. Profit: 2.611 RON

Cifra de afaceri
6.700 RON
Profit net
2.611 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
170.060 RON -5.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.869 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
179.100 RON +56.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 24.594 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.594 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.594 RON -78.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
137.098 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
114.303 RON -30.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 116.108 RON. Profit: 31.877 RON

Cifra de afaceri: 116.108 RON. Profit: 31.877 RON

Cifra de afaceri
116.108 RON +56.09% față de anul precedent
Profit net
31.877 RON +92.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
163.765 RON +303.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 74.383 RON. Profit: 16.526 RON

Cifra de afaceri: 74.383 RON. Profit: 16.526 RON

Cifra de afaceri
74.383 RON -3.26% față de anul precedent
Profit net
16.526 RON -40.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
40.579 RON +457.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 76.889 RON. Profit: 27.831 RON

Cifra de afaceri: 76.889 RON. Profit: 27.831 RON

Cifra de afaceri
76.889 RON +21.49% față de anul precedent
Profit net
27.831 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.276 RON -77.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 63.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.288 RON +141.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.770 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.402 RON +64.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 26.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.166 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.166 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.173 RON
Angajati
1
Datorii
19.755 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNOM EXPEDITION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Malu Com. Stoileşti (VÂLCEA)

NOM EXPEDITION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Malu Com. Stoileşti (VÂLCEA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Vâlcea

M.N.N. S.R.L.
CUI: 4607367CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IOVATRANS S.R.L.
CUI: 45808660CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Vlăduceni Com. Păuşeşti-Măglaşi2022-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.440 RON
Profit
4.236 RON
Angajati
0
NORDIC ROAD S.R.L.
CUI: 41902477CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2019-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.472 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERV TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.
CUI: 46768687CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Mihăeşti Com. Mihăeşti2022-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.410 RON
Profit
5.507 RON
Angajati
0
DANYBVD S.R.L.
CUI: 46069395CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Barza Com. Budeşti2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.420 RON
Profit
2.051 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Vâlcea

DUMATRANS S.R.L.
CUI: 37267296CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Olanu Com. Olanu2017-03-24
fara e-Factura
MARDENY EXPEDIŢII S.R.L.
CUI: 37334522CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.087.376 RON
Profit
6.816 RON
Angajati
6
A&A LOGISTIC FRESH S.R.L.
CUI: 37249338CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Sat Ulmetu Com. Copăceni2017-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.863 RON
Profit
13.638 RON
Angajati
0
MIBUTRANS S.R.L.
CUI: 37342959CAEN: 4941
Activ
VÂLCEA, Orş. Horezu2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.272 RON
Profit
24.269 RON
Angajati
0

Alte firme din Vâlcea

BUŞAGĂ BUILD 4 YOU S.R.L.
CUI: 37283488CAEN: 4120
Activ
VÂLCEA, Loc. Jiblea Veche Orş. Călimăneşti2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NATURAL FOOD EXPRESS S.R.L.
CUI: 37283518CAEN: 4211
Activ
VÂLCEA, Orş. Băbeni2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
957.618 RON
Profit
291.804 RON
Angajati
5
DR. ALEXANDRU DARIE S.R.L.
CUI: 37267300CAEN: 8623
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.347 RON
Profit
671.436 RON
Angajati
3
METCONTAB EXPERT S.R.L.
CUI: 37310914CAEN: 6920
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2017-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.090 RON
Profit
17.232 RON
Angajati
0
MAGICOL ENERGY S.R.L.
CUI: 37499172CAEN: 4730
Activ
VÂLCEA, Orş. Călimăneşti2017-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.837.905 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PRODEKAS CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 33840390CAEN: 4120
Activ
VÂLCEA, Sat Seaca Com. Sălătrucel2014-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.411 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
COSKUNOZ MA S.R.L.
CUI: 39960441CAEN: 2932
Activ
VÂLCEA, Mun. Drăgăşani2018-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.938.984 RON
Profit
8.837.105 RON
Angajati
139

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NOM EXPEDITION S.R.L.?

CUI-ul NOM EXPEDITION S.R.L. este 37283500.

Unde este sediul NOM EXPEDITION S.R.L.?

NOM EXPEDITION S.R.L. are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Malu Com. Stoileşti, MALU nr. 10, 247656, Sat Malu Com. Stoileşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata NOM EXPEDITION S.R.L.?

NOM EXPEDITION S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NOM EXPEDITION S.R.L. in 2024?

In 2024, NOM EXPEDITION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 6.700 RON.

Ce activitate are NOM EXPEDITION S.R.L.?

NOM EXPEDITION S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat NOM EXPEDITION S.R.L. in 2024?

NOM EXPEDITION S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.611 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.