Radiat

ANYA RIGHT IN TIME SRL

CUI: 37296470
CIF: 37296470
Reg. Com.: J33/466/2017
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 martie 2017 · 9 ani
Radiată din: 20 mai 2026
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 23:53

Despre ANYA RIGHT IN TIME SRL

ANYA RIGHT IN TIME SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Loc. Frasin Orş. Frasin, judetul SUCEAVA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din mai 2026).

In 2017, ANYA RIGHT IN TIME SRL a raportat o cifra de afaceri de 60.384 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (123.161 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
60.384 RON
Venituri totale
60.561 RON
Cheltuieli totale
80.434 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
68.051 RON
Active circulante
34.832 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
24.756 RON
Casa & conturi bănci
10.076 RON
Capital propriu
-20.278 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin, Str. Stadion nr. 17A, 727245

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin, Str. Stadion nr. 17A, 727245
Cod poștal: 727245
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin, Str. Stadion nr. 17A, 727245
Cod postal
727245
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
20 mai 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 20.05.2026
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
18 septembrie 2020
Data reactivare
24 iulie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Situația financiară

2017 · RON

Un singur exercițiu disponibil; nu se poate calcula o tendință.
An explorat în grafic
2017
Cifră de afaceri
60.384 RON
Rezultat net
-20.478 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2017 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2017 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 60.384 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 60.561 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 80.434 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 19.873 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 20.478 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 68.051 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 34.832 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 102.883 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 24.756 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.076 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 123.161 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -20.278 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2017

Total active102.883RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2017

119,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale102.883 RON
Datorii totale123.161 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2017

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,28 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-19,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 1 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2017 60.384 60.561 80.434 0 0 19.873 20.478

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2017 68.051 34.832 102.883 0 24.756 10.076

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

1 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2017 123.161 -20.278 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2017

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2026 2 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 19184/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2020 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 60.384 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.384 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.384 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.478 RON
Angajati
2
Datorii
123.161 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANYA RIGHT IN TIME SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Loc. Frasin Orş. Frasin (SUCEAVA)

ANYA RIGHT IN TIME SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Loc. Frasin Orş. Frasin (SUCEAVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.052026Radiere · Buletin 19184/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Companie
ANYA RIGHT IN TIME SRL
CUI
37296470
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
20.05.2026
Registrul Comerțului
J33/466/2017
EUID
ROONRC.J33/466/2017
Sediu
Loc. Frasin, Oraş Frasin, Jud. Suceava, Strada Stadion, Nr. 17A
Județ
Suceava
Număr încheiere
405835
Data încheierii
19.05.2026
Număr dosar
1967986
Data dosarului
14.05.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Roxana Vornicu
Motiv radiere
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 19184/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4941, Suceava

EXPRESS EUROSCAN SRL
CUI: 20169676CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci2006-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.632.187 RON
Profit
16.441.803 RON
Angajati
245
ANASPED SRL
CUI: 23979235CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Pătrăuţi Com. Pătrăuţi2008-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.455.927 RON
Profit
4.704.182 RON
Angajati
64
ROMOLDOVA S.R.L.
CUI: 33642635CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Frătăuţii Noi Com. Frătăuţii Noi2014-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.956.086 RON
Profit
7.240.846 RON
Angajati
5
ARAISA GROUP SRL
CUI: 21730059CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2007-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.128.216 RON
Profit
674.074 RON
Angajati
202
TGG SERVICE TRANS S.R.L.
CUI: 32483108CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Botoşana Com. Botoşana2013-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.842.729 RON
Profit
614.505 RON
Angajati
95
EUROLUC TRANS SRL
CUI: 18986090CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Stroieşti Com. Stroieşti2006-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.543.639 RON
Profit
1.319.600 RON
Angajati
85
COMILGA SRL
CUI: 10823667CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Iaslovăţ Com. Iaslovăţ1998-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.107.241 RON
Profit
8.796.994 RON
Angajati
83
MITROFAN SRL
CUI: 3405840CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Cajvana Orş. Cajvana1993-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.234.627 RON
Profit
8.472.252 RON
Angajati
23
AGO TRANS BOLOHAN S.R.L.
CUI: 32817747CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Sat Plăvălari Com. Udeşti2014-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.543.438 RON
Profit
7.086.333 RON
Angajati
48
KOL DRAG SRL
CUI: 15734609CAEN: 4941
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2003-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.424.734 RON
Profit
2.157.138 RON
Angajati
62

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANYA RIGHT IN TIME SRL?

CUI-ul ANYA RIGHT IN TIME SRL este 37296470.

Unde este sediul ANYA RIGHT IN TIME SRL?

ANYA RIGHT IN TIME SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Loc. Frasin Orş. Frasin, Str. Stadion nr. 17A, 727245, Loc. Frasin Orş. Frasin, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata ANYA RIGHT IN TIME SRL?

ANYA RIGHT IN TIME SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANYA RIGHT IN TIME SRL in 2017?

In 2017, ANYA RIGHT IN TIME SRL a raportat o cifra de afaceri de 60.384 RON.

Cati angajati are ANYA RIGHT IN TIME SRL?

ANYA RIGHT IN TIME SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2017.

Ce activitate are ANYA RIGHT IN TIME SRL?

ANYA RIGHT IN TIME SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ANYA RIGHT IN TIME SRL in 2017?

ANYA RIGHT IN TIME SRL a inregistrat o pierdere neta de 20.478 RON in 2017.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 1 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.