Activ

ALLSMILES DENTAL SRL

CUI: 37311774
CIF: 37311774
Reg. Com.: J40/4463/2017
CAEN: 8623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 martie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de asistență stomatologică

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:07

Despre ALLSMILES DENTAL SRL

ALLSMILES DENTAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALLSMILES DENTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 492.590 RON, in crestere fata de anul precedent (+40.5%). Profitul net inregistrat a fost de 216.723 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 211.124 RON in 2018 la 492.590 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
492.590 RON
Venituri totale
492.590 RON
Cheltuieli totale
236.219 RON
Profit brut
256.371 RON
Profit net
216.723 RON
Marja profit net
44,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
46.246 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
691 RON
Casa & conturi bănci
45.555 RON
Capital propriu
433 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 28, 30971
Detalii adresaCAMERA 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 28, 30971
Cod poștal: 30971
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 28, 30971
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
30971
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.03.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
3 noiembrie 2023
Data reactivare
28 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
492.590 RON
Rezultat net
216.723 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 492.590 RON 350.500 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 492.590 RON 350.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 236.219 RON 202.895 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 256.371 RON 147.605 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 216.723 RON 144.169 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 6.574 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.246 RON 166.854 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.246 RON 173.428 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 691 RON 17.100 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.555 RON 149.754 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 78.875 RON 173.181 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 433 RON 247 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.246RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

170,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.246 RON
Datorii totale78.875 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
468,6 %Profit net / active totale
ROE
50.051,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
0,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 492.590 +40,5% față de anul precedent 492.590 236.219 256.371 +73,7% față de anul precedent 216.723 +50,3% față de anul precedent 0 0
2023 350.500 +12,9% față de anul precedent 350.500 202.895 147.605 +38,9% față de anul precedent 144.169 +39,1% față de anul precedent 0 0
2022 310.600 +121,2% față de anul precedent 310.600 204.314 106.286 +37,3% față de anul precedent 103.645 +36,3% față de anul precedent 0 0
2021 140.430 -44,2% față de anul precedent 140.430 63.029 77.401 -13,2% față de anul precedent 76.024 -12,2% față de anul precedent 0 0
2020 251.804 -29,9% față de anul precedent 251.804 162.684 89.120 -40,1% față de anul precedent 86.602 -41,1% față de anul precedent 0 0
2019 359.327 +70,2% față de anul precedent 359.327 210.619 148.708 +107,5% față de anul precedent 147.083 +105,3% față de anul precedent 0 0
2018 211.124 211.125 139.467 71.658 71.658 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 46.246 46.246 0 691 45.555
2023 6.574 166.854 173.428 0 17.100 149.754
2022 10.330 121.626 131.956 0 9.900 111.726
2021 14.087 148.503 162.590 0 6.273 142.230
2020 17.513 98.166 115.679 1 12.418 85.747
2019 21.200 193.906 215.106 1 23.859 170.046
2018 24.887 61.777 86.664 0 6.133 55.644

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 78.875 -54,5% față de anul precedent 433 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 173.181 +31,6% față de anul precedent 247 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 131.579 -12,2% față de anul precedent 377 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 149.858 +419,7% față de anul precedent 12.732 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 28.837 +39,7% față de anul precedent 86.842 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 20.645 -6,9% față de anul precedent 194.461 Neraportat 2
2018 22.169 69.502 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 492.590 RON. Profit: 216.723 RON

Cifra de afaceri: 492.590 RON. Profit: 216.723 RON

Cifra de afaceri
492.590 RON +40.54% față de anul precedent
Profit net
216.723 RON +50.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
78.875 RON -54.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 350.500 RON. Profit: 144.169 RON

Cifra de afaceri: 350.500 RON. Profit: 144.169 RON

Cifra de afaceri
350.500 RON +12.85% față de anul precedent
Profit net
144.169 RON +39.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
173.181 RON +31.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 310.600 RON. Profit: 103.645 RON

Cifra de afaceri: 310.600 RON. Profit: 103.645 RON

Cifra de afaceri
310.600 RON +121.18% față de anul precedent
Profit net
103.645 RON +36.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
131.579 RON -12.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 140.430 RON. Profit: 76.024 RON

Cifra de afaceri: 140.430 RON. Profit: 76.024 RON

Cifra de afaceri
140.430 RON -44.23% față de anul precedent
Profit net
76.024 RON -12.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
149.858 RON +419.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 251.804 RON. Profit: 86.602 RON

Cifra de afaceri: 251.804 RON. Profit: 86.602 RON

Cifra de afaceri
251.804 RON -29.92% față de anul precedent
Profit net
86.602 RON -41.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
28.837 RON +39.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 359.327 RON. Profit: 147.083 RON

Cifra de afaceri: 359.327 RON. Profit: 147.083 RON

Cifra de afaceri
359.327 RON +70.2% față de anul precedent
Profit net
147.083 RON +105.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
20.645 RON -6.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 211.124 RON. Profit: 71.658 RON

Cifra de afaceri: 211.124 RON. Profit: 71.658 RON

Cifra de afaceri
211.124 RON
Profit net
71.658 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.169 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALLSMILES DENTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ALLSMILES DENTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

DOCTOR KANABI AVIN S.R.L.
CUI: 44046115CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.543 RON
Profit
426.343 RON
Angajati
1
SAMIDENT PLUS SRL
CUI: 38141961CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.466 RON
Profit
56.235 RON
Angajati
2
DENTAL MEDICAL CONSULT SRL
CUI: 35186632CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.437 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DOCTORS JAWOOSH S.R.L.
CUI: 38816546CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
491.290 RON
Profit
141.260 RON
Angajati
1
INDAS MED SRL
CUI: 34373195CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.679 RON
Profit
229.099 RON
Angajati
2
BLUE CLINIC SRL
CUI: 16010418CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2003-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
483.230 RON
Profit
7.112 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti

PLAZA DENT - STOMATOLOGIE SRL
CUI: 37300767CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.839.522 RON
Profit
2.713.997 RON
Angajati
33
DR. BĂRBUCEANU DENT SRL
CUI: 37318896CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.128.145 RON
Profit
1.051.484 RON
Angajati
1
AWA DENTAL CARE SRL
CUI: 37300201CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.116 RON
Profit
202.183 RON
Angajati
1
GOGA DENT SRL
CUI: 37342410CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.889.562 RON
Profit
507.861 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

VAPEZONE SRL
CUI: 37311782CAEN: 4726
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
223.644 RON
Profit
43.257 RON
Angajati
0
ENGO TEAM SRL
CUI: 37309928CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-31
fara e-Factura
VETEMENT SRL
CUI: 37291162CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.459 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MERY PRO ACTIV SRL
CUI: 37341511CAEN: 4649
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.603 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAIDAN EVENTS SRL
CUI: 37550305CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.891.323 RON
Profit
0 RON
Angajati
62
IMPERIAL ACTIV SRL
CUI: 35199756CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.033.659 RON
Profit
10.111 RON
Angajati
1
KLAUS VIC PROD SERV S.R.L.
CUI: 39336007CAEN: 1072
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.917 RON
Profit
7.278 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALLSMILES DENTAL SRL?

CUI-ul ALLSMILES DENTAL SRL este 37311774.

Unde este sediul ALLSMILES DENTAL SRL?

ALLSMILES DENTAL SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Decebal nr. 28, 30971, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ALLSMILES DENTAL SRL?

ALLSMILES DENTAL SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALLSMILES DENTAL SRL in 2024?

In 2024, ALLSMILES DENTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 492.590 RON.

Cati angajati are ALLSMILES DENTAL SRL?

ALLSMILES DENTAL SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ALLSMILES DENTAL SRL?

ALLSMILES DENTAL SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).

Ce profit a inregistrat ALLSMILES DENTAL SRL in 2024?

ALLSMILES DENTAL SRL a inregistrat un profit net de 216.723 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.