Activ Plătitor TVAe‑Factură

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL

CUI: 37319174
CIF: RO37319174
Reg. Com.: J2017004520409
CAEN: 7120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de testări și analize tehnice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:08

Despre FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de testări și analize tehnice" (cod CAEN 7120), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.662.111 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+70.6%). Profitul net inregistrat a fost de 170.102 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 127.044 RON in 2017 la 4.662.111 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2024. In ultimele 12 luni au fost publicate 2 modificari in Monitorul Oficial pentru aceasta firma. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.662.111 RON
Venituri totale
4.664.801 RON
Cheltuieli totale
4.449.221 RON
Profit brut
215.580 RON
Profit net
170.102 RON
Marja profit net
3,65%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.952.536 RON
Stocuri
1.681 RON
Creanțe
2.700.167 RON
Casa & conturi bănci
250.688 RON
Capital propriu
2.369.251 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dâmbului nr. 74, 41012

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dâmbului nr. 74, 41012
Cod poștal: 41012
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dâmbului nr. 74, 41012
Cod postal
41012
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2024)
TVA la incasare
28 august 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.662.111 RON
Rezultat net
170.102 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.662.111 RON 2.732.428 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.664.801 RON 2.770.596 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.449.221 RON 609.295 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 215.580 RON 2.161.301 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 170.102 RON 2.138.071 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 70.372 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.952.536 RON 5.395.899 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.952.536 RON 5.466.271 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.681 RON 216.143 RON
CreanțeSume de încasat 2.700.167 RON 1.127.420 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 250.688 RON 4.052.336 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 584.564 RON 691.971 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.369.251 RON 4.775.873 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.952.536RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

19,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.952.536 RON
Datorii totale584.564 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,8 %Profit net / active totale
ROE
7,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
80,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.662.111 +70,6% față de anul precedent 4.664.801 4.449.221 215.580 -90,0% față de anul precedent 170.102 -92,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.732.428 +110,0% față de anul precedent 2.770.596 609.295 2.161.301 +84,7% față de anul precedent 2.138.071 +85,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.300.985 +147,1% față de anul precedent 1.377.035 207.050 1.169.985 +172,2% față de anul precedent 1.151.907 +176,9% față de anul precedent 0 0
2021 526.503 -43,6% față de anul precedent 537.150 107.301 429.849 -47,7% față de anul precedent 415.948 -48,2% față de anul precedent 0 0
2020 933.062 +274,1% față de anul precedent 932.067 109.816 822.251 +397,7% față de anul precedent 803.507 +402,4% față de anul precedent 0 0
2019 249.445 -24,1% față de anul precedent 249.452 84.250 165.202 +10,7% față de anul precedent 159.940 +9,6% față de anul precedent 0 0
2018 328.718 +158,7% față de anul precedent 328.721 179.441 149.280 +40,2% față de anul precedent 145.933 +42,1% față de anul precedent 0 0
2017 127.044 127.044 20.532 106.512 102.701 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.952.536 2.952.536 1.681 2.700.167 250.688
2023 70.372 5.395.899 5.466.271 216.143 1.127.420 4.052.336
2022 1.867 3.096.838 3.098.705 150.598 595.282 2.350.958
2021 1.867 1.650.248 1.652.115 126.903 218.766 1.304.579
2020 1.867 1.404.578 1.406.445 27.628 492.925 884.025
2019 2.315 478.814 481.129 0 474.581 4.233
2018 0 306.157 306.157 0 281.706 24.451
2017 0 127.244 127.244 0 127.044 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 584.564 -15,5% față de anul precedent 2.369.251 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2023 691.971 +49,6% față de anul precedent 4.775.873 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 462.476 +175,7% față de anul precedent 2.637.802 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 167.763 -50,4% față de anul precedent 1.485.895 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 337.990 +55,3% față de anul precedent 1.069.947 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 217.688 +283,8% față de anul precedent 263.441 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 56.723 +133,0% față de anul precedent 249.434 Neraportat 1
2017 24.343 102.901 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACALIN CONSTANTINESCUadministratorNeraportatăNeraportată
AAAurelian Alin PetaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37446/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36593/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.662.111 RON. Profit: 170.102 RON

Cifra de afaceri: 4.662.111 RON. Profit: 170.102 RON

Cifra de afaceri
4.662.111 RON +70.62% față de anul precedent
Profit net
170.102 RON -92.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
584.564 RON -15.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.732.428 RON. Profit: 2.138.071 RON

Cifra de afaceri: 2.732.428 RON. Profit: 2.138.071 RON

Cifra de afaceri
2.732.428 RON +110.03% față de anul precedent
Profit net
2.138.071 RON +85.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
691.971 RON +49.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.300.985 RON. Profit: 1.151.907 RON

Cifra de afaceri: 1.300.985 RON. Profit: 1.151.907 RON

Cifra de afaceri
1.300.985 RON +147.1% față de anul precedent
Profit net
1.151.907 RON +176.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
462.476 RON +175.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 526.503 RON. Profit: 415.948 RON

Cifra de afaceri: 526.503 RON. Profit: 415.948 RON

Cifra de afaceri
526.503 RON -43.57% față de anul precedent
Profit net
415.948 RON -48.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
167.763 RON -50.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 933.062 RON. Profit: 803.507 RON

Cifra de afaceri: 933.062 RON. Profit: 803.507 RON

Cifra de afaceri
933.062 RON +274.06% față de anul precedent
Profit net
803.507 RON +402.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
337.990 RON +55.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 249.445 RON. Profit: 159.940 RON

Cifra de afaceri: 249.445 RON. Profit: 159.940 RON

Cifra de afaceri
249.445 RON -24.12% față de anul precedent
Profit net
159.940 RON +9.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
217.688 RON +283.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 328.718 RON. Profit: 145.933 RON

Cifra de afaceri: 328.718 RON. Profit: 145.933 RON

Cifra de afaceri
328.718 RON +158.74% față de anul precedent
Profit net
145.933 RON +42.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
56.723 RON +133.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 127.044 RON. Profit: 102.701 RON

Cifra de afaceri: 127.044 RON. Profit: 102.701 RON

Cifra de afaceri
127.044 RON
Profit net
102.701 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.343 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7120 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7120 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.102026Mentiune · Buletin 37446/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL
CUI
37319174
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.10.2026
Registrul Comerțului
J2017004520409
EUID
ROONRC.J2017004520409
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Strada Dâmbului, Nr. 74, Bl. C, Etaj P, Ap. 2
Județ
București
Număr încheiere
795799
Data încheierii
08.10.2026
Număr dosar
4168473
Data dosarului
07.10.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alina-Elena Bujoreanu
Vezi Buletinul ONRC nr. 37446/2026 (PDF)
05.102026Mentiune · Buletin 36593/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL
CUI
37319174
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.10.2026
Registrul Comerțului
J40/4520/2017
EUID
ROONRC.J40/4520/2017
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Strada UIOARA, Nr. 7, Bl. A14, Scara D, Etaj 3, Ap. 55
Județ
București
Număr încheiere
781368
Data încheierii
05.10.2026
Număr dosar
3516678
Data dosarului
03.09.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alina-Elena Bujoreanu

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 30.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3516678 din 03.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36593/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7120, Municipiul Bucureşti

GEVA GAS & OIL SRL
CUI: 31050360CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.482.104 RON
Profit
1.588.859 RON
Angajati
7
LAJEDO SRL
CUI: 4458290CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.946.780 RON
Profit
1.539.380 RON
Angajati
17
BUREAU VERITAS SERVICII S.R.L.
CUI: 44699637CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.402.261 RON
Profit
874.536 RON
Angajati
6
CERTINSPECT REGISTER SRL
CUI: 37991905CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.486.088 RON
Profit
1.208.874 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7120, Municipiul Bucureşti

VISTA INTERNATIONAL SERVICES SRL
CUI: 36946337CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.742.662 RON
Profit
1.701.997 RON
Angajati
80
NICOS AUTO TEST SRL
CUI: 36874079CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.383 RON
Profit
232.383 RON
Angajati
2
CPV ATLAS SRL
CUI: 37580888CAEN: 7120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.829 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DIMIANIS GOLD SRL
CUI: 37319182CAEN: 4789
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-04-03
fara e-Factura
TAO RECORDS SRL
CUI: 37317491CAEN: 7490
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NICAD ADVISORY SRL
CUI: 37322854CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.884 RON
Profit
33.716 RON
Angajati
1
MINTA ONE TEAM SRL
CUI: 37300252CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STRONGTOOLS EXPERT SRL
CUI: 37343369CAEN: 4719
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.436 RON
Profit
73.178 RON
Angajati
1
SIGMA EXPERT COMPTA SRL
CUI: 37108452CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
722.079 RON
Profit
220.088 RON
Angajati
2
STRATEGIC IMPLANT COMPANY SRL
CUI: 37557940CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.848.954 RON
Profit
463.023 RON
Angajati
1
MTF LIGHT SRL
CUI: 35200915CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
400 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NELLY SMART CARS S.R.L.
CUI: 39341941CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
819.699 RON
Profit
175.676 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL?

CUI-ul FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL este 37319174.

Unde este sediul FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL?

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Dâmbului nr. 74, 41012, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL?

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL in 2024?

In 2024, FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.662.111 RON.

Cati angajati are FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL?

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL?

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL are codul CAEN principal 7120 (Activități de testări și analize tehnice).

Ce profit a inregistrat FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL in 2024?

FUN ATTRACTION EXPERT SERVICE SRL a inregistrat un profit net de 170.102 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.