Activ

OBO SERVAGRI SRL

CUI: 37340974
CIF: 37340974
Reg. Com.: J16/730/2017
CAEN: 0113
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 01:17

Despre OBO SERVAGRI SRL

OBO SERVAGRI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Soreni Com. Celaru, judetul DOLJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor" (cod CAEN 0113), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OBO SERVAGRI SRL a raportat o cifra de afaceri de 26.600 RON. Profitul net inregistrat a fost de 13.264 RON. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.633 RON in 2017 la 26.600 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
26.600 RON
Venituri totale
52.406 RON
Cheltuieli totale
36.615 RON
Profit brut
15.791 RON
Profit net
13.264 RON
Marja profit net
49,86%
Active imobilizate
169.114 RON
Active circulante
263.831 RON
Stocuri
23.216 RON
Creanțe
226.600 RON
Casa & conturi bănci
14.015 RON
Capital propriu
44.001 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Soreni Com. Celaru, Str. VALENI nr. 146, 207179

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Soreni Com. Celaru, Str. VALENI nr. 146, 207179
Cod poștal: 207179
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Soreni Com. Celaru, Str. VALENI nr. 146, 207179
Cod postal
207179
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
26.600 RON
Rezultat net
13.264 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 26.600 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 52.406 RON 9.692 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 36.615 RON 16.113 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.791 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.264 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 6.421 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 6.421 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 169.114 RON 183.593 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 263.831 RON 247.354 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 432.945 RON 430.947 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 23.216 RON 23.216 RON
CreanțeSume de încasat 226.600 RON 81 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.015 RON 224.057 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.326 RON 73 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 44.001 RON 30.777 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active432.945RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale432.945 RON
Datorii totale3.326 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,1 %Profit net / active totale
ROE
30,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
79,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
10,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 26.600 52.406 36.615 15.791 13.264 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 9.692 16.113 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.421 6.421
2022 54.739 76.185 67.907 8.278 7.378 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 10.174 -74,1% față de anul precedent 23.598 22.440 1.158 -95,0% față de anul precedent 856 -96,1% față de anul precedent 0 0
2019 39.327 +136,1% față de anul precedent 36.038 12.911 23.127 +1.219,3% față de anul precedent 22.142 +1.667,1% față de anul precedent 0 0
2018 16.660 +195,8% față de anul precedent 21.680 19.927 1.753 -61,0% față de anul precedent 1.253 -71,0% față de anul precedent 0 0
2017 5.633 7.612 3.123 4.489 4.320 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 169.114 263.831 432.945 23.216 226.600 14.015
2023 183.593 247.354 430.947 23.216 81 224.057
2022 105.858 342.028 447.886 23.216 0 318.812
2021 0 0 0 0 0 0
2020 118.400 146.413 264.813 22.040 64.174 60.199
2019 0 210.976 210.976 8.301 108.162 94.513
2018 357 187.476 187.833 14.590 108.161 64.725
2017 357 185.723 186.080 1.979 181.561 2.183

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.326 +4.456,2% față de anul precedent 44.001 Neraportat 0
2023 73 -91,9% față de anul precedent 30.777 Neraportat 0
2022 901 37.198 Neraportat 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2020 56.214 +3.645,1% față de anul precedent 28.771 Neraportat 0
2019 1.501 +200,2% față de anul precedent 27.915 Neraportat 0
2018 500 5.773 Neraportat 0
2017 0 4.520 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 26.600 RON. Profit: 13.264 RON

Cifra de afaceri: 26.600 RON. Profit: 13.264 RON

Cifra de afaceri
26.600 RON
Profit net
13.264 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.326 RON +4456.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.421 RON
Angajati
0
Datorii
73 RON -91.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 54.739 RON. Profit: 7.378 RON

Cifra de afaceri: 54.739 RON. Profit: 7.378 RON

Cifra de afaceri
54.739 RON
Profit net
7.378 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
901 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.174 RON. Profit: 856 RON

Cifra de afaceri: 10.174 RON. Profit: 856 RON

Cifra de afaceri
10.174 RON -74.13% față de anul precedent
Profit net
856 RON -96.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
56.214 RON +3645.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 39.327 RON. Profit: 22.142 RON

Cifra de afaceri: 39.327 RON. Profit: 22.142 RON

Cifra de afaceri
39.327 RON +136.06% față de anul precedent
Profit net
22.142 RON +1667.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.501 RON +200.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 16.660 RON. Profit: 1.253 RON

Cifra de afaceri: 16.660 RON. Profit: 1.253 RON

Cifra de afaceri
16.660 RON +195.76% față de anul precedent
Profit net
1.253 RON -71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.633 RON. Profit: 4.320 RON

Cifra de afaceri: 5.633 RON. Profit: 4.320 RON

Cifra de afaceri
5.633 RON
Profit net
4.320 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOBO SERVAGRI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0113 in Sat Soreni Com. Celaru (DOLJ)

OBO SERVAGRI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0113 in Sat Soreni Com. Celaru (DOLJ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0113, Dolj

VAD-ALE COMAGRI SRL
CUI: 37229489CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Celaru Com. Celaru2017-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.600 RON
Profit
19.865 RON
Angajati
0
MINUTA AGRO S.R.L.
CUI: 48263079CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Orş. Dăbuleni2023-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.869 RON
Profit
15.143 RON
Angajati
0
ANDRESMIHA S.R.L.
CUI: 39147610CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Ţuglui Com. Ţuglui2018-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.900 RON
Profit
30.112 RON
Angajati
0
ICA-BAM S.R.L.
CUI: 48210406CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Călăraşi Com. Călăraşi2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.633 RON
Profit
16.127 RON
Angajati
0
CAMISPAS S.R.L.
CUI: 43710338CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Mogoşeşti Com. Goieşti2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.336 RON
Profit
82.589 RON
Angajati
0
ADESTELI AGRO S.R.L.
CUI: 39289592CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Soreni Com. Celaru2018-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.872 RON
Profit
46.529 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0113, Dolj

PREDA AGRO SRL
CUI: 37265120CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Dăbuleni Orş. Dăbuleni2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
110 RON
Profit
2.627 RON
Angajati
0
LÂNGA MVM SRL
CUI: 37246374CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Pieleşti Com. Pieleşti2017-03-21
fara e-Factura
DEALUL GOICII SRL
CUI: 37374063CAEN: 0113
Activ
DOLJ, Sat Cârna Com. Cârna2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.856 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Dolj

SD STAR ELECTRONICS SRL
CUI: 37332831CAEN: 4779
Activ
DOLJ, Sat Boureni Com. Afumaţi2017-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.819 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FISH FALCON SRL
CUI: 37340982CAEN: 4778
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.838 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADBUILD SRL
CUI: 37316100CAEN: 4120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.682 RON
Profit
101.799 RON
Angajati
2
OG KUSH SRL
CUI: 37350102CAEN: 4729
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-04-06
fara e-Factura
PETRYCLAU TRANS SRL
CUI: 37447866CAEN: 4933
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.940 RON
Profit
6.495 RON
Angajati
1
MIGRO CARNEX 2016 SRL
CUI: 36006551CAEN: 4685
Activ
DOLJ, Sat Desa Com. Desa2016-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
854.145 RON
Profit
110.382 RON
Angajati
2
ECO MANBEC SRL
CUI: 38414581CAEN: 4791
Activ
DOLJ, Sat Leamna de Sus Com. Bucovăţ2017-10-27
fara e-Factura
S&S MOST S.R.L.
CUI: 47708144CAEN: 4642
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2023-02-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OBO SERVAGRI SRL?

CUI-ul OBO SERVAGRI SRL este 37340974.

Unde este sediul OBO SERVAGRI SRL?

OBO SERVAGRI SRL are sediul in Romania, DOLJ, Sat Soreni Com. Celaru, Str. VALENI nr. 146, 207179, Sat Soreni Com. Celaru, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata OBO SERVAGRI SRL?

OBO SERVAGRI SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OBO SERVAGRI SRL in 2024?

In 2024, OBO SERVAGRI SRL a raportat o cifra de afaceri de 26.600 RON.

Ce activitate are OBO SERVAGRI SRL?

OBO SERVAGRI SRL are codul CAEN principal 0113 (Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor).

Ce profit a inregistrat OBO SERVAGRI SRL in 2024?

OBO SERVAGRI SRL a inregistrat un profit net de 13.264 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.