Activ

ERIKA PRESTSERV S.R.L.

CUI: 37348269
CIF: 37348269
Reg. Com.: J23/1488/2017
CAEN: 4332
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:02

Despre ERIKA PRESTSERV S.R.L.

ERIKA PRESTSERV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de tâmplărie şi dulgherie" (cod CAEN 4332), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ERIKA PRESTSERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.509 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-78.7%). Profitul net inregistrat a fost de 15.148 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a scazut de la 36.677 RON in 2017 la 28.509 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.509 RON
Venituri totale
28.509 RON
Cheltuieli totale
10.527 RON
Profit brut
17.982 RON
Profit net
15.148 RON
Marja profit net
53,13%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
366.075 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
5.040 RON
Casa & conturi bănci
361.035 RON
Capital propriu
365.940 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Câmpului nr. 15, 77160
Detalii adresacamera 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Câmpului nr. 15, 77160
Cod poștal: 77160
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Câmpului nr. 15, 77160
Detalii
camera 2
Cod postal
77160
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 06.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.509 RON
Rezultat net
15.148 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.509 RON 133.535 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.509 RON 136.685 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.527 RON 8.801 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 17.982 RON 127.884 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.148 RON 126.667 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 366.075 RON 351.560 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 366.075 RON 351.560 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 5.040 RON 5.640 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 361.035 RON 345.920 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 135 RON 768 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 365.940 RON 350.792 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active366.075RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale366.075 RON
Datorii totale135 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
4,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2.711,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.509 -78,7% față de anul precedent 28.509 10.527 17.982 -85,9% față de anul precedent 15.148 -88,0% față de anul precedent 0 0
2023 133.535 136.685 8.801 127.884 126.667 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2020 67.303 +56,1% față de anul precedent 67.303 4.145 63.158 +79,8% față de anul precedent 61.138 +80,7% față de anul precedent 0 0
2019 43.116 -14,6% față de anul precedent 43.116 7.991 35.125 -25,7% față de anul precedent 33.831 -26,1% față de anul precedent 0 0
2018 50.502 +37,7% față de anul precedent 50.502 3.211 47.291 +49,2% față de anul precedent 45.776 +48,9% față de anul precedent 0 0
2017 36.677 36.677 4.982 31.695 30.751 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 366.075 366.075 0 5.040 361.035
2023 0 351.560 351.560 0 5.640 345.920
2022 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0
2020 0 166.209 166.209 0 104.236 61.973
2019 0 103.052 103.052 0 43.933 59.119
2018 0 80.173 80.173 0 0 80.173
2017 0 32.882 32.882 0 0 32.882

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 135 -82,4% față de anul precedent 365.940 Neraportat 0
2023 768 350.792 Neraportat 0
2022 0 0 Neraportat 0
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2020 3.474 +138,8% față de anul precedent 162.735 Neraportat 0
2019 1.455 -57,8% față de anul precedent 101.597 Neraportat 0
2018 3.446 +78,5% față de anul precedent 76.727 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 1.931 30.951 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.509 RON. Profit: 15.148 RON

Cifra de afaceri: 28.509 RON. Profit: 15.148 RON

Cifra de afaceri
28.509 RON -78.65% față de anul precedent
Profit net
15.148 RON -88.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
135 RON -82.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 133.535 RON. Profit: 126.667 RON

Cifra de afaceri: 133.535 RON. Profit: 126.667 RON

Cifra de afaceri
133.535 RON
Profit net
126.667 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
768 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 67.303 RON. Profit: 61.138 RON

Cifra de afaceri: 67.303 RON. Profit: 61.138 RON

Cifra de afaceri
67.303 RON +56.1% față de anul precedent
Profit net
61.138 RON +80.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.474 RON +138.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 43.116 RON. Profit: 33.831 RON

Cifra de afaceri: 43.116 RON. Profit: 33.831 RON

Cifra de afaceri
43.116 RON -14.63% față de anul precedent
Profit net
33.831 RON -26.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.455 RON -57.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 50.502 RON. Profit: 45.776 RON

Cifra de afaceri: 50.502 RON. Profit: 45.776 RON

Cifra de afaceri
50.502 RON +37.69% față de anul precedent
Profit net
45.776 RON +48.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.446 RON +78.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 36.677 RON. Profit: 30.751 RON

Cifra de afaceri: 36.677 RON. Profit: 30.751 RON

Cifra de afaceri
36.677 RON
Profit net
30.751 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.931 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataERIKA PRESTSERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

ERIKA PRESTSERV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Orş. Popeşti-Leordeni (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4332, Ilfov

ACELINE FURNITURE S.R.L.
CUI: 40172692CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2018-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.591 RON
Profit
11.419 RON
Angajati
0
MELPROD QUALITY SRL
CUI: 31949863CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2013-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.424 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EFFI DESIGN & CONSULTING SRL
CUI: 35636435CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2016-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DUMAS PROCONSTRUCT SRL
CUI: 34953010CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2015-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.195 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni1995-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DINUBIS WORK SHOP S.R.L.
CUI: 43081017CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.250 RON
Profit
6.994 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4332, Ilfov

CND WINDOWS SRL
CUI: 37168390CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.387 RON
Profit
20.482 RON
Angajati
2
BM. ALUTECH S.R.L.
CUI: 37467944CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.151.841 RON
Profit
2.428 RON
Angajati
4
NOVA MIXT MONTAJ SRL
CUI: 36947766CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Com. Tunari2017-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.019 RON
Profit
136.503 RON
Angajati
8
TERMO GLASS CONCEPT SRL
CUI: 37483125CAEN: 4332
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.260.525 RON
Profit
148.778 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

RAD SERV COMPANY SRL
CUI: 37348250CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Com. Jilava2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.192.020 RON
Profit
124.376 RON
Angajati
3
WEDOHR.RO BOUTIQUE SRL
CUI: 37349558CAEN: 7810
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
55.332 RON
Profit
13.216 RON
Angajati
0
YUNI SOLUTIONS SRL
CUI: 37344690CAEN: 6831
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.445 RON
Profit
8.830 RON
Angajati
0
MATCHBOX FILM S.R.L.
CUI: 37357097CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.443 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DETJE INDUSTRIEMONTAGE SRL
CUI: 37407160CAEN: 4399
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.402 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
CONIL CAMP SRL
CUI: 36743812CAEN: 5520
Activ
ILFOV, Sat Vadu Anei Com. Brăneşti2016-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
388.700 RON
Profit
18.276 RON
Angajati
4
AEGSI COFFEE HOUSE S.R.L.
CUI: 37873705CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.299.177 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BONEC CONSULT EDIL S.R.L.
CUI: 28173524CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla2011-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
679.989 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ERIKA PRESTSERV S.R.L.?

CUI-ul ERIKA PRESTSERV S.R.L. este 37348269.

Unde este sediul ERIKA PRESTSERV S.R.L.?

ERIKA PRESTSERV S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni, Str. Câmpului nr. 15, 77160, Orş. Popeşti-Leordeni, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ERIKA PRESTSERV S.R.L.?

ERIKA PRESTSERV S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ERIKA PRESTSERV S.R.L. in 2024?

In 2024, ERIKA PRESTSERV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 28.509 RON.

Ce activitate are ERIKA PRESTSERV S.R.L.?

ERIKA PRESTSERV S.R.L. are codul CAEN principal 4332 (Lucrări de tâmplărie şi dulgherie).

Ce profit a inregistrat ERIKA PRESTSERV S.R.L. in 2024?

ERIKA PRESTSERV S.R.L. a inregistrat un profit net de 15.148 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.