Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 05:28
Despre KENDRICKMDM SRL
KENDRICKMDM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2023, KENDRICKMDM SRL a raportat o cifra de afaceri de 237.348 RON. Profitul net inregistrat a fost de 195.275 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 237.348 RON
- Venituri totale
- 237.348 RON
- Cheltuieli totale
- 39.989 RON
- Profit brut
- 197.359 RON
- Profit net
- 195.275 RON
- Marja profit net
- 82,27%
- Active imobilizate
- 51.877 RON
- Active circulante
- 170.020 RON
- Stocuri
- 6.498 RON
- Creanțe
- 11.240 RON
- Casa & conturi bănci
- 152.282 RON
- Capital propriu
- 156.824 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. SERG. CUIBARU ION nr. 70-76
- Detalii
- PARTER, CAMERA 3
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 10.04.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2023 · RON
- An explorat în grafic
- 2023
- Cifră de afaceri
- 237.348 RON
- Rezultat net
- 195.275 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 237.348 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 237.348 RON | 28.628 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 39.989 RON | 28.759 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 197.359 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 195.275 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 131 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 131 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 51.877 RON | 63.186 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 170.020 RON | 52.538 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 221.897 RON | 115.724 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 6.498 RON | 5.199 RON |
| CreanțeSume de încasat | 11.240 RON | 24.841 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 152.282 RON | 22.498 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 6.321 RON | 95.423 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 156.824 RON | -38.451 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2023
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2023
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2023
- ROA
- 88,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 124,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 26,90 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 70,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 237.348 | 237.348 | 39.989 | 197.359 | 195.275 | 0 | 0 |
| 2022 | 0 -100,0% față de anul precedent | 28.628 | 28.759 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 131 | 131 |
| 2021 | 72.873 | 138.750 | 60.337 | 78.413 | 76.227 | 0 | 0 |
| 2020 | 0 | 2.864 | 65.829 | 0 | 0 | 62.965 | 62.965 |
| 2019 | 0 | 34.369 | 63.086 | 0 | 0 | 28.717 | 28.717 |
| 2018 | 0 | 8.592 | 31.657 | 0 | 0 | 23.065 | 23.065 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 51.877 | 170.020 | 221.897 | 6.498 | 11.240 | 152.282 |
| 2022 | 63.186 | 52.538 | 115.724 | 5.199 | 24.841 | 22.498 |
| 2021 | 91.814 | 52.538 | 144.352 | 5.199 | 24.841 | 22.498 |
| 2020 | 126.183 | 1.634 | 127.817 | 0 | 0 | 1.634 |
| 2019 | 160.552 | 689 | 161.241 | 0 | 0 | 689 |
| 2018 | 194.921 | 325 | 195.246 | 0 | 0 | 325 |
| 2017 | 0 | 200 | 200 | 0 | 0 | 200 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | 6.321 -93,4% față de anul precedent | 156.824 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 95.423 +0,1% față de anul precedent | -38.451 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 95.292 +6,9% față de anul precedent | -38.320 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 89.107 +57,2% față de anul precedent | -114.547 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 56.702 +105,3% față de anul precedent | -51.582 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 27.621 | -22.865 | Neraportat | 2 |
| 2017 | 0 | 200 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2023
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
8 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 237.348 RON. Profit: 195.275 RON
Cifra de afaceri: 237.348 RON. Profit: 195.275 RON
- Cifra de afaceri
- 237.348 RON
- Profit net
- 195.275 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 6.321 RON -93.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 131 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.423 RON +0.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 72.873 RON. Profit: 76.227 RON
Cifra de afaceri: 72.873 RON. Profit: 76.227 RON
- Cifra de afaceri
- 72.873 RON
- Profit net
- 76.227 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.292 RON +6.94% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 62.965 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 89.107 RON +57.15% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 28.717 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 56.702 RON +105.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.065 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 27.621 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKENDRICKMDM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
KENDRICKMDM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KENDRICKMDM SRL?
CUI-ul KENDRICKMDM SRL este 37365170.
Unde este sediul KENDRICKMDM SRL?
KENDRICKMDM SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. SERG. CUIBARU ION nr. 70-76, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata KENDRICKMDM SRL?
KENDRICKMDM SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KENDRICKMDM SRL in 2023?
In 2023, KENDRICKMDM SRL a raportat o cifra de afaceri de 237.348 RON.
Cati angajati are KENDRICKMDM SRL?
KENDRICKMDM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.
Ce activitate are KENDRICKMDM SRL?
KENDRICKMDM SRL are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).
Ce profit a inregistrat KENDRICKMDM SRL in 2023?
KENDRICKMDM SRL a inregistrat un profit net de 195.275 RON in 2023.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.