Activ Plătitor TVA

AGRO INVEST NBL S.R.L.

CUI: 37383754
CIF: RO37383754
Reg. Com.: J2017001228355
CAEN: 0113
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:42

Despre AGRO INVEST NBL S.R.L.

AGRO INVEST NBL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Carani Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor" (cod CAEN 0113), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGRO INVEST NBL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.828.066 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+1059.9%). Profitul net inregistrat a fost de 1.093.024 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.828.066 RON
Venituri totale
2.930.056 RON
Cheltuieli totale
1.664.975 RON
Profit brut
1.265.081 RON
Profit net
1.093.024 RON
Marja profit net
28,55%
Active imobilizate
3.010.804 RON
Active circulante
6.604.481 RON
Stocuri
161.703 RON
Creanțe
5.627.966 RON
Casa & conturi bănci
814.812 RON
Capital propriu
1.512.724 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Carani Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 37, 307376
Detalii adresaBIROU NR. 1

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Carani Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 37, 307376
Cod poștal: 307376
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Carani Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 37, 307376
Detalii
BIROU NR. 1
Cod postal
307376
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2019 - 1 octombrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.828.066 RON
Rezultat net
1.093.024 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.828.066 RON 330.022 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.930.056 RON 1.871.430 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.664.975 RON 1.771.603 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.265.081 RON 99.827 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.093.024 RON 88.774 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.010.804 RON 1.092.237 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.604.481 RON 2.243.541 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.615.285 RON 3.335.778 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 161.703 RON 1.400.322 RON
CreanțeSume de încasat 5.627.966 RON 403.401 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 814.812 RON 439.818 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.140.296 RON 2.916.078 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.512.724 RON 419.700 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.615.285RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.615.285 RON
Datorii totale3.140.296 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
11,4 %Profit net / active totale
ROE
72,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,10 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
15,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.828.066 +1.059,9% față de anul precedent 2.930.056 1.664.975 1.265.081 +1.167,3% față de anul precedent 1.093.024 +1.131,2% față de anul precedent 0 0
2023 330.022 -57,2% față de anul precedent 1.871.430 1.771.603 99.827 -76,3% față de anul precedent 88.774 -77,8% față de anul precedent 0 0
2022 771.595 +2.123,2% față de anul precedent 771.599 351.291 420.308 +1.204,0% față de anul precedent 400.631 +1.183,6% față de anul precedent 0 0
2021 34.707 +4.338,2% față de anul precedent 34.707 2.475 32.232 +122,2% față de anul precedent 31.212 +124,8% față de anul precedent 0 0
2020 782 20.731 6.226 14.505 13.883 0 0
2019 0 1 150 0 0 149 149
2018 0 0 155 0 0 155 155
2017 0 0 5.999 0 0 5.999 5.999

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.010.804 6.604.481 9.615.285 161.703 5.627.966 814.812
2023 1.092.237 2.243.541 3.335.778 1.400.322 403.401 439.818
2022 1.002.428 507.239 1.509.667 0 396.465 110.774
2021 1.002.428 70.491 1.072.919 0 2.016 68.475
2020 1.002.428 38.782 1.041.210 0 8.593 30.189
2019 45.367 9.641 55.008 0 9.406 235
2018 45.408 9.645 55.053 0 9.387 258
2017 45.448 9.633 55.081 0 9.369 264

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.140.296 +7,7% față de anul precedent 1.512.724 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 2.916.078 +172,5% față de anul precedent 419.700 Neraportat 2
2022 1.070.045 +3,5% față de anul precedent 439.622 Neraportat 0
2021 1.033.928 +0,1% față de anul precedent 38.991 Neraportat 0
2020 1.033.430 +1.591,1% față de anul precedent 7.780 Neraportat 0
2019 61.111 +0,2% față de anul precedent -6.103 Neraportat 0
2018 61.007 +0,2% față de anul precedent -5.954 Neraportat 0
2017 60.880 -5.799 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

14din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.828.066 RON. Profit: 1.093.024 RON

Cifra de afaceri: 3.828.066 RON. Profit: 1.093.024 RON

Cifra de afaceri
3.828.066 RON +1059.94% față de anul precedent
Profit net
1.093.024 RON +1131.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.140.296 RON +7.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 330.022 RON. Profit: 88.774 RON

Cifra de afaceri: 330.022 RON. Profit: 88.774 RON

Cifra de afaceri
330.022 RON -57.23% față de anul precedent
Profit net
88.774 RON -77.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.916.078 RON +172.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 771.595 RON. Profit: 400.631 RON

Cifra de afaceri: 771.595 RON. Profit: 400.631 RON

Cifra de afaceri
771.595 RON +2123.17% față de anul precedent
Profit net
400.631 RON +1183.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.070.045 RON +3.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 34.707 RON. Profit: 31.212 RON

Cifra de afaceri: 34.707 RON. Profit: 31.212 RON

Cifra de afaceri
34.707 RON +4338.24% față de anul precedent
Profit net
31.212 RON +124.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.033.928 RON +0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 782 RON. Profit: 13.883 RON

Cifra de afaceri: 782 RON. Profit: 13.883 RON

Cifra de afaceri
782 RON
Profit net
13.883 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.033.430 RON +1591.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
149 RON
Angajati
0
Datorii
61.111 RON +0.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
155 RON
Angajati
0
Datorii
61.007 RON +0.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.999 RON
Angajati
0
Datorii
60.880 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGRO INVEST NBL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0113 in Sat Carani Com. Sânandrei (TIMIŞ)

AGRO INVEST NBL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0113 in Sat Carani Com. Sânandrei (TIMIŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0113, Timiş

BANAT MELON SRL
CUI: 19707453CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Vizejdia Com. Gottlob2006-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.811.323 RON
Profit
4.098.102 RON
Angajati
17
MASSIMO LEGUME S.R.L.
CUI: 40735702CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Gruni Com. Belint2019-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.385.722 RON
Profit
297.553 RON
Angajati
2
CSF GOTT SRL
CUI: 36279403CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Gottlob Com. Gottlob2016-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.822.907 RON
Profit
29.896 RON
Angajati
4
QUATROSOLARINVEST S.R.L.
CUI: 25633210CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Beregsău Mare Com. Săcălaz2009-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
714.073 RON
Profit
128.676 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0113, Timiş

AGROFRESH ECOLOGIC SRL
CUI: 37337588CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
349.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BIO AGROMIRONEA SRL
CUI: 37440604CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Curtea Com. Curtea2017-04-25
fara e-Factura
FRESH EVERYDAY SRL
CUI: 37332629CAEN: 0113
Activ
TIMIŞ, Sat Jebel Com. Jebel2017-04-04
fara e-Factura

Alte firme din Timiş

BVB COSMA INVESTITII SRL
CUI: 37383720CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.442 RON
Profit
160.931 RON
Angajati
1
IS MAG MONTAJ SRL
CUI: 37383789CAEN: 4332
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SMK INTERNATIONAL HD SRL
CUI: 37379079CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.669 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SERBESCU C.B. SRL
CUI: 37393146CAEN: 5630
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-13
fara e-Factura
ODRIDA ART DESIGN SRL
CUI: 37321492CAEN: 7420
Activ
TIMIŞ, Sat Sinersig Com. Boldur2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
323.207 RON
Profit
3.939 RON
Angajati
3
AGN NONI CONSTRUCT SRL
CUI: 37450390CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Cebza Orş. Ciacova2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.100 RON
Profit
5.177 RON
Angajati
2
SIDNF CONSULTING 2016 S.R.L.
CUI: 36567813CAEN: 7022
Activ
TIMIŞ, Sat Criciova Com. Criciova2016-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.620 RON
Profit
403 RON
Angajati
0
PAGIPREST PGN SRL
CUI: 38045670CAEN: 6832
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.074 RON
Profit
130.530 RON
Angajati
1
PRINTOPIA SRL
CUI: 22658113CAEN: 2620
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.882.318 RON
Profit
3.889.367 RON
Angajati
6
DALUNOMA KOM S.R.L.
CUI: 44230443CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Teremia Mare Com. Teremia Mare2021-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.325 RON
Profit
1.040 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGRO INVEST NBL S.R.L.?

CUI-ul AGRO INVEST NBL S.R.L. este 37383754.

Unde este sediul AGRO INVEST NBL S.R.L.?

AGRO INVEST NBL S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Carani Com. Sânandrei, Str. Tineretului nr. 37, 307376, Sat Carani Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata AGRO INVEST NBL S.R.L.?

AGRO INVEST NBL S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGRO INVEST NBL S.R.L. in 2024?

In 2024, AGRO INVEST NBL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.828.066 RON.

Cati angajati are AGRO INVEST NBL S.R.L.?

AGRO INVEST NBL S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are AGRO INVEST NBL S.R.L.?

AGRO INVEST NBL S.R.L. are codul CAEN principal 0113 (Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor).

Ce profit a inregistrat AGRO INVEST NBL S.R.L. in 2024?

AGRO INVEST NBL S.R.L. a inregistrat un profit net de 1.093.024 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.