Activ Plătitor TVA

COOKIES TO REMEMBER S.R.L.

CUI: 37386513
CIF: RO37386513
Reg. Com.: J2019001082052
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:10

Despre COOKIES TO REMEMBER S.R.L.

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Brusturi Com. Brusturi, judetul BIHOR, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, COOKIES TO REMEMBER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 711.211 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.6%). Profitul net inregistrat a fost de 345.545 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
711.211 RON
Venituri totale
716.547 RON
Cheltuieli totale
350.720 RON
Profit brut
365.827 RON
Profit net
345.545 RON
Marja profit net
48,59%
Active imobilizate
71.829 RON
Active circulante
326.993 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
326.972 RON
Casa & conturi bănci
21 RON
Capital propriu
345.785 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Brusturi Com. Brusturi, BRUSTURI nr. 185, 417090
Telefon0773969543

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Brusturi Com. Brusturi, BRUSTURI nr. 185, 417090
Cod poștal: 417090
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Brusturi Com. Brusturi, BRUSTURI nr. 185, 417090
Cod postal
417090
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 28.03.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Aleşd
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
711.211 RON
Rezultat net
345.545 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 711.211 RON 599.542 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 716.547 RON 603.423 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 350.720 RON 215.347 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 365.827 RON 388.076 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 345.545 RON 382.380 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 71.829 RON 116.788 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 326.993 RON 364.719 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 398.822 RON 481.507 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 326.972 RON 364.526 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 21 RON 193 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 45.869 RON 88.648 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 345.785 RON 382.620 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active398.822RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale398.822 RON
Datorii totale45.869 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
86,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 711.211 +18,6% față de anul precedent 716.547 350.720 365.827 -5,7% față de anul precedent 345.545 -9,6% față de anul precedent 0 0
2023 599.542 +148,6% față de anul precedent 603.423 215.347 388.076 +140,7% față de anul precedent 382.380 +140,7% față de anul precedent 0 0
2022 241.126 +173,7% față de anul precedent 241.359 80.140 161.219 +2.088,1% față de anul precedent 158.860 +2.342,9% față de anul precedent 0 0
2021 88.103 -44,0% față de anul precedent 88.231 80.863 7.368 -81,6% față de anul precedent 6.503 -83,4% față de anul precedent 0 0
2020 157.225 +201,6% față de anul precedent 195.475 155.364 40.111 +1.467,5% față de anul precedent 39.081 +1.708,5% față de anul precedent 0 0
2019 52.123 -44,9% față de anul precedent 68.003 65.444 2.559 2.161 0 0
2018 94.585 95.304 101.542 0 0 6.238 7.191
2017 0 0 1.352 0 0 1.352 1.352

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 71.829 326.993 398.822 0 326.972 21
2023 116.788 364.719 481.507 0 364.526 193
2022 62.103 106.950 169.053 0 86.764 20.186
2021 85.649 74.995 160.644 12.070 12.121 50.804
2020 124.194 95.536 219.730 18.106 16.322 61.108
2019 159.836 68.870 228.706 7.226 9.294 52.350
2018 163.527 53.817 217.344 4.812 0 49.005
2017 33.131 2.812 35.943 0 2.808 4

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 45.869 -48,3% față de anul precedent 345.785 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 88.648 +787,1% față de anul precedent 382.620 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 9.993 -91,7% față de anul precedent 159.060 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 119.890 -35,4% față de anul precedent 40.754 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 185.479 -20,7% față de anul precedent 34.251 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 233.736 +4,1% față de anul precedent -5.030 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 224.535 +505,3% față de anul precedent -7.191 Neraportat 3
2017 37.095 -1.152 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AMALIN-FLORIAN MOISEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3299/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 711.211 RON. Profit: 345.545 RON

Cifra de afaceri: 711.211 RON. Profit: 345.545 RON

Cifra de afaceri
711.211 RON +18.63% față de anul precedent
Profit net
345.545 RON -9.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.869 RON -48.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 599.542 RON. Profit: 382.380 RON

Cifra de afaceri: 599.542 RON. Profit: 382.380 RON

Cifra de afaceri
599.542 RON +148.64% față de anul precedent
Profit net
382.380 RON +140.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
88.648 RON +787.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 241.126 RON. Profit: 158.860 RON

Cifra de afaceri: 241.126 RON. Profit: 158.860 RON

Cifra de afaceri
241.126 RON +173.69% față de anul precedent
Profit net
158.860 RON +2342.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.993 RON -91.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 88.103 RON. Profit: 6.503 RON

Cifra de afaceri: 88.103 RON. Profit: 6.503 RON

Cifra de afaceri
88.103 RON -43.96% față de anul precedent
Profit net
6.503 RON -83.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
119.890 RON -35.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 157.225 RON. Profit: 39.081 RON

Cifra de afaceri: 157.225 RON. Profit: 39.081 RON

Cifra de afaceri
157.225 RON +201.64% față de anul precedent
Profit net
39.081 RON +1708.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
185.479 RON -20.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 52.123 RON. Profit: 2.161 RON

Cifra de afaceri: 52.123 RON. Profit: 2.161 RON

Cifra de afaceri
52.123 RON -44.89% față de anul precedent
Profit net
2.161 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
233.736 RON +4.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 94.585 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 94.585 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
94.585 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.191 RON
Angajati
3
Datorii
224.535 RON +505.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.352 RON
Angajati
0
Datorii
37.095 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOOKIES TO REMEMBER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sat Brusturi Com. Brusturi (BIHOR)

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sat Brusturi Com. Brusturi (BIHOR)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.012026Mentiune · Buletin 3299/2026retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul FN din data: 14.01.2026

Companie
COOKIES TO REMEMBER S.R.L.
CUI
37386513
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J2019001082052
EUID
ROONRC.J2019001082052
Sediu
Jud. Bihor, Sat Brusturi, Comuna Brusturi, Nr. 185
Județ
Bihor
Număr încheiere
70202
Data încheierii
29.01.2026
Număr dosar
147336
Data dosarului
14.01.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Elena-Simona Catrina

Subiecte

retragere, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 14.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3299/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Bihor

MINDSYSTEM SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 42375855CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
713.659 RON
Profit
647.356 RON
Angajati
1
AM FRESH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40463896CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2019-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
709.307 RON
Profit
103.434 RON
Angajati
2
ARCH ADMIN SRL
CUI: 37179062CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
763.880 RON
Profit
515.213 RON
Angajati
1
BALCANIA SOURCING S.R.L.
CUI: 41967379CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Loc. Delani Mun. Beiuş2019-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.096 RON
Profit
739.887 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Bihor

LP PREMIUM ONLINE SRL
CUI: 37392124CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.130 RON
Profit
367.739 RON
Angajati
1
LATERAL ORADEA SRL
CUI: 37046449CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.475.052 RON
Profit
681.026 RON
Angajati
21
HIGH LEVEL SOFTWARE SRL
CUI: 37441960CAEN: 6210
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.792 RON
Profit
422.084 RON
Angajati
1

Alte firme din Bihor

POSAJ NATURE SRL
CUI: 37382295CAEN: 3299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-04-12
fara e-Factura
CALZATURE ONLINE SRL
CUI: 37391870CAEN: 4772
Activ
BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
247.224 RON
Profit
14.103 RON
Angajati
1
EZRAWINCONSTRUCT SRL-D
CUI: 37382074CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Loc. Tinăud Orş. Aleşd2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.339 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MIREAN MARKET SRL
CUI: 37392256CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2017-04-13
fara e-Factura
RUBINKA CROPS SRL
CUI: 37287358CAEN: 0111
Activ
BIHOR, Sat Boiu Com. Ciumeghiu2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
772.397 RON
Profit
186.411 RON
Angajati
2
VIRIDIS WAY S.R.L.
CUI: 37465455CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Orş. Aleşd2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.052 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGROABRUDAN SRL
CUI: 36264399CAEN: 0113
Activ
BIHOR, Sat Toboliu Com. Toboliu2016-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.578 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DARIAN BLOC SRL
CUI: 38193588CAEN: 6832
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2017-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AGROPET SRL
CUI: 17231239CAEN: 0141
Activ
BIHOR, Sat Petid Com. Cociuba Mare2005-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.428.776 RON
Profit
35.989 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul COOKIES TO REMEMBER S.R.L.?

CUI-ul COOKIES TO REMEMBER S.R.L. este 37386513.

Unde este sediul COOKIES TO REMEMBER S.R.L.?

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Sat Brusturi Com. Brusturi, BRUSTURI nr. 185, 417090, Sat Brusturi Com. Brusturi, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata COOKIES TO REMEMBER S.R.L.?

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a COOKIES TO REMEMBER S.R.L. in 2024?

In 2024, COOKIES TO REMEMBER S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 711.211 RON.

Cati angajati are COOKIES TO REMEMBER S.R.L.?

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are COOKIES TO REMEMBER S.R.L.?

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat COOKIES TO REMEMBER S.R.L. in 2024?

COOKIES TO REMEMBER S.R.L. a inregistrat un profit net de 345.545 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.