Activ

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL

CUI: 37418909
CIF: 37418909
Reg. Com.: J2017000776037
CAEN: 7020
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de consultanță în afaceri și management

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:58

Despre LUXURY AGENCY ADVISORY SRL

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Smeura Com. Moşoaia, judetul ARGEŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de consultanță în afaceri și management" (cod CAEN 7020), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LUXURY AGENCY ADVISORY SRL a raportat o cifra de afaceri de 190.523 RON, in scadere fata de anul precedent (-15.9%). Profitul net inregistrat a fost de 44.351 RON (relativ stabila).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
190.523 RON
Venituri totale
190.523 RON
Cheltuieli totale
139.190 RON
Profit brut
51.333 RON
Profit net
44.351 RON
Marja profit net
23,28%
Active imobilizate
8.947 RON
Active circulante
89.655 RON
Stocuri
27.152 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
62.503 RON
Capital propriu
86.603 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Olteni nr. 108

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Olteni nr. 108
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Olteni nr. 108
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
190.523 RON
Rezultat net
44.351 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 190.523 RON 226.601 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 190.523 RON 226.601 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 139.190 RON 181.859 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 51.333 RON 44.742 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.351 RON 42.814 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.947 RON 10.967 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 89.655 RON 56.114 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 98.602 RON 67.081 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 27.152 RON 15.815 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 62.503 RON 40.299 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.999 RON 24.829 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 86.603 RON 42.252 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active98.602RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

12,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale98.602 RON
Datorii totale11.999 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
45,0 %Profit net / active totale
ROE
51,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
87,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 190.523 -15,9% față de anul precedent 190.523 139.190 51.333 +14,7% față de anul precedent 44.351 +3,6% față de anul precedent 0 0
2023 226.601 -23,7% față de anul precedent 226.601 181.859 44.742 -14,0% față de anul precedent 42.814 -5,1% față de anul precedent 0 0
2022 296.892 +27,5% față de anul precedent 296.892 244.897 51.995 -29,5% față de anul precedent 45.129 -32,4% față de anul precedent 0 0
2021 232.793 +173,1% față de anul precedent 232.793 159.088 73.705 +2.110,0% față de anul precedent 66.720 +3.797,2% față de anul precedent 0 0
2020 85.258 +85,0% față de anul precedent 85.258 81.923 3.335 1.712 0 0
2019 46.078 -1,8% față de anul precedent 46.078 78.791 0 0 32.713 33.627
2018 46.901 46.901 100.910 0 0 54.009 54.504
2017 0 0 8.080 0 0 8.080 8.080

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.947 89.655 98.602 27.152 0 62.503
2023 10.967 56.114 67.081 15.815 0 40.299
2022 1.907 34.221 36.128 13.253 0 20.968
2021 3.061 138.751 141.812 45.603 0 93.148
2020 2.795 70.747 73.542 43.301 1.349 26.097
2019 5.276 13.283 18.559 12.038 0 1.245
2018 3.319 9.039 12.358 8.011 0 1.028
2017 4.780 23.640 28.420 20.517 0 3.123

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.999 -51,7% față de anul precedent 86.603 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 24.829 +43,7% față de anul precedent 42.252 Neraportat 1
2022 17.278 -89,7% față de anul precedent 18.850 Neraportat 0
2021 168.091 +0,9% față de anul precedent -26.279 Neraportat 0
2020 166.541 +47,0% față de anul precedent -92.999 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 113.270 +54,2% față de anul precedent -94.711 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 73.442 +109,8% față de anul precedent -61.084 Neraportat 1
2017 35.000 -6.580 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ANADRIAN- NICOLAE HRISTACHEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4472/2026modificare date sediu social, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

modificare date sediu social, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 190.523 RON. Profit: 44.351 RON

Cifra de afaceri: 190.523 RON. Profit: 44.351 RON

Cifra de afaceri
190.523 RON -15.92% față de anul precedent
Profit net
44.351 RON +3.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
11.999 RON -51.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 226.601 RON. Profit: 42.814 RON

Cifra de afaceri: 226.601 RON. Profit: 42.814 RON

Cifra de afaceri
226.601 RON -23.68% față de anul precedent
Profit net
42.814 RON -5.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
24.829 RON +43.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 296.892 RON. Profit: 45.129 RON

Cifra de afaceri: 296.892 RON. Profit: 45.129 RON

Cifra de afaceri
296.892 RON +27.53% față de anul precedent
Profit net
45.129 RON -32.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
17.278 RON -89.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 232.793 RON. Profit: 66.720 RON

Cifra de afaceri: 232.793 RON. Profit: 66.720 RON

Cifra de afaceri
232.793 RON +173.05% față de anul precedent
Profit net
66.720 RON +3797.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
168.091 RON +0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 85.258 RON. Profit: 1.712 RON

Cifra de afaceri: 85.258 RON. Profit: 1.712 RON

Cifra de afaceri
85.258 RON +85.03% față de anul precedent
Profit net
1.712 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
166.541 RON +47.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 46.078 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.078 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.078 RON -1.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.627 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.270 RON +54.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 46.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.901 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
54.504 RON
Angajati
1
Datorii
73.442 RON +109.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.080 RON
Angajati
0
Datorii
35.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUXURY AGENCY ADVISORY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sat Smeura Com. Moşoaia (ARGEŞ)

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7020 in Sat Smeura Com. Moşoaia (ARGEŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

05.022026Mentiune · Buletin 4472/2026modificare date sediu social, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

modificare date sediu social; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; numire, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.01.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LUXURY AGENCY ADVISORY SRL
CUI
37418909
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
05.02.2026
Registrul Comerțului
J2017000776037
EUID
ROONRC.J2017000776037
Sediu
Jud. Argeş, Oraş Ştefăneşti, Strada Gen. Gheorghe Magheru, Nr. 83, cartier Fraţii Goleşti
Județ
Argeş
Număr încheiere
89823
Data încheierii
04.02.2026
Număr dosar
407991
Data dosarului
29.01.2026
Tribunal
Arges
Registrator
Anca Geanina Florescu

Subiecte

modificare date sediu social, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 28.01.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 407991 din 29.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4472/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7020, Argeş

KARMA MANAGEMENT AG S.R.L.
CUI: 14174139CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Sat Păduroiu din Deal Com. Poiana Lacului2001-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.760 RON
Profit
19.268 RON
Angajati
0
FORMED BIO S.R.L.
CUI: 42431599CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2020-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.418 RON
Profit
30.945 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7020, Argeş

CC&A WRAPS S.R.L.
CUI: 37379338CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Orş. Topoloveni2017-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.000 RON
Profit
12.086 RON
Angajati
0
26 DUCKS NSD SRL
CUI: 37463721CAEN: 7020
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.647.715 RON
Profit
1.156.287 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

EAGLE SKY I&C SRL
CUI: 37418879CAEN: 4120
Activ
ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TUDORS HOUSE KIDS SRL
CUI: 37418925CAEN: 8510
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIO TOP DRIVE SRL
CUI: 37412566CAEN: 8553
Activ
ARGEŞ, Sat Bascov Com. Bascov2017-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
PERIO DENTAL CARE SRL
CUI: 37426910CAEN: 8623
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu2017-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.544 RON
Profit
144.932 RON
Angajati
1
DANYREM PLAST CLEAR SRL
CUI: 37314720CAEN: 3811
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2017-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
668.856 RON
Profit
441.025 RON
Angajati
0
NIC GOLD LOGISTIC SRL
CUI: 37517147CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Glâmbocata-Deal Com. Leordeni2017-05-08
fara e-Factura
ENIA JR ONLINE S.R.L.
CUI: 36058500CAEN: 4764
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.599 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CECYL TOP DESIGN S.R.L.
CUI: 38502667CAEN: 4779
Activ
ARGEŞ, Sat Gălăşeşti Com. Budeasa2017-11-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.600 RON
Profit
3.024 RON
Angajati
0
ROM RAC SRL
CUI: 8645509CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Bughea de Jos Com. Bughea de Jos1996-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.481 RON
Profit
66.704 RON
Angajati
1
FIL TAXI CONFORT S.R.L.
CUI: 47907767CAEN: 4933
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.312 RON
Profit
1.260 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUXURY AGENCY ADVISORY SRL?

CUI-ul LUXURY AGENCY ADVISORY SRL este 37418909.

Unde este sediul LUXURY AGENCY ADVISORY SRL?

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Smeura Com. Moşoaia, Str. Olteni nr. 108, Sat Smeura Com. Moşoaia, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata LUXURY AGENCY ADVISORY SRL?

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUXURY AGENCY ADVISORY SRL in 2024?

In 2024, LUXURY AGENCY ADVISORY SRL a raportat o cifra de afaceri de 190.523 RON.

Ce activitate are LUXURY AGENCY ADVISORY SRL?

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL are codul CAEN principal 7020 (Activități de consultanță în afaceri și management).

Ce profit a inregistrat LUXURY AGENCY ADVISORY SRL in 2024?

LUXURY AGENCY ADVISORY SRL a inregistrat un profit net de 44.351 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.