Activ

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL

CUI: 37442656
CIF: 37442656
Reg. Com.: J2017000818034
CAEN: 9610
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:57

Despre MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Câmpulung, judetul ARGEŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană" (cod CAEN 9610), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2019, MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL a raportat o cifra de afaceri de 195.137 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.4%). Profitul net inregistrat a fost de 16.472 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 79.203 RON in 2017 la 195.137 RON in 2019. Datoriile raportate (215.687 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
195.137 RON
Venituri totale
195.137 RON
Cheltuieli totale
176.714 RON
Profit brut
18.423 RON
Profit net
16.472 RON
Marja profit net
8,44%
Active imobilizate
148.712 RON
Active circulante
118.422 RON
Stocuri
23.500 RON
Creanțe
60.000 RON
Casa & conturi bănci
34.922 RON
Capital propriu
56.447 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral C. Simonescu nr. 15
Detalii adresaCamera nr. 2

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral C. Simonescu nr. 15
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral C. Simonescu nr. 15
Detalii
Camera nr. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.04.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2019 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2019
Cifră de afaceri
195.137 RON
Rezultat net
16.472 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2019 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2019 2018
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 195.137 RON 213.044 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 195.137 RON 213.044 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 176.714 RON 160.806 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 18.423 RON 52.238 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 16.472 RON 50.108 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 148.712 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 118.422 RON 138.988 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 267.134 RON 138.988 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 23.500 RON 84.085 RON
CreanțeSume de încasat 60.000 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.922 RON 54.903 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 215.687 RON 90.297 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 56.447 RON 48.691 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2019

Total active267.134RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2019

80,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale267.134 RON
Datorii totale215.687 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2019

ROA
6,2 %Profit net / active totale
ROE
29,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
21,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2019 195.137 -8,4% față de anul precedent 195.137 176.714 18.423 -64,7% față de anul precedent 16.472 -67,1% față de anul precedent 0 0
2018 213.044 +169,0% față de anul precedent 213.044 160.806 52.238 50.108 0 0
2017 79.203 79.203 80.027 0 0 824 1.617

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2019 148.712 118.422 267.134 23.500 60.000 34.922
2018 0 138.988 138.988 84.085 0 54.903
2017 0 23.739 23.739 14.143 0 9.596

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

3 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2019 215.687 +138,9% față de anul precedent 56.447 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2018 90.297 +259,0% față de anul precedent 48.691 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2017 25.156 -1.417 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2019

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

4 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2019 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2019
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
4 repere · toți anii

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 195.137 RON. Profit: 16.472 RON

Cifra de afaceri: 195.137 RON. Profit: 16.472 RON

Cifra de afaceri
195.137 RON -8.41% față de anul precedent
Profit net
16.472 RON -67.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
215.687 RON +138.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 213.044 RON. Profit: 50.108 RON

Cifra de afaceri: 213.044 RON. Profit: 50.108 RON

Cifra de afaceri
213.044 RON +168.98% față de anul precedent
Profit net
50.108 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
90.297 RON +258.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 79.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.203 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.617 RON
Angajati
1
Datorii
25.156 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9610 in Mun. Câmpulung (ARGEŞ)

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9610 in Mun. Câmpulung (ARGEŞ)

4 din 4 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9610, Argeş

SIM & COS PINK CLEAN SRL
CUI: 27356590CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2010-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.883 RON
Profit
124.825 RON
Angajati
2
LYRA WASHING S.R.L.
CUI: 43271925CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2020-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.957 RON
Profit
50.001 RON
Angajati
2
G.D. LEVĂNŢICA BLUE SRL
CUI: 25386560CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş2009-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.765 RON
Profit
73.000 RON
Angajati
2
ELEFANTINO CARPET S.R.L.
CUI: 43780287CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2021-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9610, Argeş

PINK CLEAN GENERAL SRL
CUI: 36967739CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2017-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
643.051 RON
Profit
15.068 RON
Angajati
5
CARPET CLEANING ACTIV SRL
CUI: 37506113CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Sat Albota Com. Albota2017-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INFINITY FAVORIT CAPITAL SRL
CUI: 33325270CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.303 RON
Profit
5.620 RON
Angajati
1
ALPIN EXPERT ECOSERV S.R.L.
CUI: 39346337CAEN: 9610
Activ
ARGEŞ, Sat Livezeni Com. Stâlpeni2018-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.935.267 RON
Profit
317.401 RON
Angajati
24

Alte firme din Argeş

ALIMELI TOP CONCEPT SRL
CUI: 37442630CAEN: 4711
Activ
ARGEŞ, Sat Bădeşti Com. Pietroşani2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.498 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIPLANT AGRO AG SRL
CUI: 37433828CAEN: 0113
Activ
ARGEŞ, Sat Gliganu de Jos Com. Rociu2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.540 RON
Profit
23.959 RON
Angajati
1
POLSKA AUTO SOFT SRL
CUI: 37451565CAEN: 4511
Activ
ARGEŞ, Mun. Câmpulung2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.998 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGRIDUO BUSINESS SRL
CUI: 37337014CAEN: 0111
Activ
ARGEŞ, Sat Bârla Com. Bârla2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.083 RON
Profit
186.090 RON
Angajati
2
MHY AUTO ROMTRANS SRL
CUI: 37544370CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Oeştii Ungureni Com. Corbeni2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.605.714 RON
Profit
430.762 RON
Angajati
16
TRANDIUL SRL
CUI: 8773303CAEN: 2553
Activ
ARGEŞ, Orş. Ştefăneşti1996-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.282.645 RON
Profit
993.058 RON
Angajati
25
CONCRETE LINE RNP S.R.L.
CUI: 47923118CAEN: 2361
Activ
ARGEŞ, Sat Borovineşti Com. Valea Iaşului2023-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
311.497 RON
Profit
112.591 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL?

CUI-ul MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL este 37442656.

Unde este sediul MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL?

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Mun. Câmpulung, Str. G-ral C. Simonescu nr. 15, Mun. Câmpulung, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL?

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL in 2019?

In 2019, MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL a raportat o cifra de afaceri de 195.137 RON.

Cati angajati are MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL?

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2019.

Ce activitate are MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL?

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL are codul CAEN principal 9610 (Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană).

Ce profit a inregistrat MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL in 2019?

MAGREG HAPPY HOLIDAYS SRL a inregistrat un profit net de 16.472 RON in 2019.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.