Activ Plătitor TVAe‑Factură

CĂTINAŞ ACTIV SRL

CUI: 37466388
CIF: RO37466388
Reg. Com.: J2017002036128
CAEN: 9319
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 aprilie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Alte activități sportive n.c.a

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:35

Despre CĂTINAŞ ACTIV SRL

CĂTINAŞ ACTIV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități sportive n.c.a" (cod CAEN 9319), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CĂTINAŞ ACTIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 367.325 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut de la 270.000 RON in 2018 la 367.325 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
367.325 RON
Venituri totale
367.325 RON
Cheltuieli totale
455.086 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
21.641 RON
Active circulante
13.576 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
12.012 RON
Casa & conturi bănci
1.564 RON
Capital propriu
-241.236 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Poet Grigore Alexandrescu nr. 40-42, 400525

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Poet Grigore Alexandrescu nr. 40-42, 400525
Cod poștal: 400525
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Poet Grigore Alexandrescu nr. 40-42, 400525
Cod postal
400525
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.04.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
367.325 RON
Rezultat net
-93.591 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 367.325 RON 253.878 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 367.325 RON 253.878 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 455.086 RON 403.732 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 87.761 RON 149.854 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 93.591 RON 152.393 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.641 RON 21.641 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.576 RON 11.348 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 35.217 RON 32.989 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 10.000 RON
CreanțeSume de încasat 12.012 RON 1.043 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.564 RON 305 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 367.001 RON 271.182 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -241.236 RON -147.645 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active35.217RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.042,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale35.217 RON
Datorii totale367.001 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-685,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 367.325 +44,7% față de anul precedent 367.325 455.086 0 0 87.761 93.591
2023 253.878 +12,5% față de anul precedent 253.878 403.732 0 0 149.854 152.393
2022 225.685 -9,7% față de anul precedent 225.685 381.191 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 155.506 157.762
2021 249.832 +11,1% față de anul precedent 249.832 192.938 56.894 -50,8% față de anul precedent 54.395 -52,3% față de anul precedent 0 0
2020 224.901 +13,2% față de anul precedent 233.460 117.836 115.624 +289,8% față de anul precedent 114.115 +312,3% față de anul precedent 0 0
2019 198.643 -26,4% față de anul precedent 198.643 168.977 29.666 +261,2% față de anul precedent 27.680 +343,0% față de anul precedent 0 0
2018 270.000 270.000 261.786 8.214 6.249 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.641 13.576 35.217 0 12.012 1.564
2023 21.641 11.348 32.989 10.000 1.043 305
2022 22.208 103.078 125.286 15.766 81.319 5.993
2021 22.775 186.601 209.376 15.766 125.954 44.881
2020 23.342 143.471 166.813 15.766 124.527 3.178
2019 0 94.248 94.248 10.545 80.000 3.703
2018 0 27.629 27.629 17.383 0 10.246

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 367.001 +35,3% față de anul precedent -241.236 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 271.182 +125,0% față de anul precedent -147.645 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 120.538 +841,3% față de anul precedent 4.748 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2021 12.806 -48,0% față de anul precedent 196.570 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 24.637 -62,8% față de anul precedent 142.176 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 66.187 +142,9% față de anul precedent 28.061 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2018 27.248 381 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
TCTRAIAN-ALIN CĂTINAŞadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26391/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 367.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 367.325 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
367.325 RON +44.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
93.591 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
367.001 RON +35.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 253.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 253.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
253.878 RON +12.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
152.393 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
271.182 RON +124.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 225.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 225.685 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
225.685 RON -9.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
157.762 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
120.538 RON +841.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 249.832 RON. Profit: 54.395 RON

Cifra de afaceri: 249.832 RON. Profit: 54.395 RON

Cifra de afaceri
249.832 RON +11.09% față de anul precedent
Profit net
54.395 RON -52.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
12.806 RON -48.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 224.901 RON. Profit: 114.115 RON

Cifra de afaceri: 224.901 RON. Profit: 114.115 RON

Cifra de afaceri
224.901 RON +13.22% față de anul precedent
Profit net
114.115 RON +312.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
24.637 RON -62.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 198.643 RON. Profit: 27.680 RON

Cifra de afaceri: 198.643 RON. Profit: 27.680 RON

Cifra de afaceri
198.643 RON -26.43% față de anul precedent
Profit net
27.680 RON +342.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
66.187 RON +142.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 270.000 RON. Profit: 6.249 RON

Cifra de afaceri: 270.000 RON. Profit: 6.249 RON

Cifra de afaceri
270.000 RON
Profit net
6.249 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.248 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCĂTINAŞ ACTIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9319 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

CĂTINAŞ ACTIV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9319 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

13.072026Mentiune · Buletin 26391/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CĂTINAŞ ACTIV SRL
CUI
37466388
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
13.07.2026
Registrul Comerțului
J2017002036128
EUID
ROONRC.J2017002036128
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada POET GRIGORE ALEXANDRESCU, Nr. 40-42,
Județ
Cluj
Număr încheiere
554885
Data încheierii
10.07.2026
Număr dosar
2680287
Data dosarului
06.07.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Carmen-Ionela Macarescu

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2680287 din 06.07.2026
  • Hotărâre asociat unic din 25.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26391/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9319, Cluj

TC SPORT S.R.L.
CUI: 48037284CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.527 RON
Profit
66.685 RON
Angajati
1
MSC & FISH ACCES SRL
CUI: 36010161CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Sat Mărtineşti Com. Tureni2016-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.380 RON
Profit
153.183 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9319, Cluj

POWERSPORTLIFE SRL
CUI: 37445326CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2017-04-25
fara e-Factura
RACEHUB SRL
CUI: 38019370CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.186 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BEST SWIM SRL
CUI: 36995186CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.897 RON
Profit
24.933 RON
Angajati
0
SMV LAKE SRL
CUI: 38430455CAEN: 9319
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.542 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Cluj

ZYLISH SRL
CUI: 37466353CAEN: 4751
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.464.486 RON
Profit
105.391 RON
Angajati
5
NEWSKULL SRL-D
CUI: 37466396CAEN: 9311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-04-27
fara e-Factura
CCS PROIECT CONSULTING SRL
CUI: 37465072CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.048.829 RON
Profit
49.622 RON
Angajati
27
ARTMIN CONCEPT SRL
CUI: 37475335CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
655.270 RON
Profit
18.582 RON
Angajati
2
BY LVR S.R.L.
CUI: 37440710CAEN: 4776
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.162 RON
Profit
46.732 RON
Angajati
1
MULTIAMENAJARI CONSTRUCT SRL
CUI: 37005309CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.728 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INGENIOS ELECTRIC S.R.L.
CUI: 37766024CAEN: 4321
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.653.200 RON
Profit
44.230 RON
Angajati
80
POLICLINICA UNION SRL
CUI: 30354662CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.358.374 RON
Profit
1.983.936 RON
Angajati
18

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CĂTINAŞ ACTIV SRL?

CUI-ul CĂTINAŞ ACTIV SRL este 37466388.

Unde este sediul CĂTINAŞ ACTIV SRL?

CĂTINAŞ ACTIV SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Poet Grigore Alexandrescu nr. 40-42, 400525, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata CĂTINAŞ ACTIV SRL?

CĂTINAŞ ACTIV SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CĂTINAŞ ACTIV SRL in 2024?

In 2024, CĂTINAŞ ACTIV SRL a raportat o cifra de afaceri de 367.325 RON.

Cati angajati are CĂTINAŞ ACTIV SRL?

CĂTINAŞ ACTIV SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are CĂTINAŞ ACTIV SRL?

CĂTINAŞ ACTIV SRL are codul CAEN principal 9319 (Alte activități sportive n.c.a).

Ce profit a inregistrat CĂTINAŞ ACTIV SRL in 2024?

CĂTINAŞ ACTIV SRL a inregistrat o pierdere neta de 93.591 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.