Activ Plătitor TVA

ERS TOP PAVAJ SRL

CUI: 37483567
CIF: RO37483567
Reg. Com.: J2017001521351
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:42

Despre ERS TOP PAVAJ SRL

ERS TOP PAVAJ SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Giarmata Com. Giarmata, judetul TIMIŞ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ERS TOP PAVAJ SRL a raportat o cifra de afaceri de 871.801 RON, in crestere fata de anul precedent (+33.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 47.721 RON in 2017 la 871.801 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
871.801 RON
Venituri totale
912.359 RON
Cheltuieli totale
956.818 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
90.870 RON
Active circulante
372.083 RON
Stocuri
15.233 RON
Creanțe
287.416 RON
Casa & conturi bănci
69.434 RON
Capital propriu
287.228 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata, Str. Morii nr. 823, 307210
Detalii adresaCAMERA 5
Telefon0722153545

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata, Str. Morii nr. 823, 307210
Cod poștal: 307210
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata, Str. Morii nr. 823, 307210
Detalii
CAMERA 5
Cod postal
307210
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
871.801 RON
Rezultat net
-67.624 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 871.801 RON 655.144 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 912.359 RON 655.152 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 956.818 RON 864.332 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 44.459 RON 209.180 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 67.624 RON 214.749 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 90.870 RON 44.093 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 372.083 RON 500.892 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 462.953 RON 544.985 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 15.233 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 287.416 RON 470.545 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 69.434 RON 30.347 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 249.685 RON 268.304 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 287.228 RON 354.853 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active462.953RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

53,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale462.953 RON
Datorii totale249.685 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 871.801 +33,1% față de anul precedent 912.359 956.818 0 0 44.459 67.624
2023 655.144 -49,8% față de anul precedent 655.152 864.332 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 209.180 214.749
2022 1.304.643 +28,1% față de anul precedent 1.304.643 696.916 607.727 +357,2% față de anul precedent 597.784 +382,2% față de anul precedent 0 0
2021 1.018.116 +70,1% față de anul precedent 1.018.116 885.197 132.919 +51,6% față de anul precedent 123.960 +51,0% față de anul precedent 0 0
2020 598.685 -2,9% față de anul precedent 602.519 514.841 87.678 +83,1% față de anul precedent 82.117 +96,9% față de anul precedent 0 0
2019 616.824 +53,5% față de anul precedent 616.824 568.948 47.876 -50,1% față de anul precedent 41.708 -54,6% față de anul precedent 0 0
2018 401.903 +742,2% față de anul precedent 401.903 305.965 95.938 +432,3% față de anul precedent 91.869 +453,7% față de anul precedent 0 0
2017 47.721 47.721 29.699 18.022 16.591 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 90.870 372.083 462.953 15.233 287.416 69.434
2023 44.093 500.892 544.985 0 470.545 30.347
2022 66.048 772.437 838.485 222.015 338.422 212.000
2021 86.272 339.010 425.282 17.585 46.248 275.177
2020 106.074 159.553 265.627 0 37.550 122.003
2019 27.184 152.906 180.090 0 36.219 116.687
2018 27.980 118.647 146.627 0 25.856 92.791
2017 0 25.249 25.249 3.842 423 20.984

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 249.685 -6,9% față de anul precedent 287.228 Neraportat 5
2023 268.304 +147,6% față de anul precedent 354.853 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 108.344 -20,3% față de anul precedent 804.101 Neraportat 3 -75,0% față de anul precedent
2021 135.946 -28,8% față de anul precedent 282.945 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2020 190.824 +84,9% față de anul precedent 158.984 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2019 103.223 +171,9% față de anul precedent 76.867 Neraportat 8
2018 37.967 +348,9% față de anul precedent 108.660 Neraportat 0
2017 8.458 16.791 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

48din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 871.801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 871.801 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
871.801 RON +33.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.624 RON
Angajati
5
Datorii
249.685 RON -6.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 655.144 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 655.144 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
655.144 RON -49.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
214.749 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
268.304 RON +147.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.304.643 RON. Profit: 597.784 RON

Cifra de afaceri: 1.304.643 RON. Profit: 597.784 RON

Cifra de afaceri
1.304.643 RON +28.14% față de anul precedent
Profit net
597.784 RON +382.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -75% față de anul precedent
Datorii
108.344 RON -20.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.018.116 RON. Profit: 123.960 RON

Cifra de afaceri: 1.018.116 RON. Profit: 123.960 RON

Cifra de afaceri
1.018.116 RON +70.06% față de anul precedent
Profit net
123.960 RON +50.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
135.946 RON -28.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 598.685 RON. Profit: 82.117 RON

Cifra de afaceri: 598.685 RON. Profit: 82.117 RON

Cifra de afaceri
598.685 RON -2.94% față de anul precedent
Profit net
82.117 RON +96.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
190.824 RON +84.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 616.824 RON. Profit: 41.708 RON

Cifra de afaceri: 616.824 RON. Profit: 41.708 RON

Cifra de afaceri
616.824 RON +53.48% față de anul precedent
Profit net
41.708 RON -54.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
103.223 RON +171.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 401.903 RON. Profit: 91.869 RON

Cifra de afaceri: 401.903 RON. Profit: 91.869 RON

Cifra de afaceri
401.903 RON +742.19% față de anul precedent
Profit net
91.869 RON +453.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37.967 RON +348.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 47.721 RON. Profit: 16.591 RON

Cifra de afaceri: 47.721 RON. Profit: 16.591 RON

Cifra de afaceri
47.721 RON
Profit net
16.591 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.458 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataERS TOP PAVAJ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Giarmata Com. Giarmata (TIMIŞ)

ERS TOP PAVAJ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Giarmata Com. Giarmata (TIMIŞ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Timiş

HUSER DEZVOLTARE S.R.L.
CUI: 45842920CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
874.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
ANINOASA GROUP SRL
CUI: 25710224CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2009-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
868.990 RON
Profit
159.333 RON
Angajati
3
CONSTRUCTON SRL
CUI: 24587086CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2008-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
874.834 RON
Profit
202.380 RON
Angajati
1
GAMIHA TRUST SRL
CUI: 28656855CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2011-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
865.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
M&M UNIQUE INTERNATIONAL SRL
CUI: 33232368CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Murani Com. Pişchia2014-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
901.551 RON
Profit
61.885 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Timiş

HOMEWELT DEVELOPMENT SRL
CUI: 37435926CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.353.682 RON
Profit
34.569 RON
Angajati
2
JIM FETCO CONSTRUCT SRL
CUI: 37485215CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Orş. Jimbolia2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LADARU VIO CONSTRUCT SRL
CUI: 37420542CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.422 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DANI COLOR TERMIC S.R.L.
CUI: 37541030CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Satchinez Com. Satchinez2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.192 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

PMA WEST 2017 SRL
CUI: 37478145CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
215.898 RON
Profit
8.162 RON
Angajati
1
MIHAI CARAGHIAUR STUDIO SRL
CUI: 37483575CAEN: 7410
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.012 RON
Profit
30.336 RON
Angajati
1
BLISS NINE EVENTS SRL
CUI: 37485266CAEN: 9329
Activ
TIMIŞ, Sat Ficătar Com. Racoviţa2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
129.920 RON
Profit
10.980 RON
Angajati
2
MĂRCUŞ VASILE NICOLAE SRL
CUI: 37412124CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Dinias Com. Peciu Nou2017-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.573 RON
Profit
46.295 RON
Angajati
3
DANEMAR PFLEGE SRL
CUI: 38169440CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Sat Satchinez Com. Satchinez2017-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.268 RON
Profit
92.804 RON
Angajati
1
D.D. TRIFU SRL
CUI: 22961396CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2007-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.382 RON
Profit
4.160 RON
Angajati
0
RC VEST IMOCONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44335261CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2021-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.270 RON
Profit
125.378 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ERS TOP PAVAJ SRL?

CUI-ul ERS TOP PAVAJ SRL este 37483567.

Unde este sediul ERS TOP PAVAJ SRL?

ERS TOP PAVAJ SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Giarmata Com. Giarmata, Str. Morii nr. 823, 307210, Sat Giarmata Com. Giarmata, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata ERS TOP PAVAJ SRL?

ERS TOP PAVAJ SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ERS TOP PAVAJ SRL in 2024?

In 2024, ERS TOP PAVAJ SRL a raportat o cifra de afaceri de 871.801 RON.

Cati angajati are ERS TOP PAVAJ SRL?

ERS TOP PAVAJ SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are ERS TOP PAVAJ SRL?

ERS TOP PAVAJ SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat ERS TOP PAVAJ SRL in 2024?

ERS TOP PAVAJ SRL a inregistrat o pierdere neta de 67.624 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.