Activ e‑Factură

CIN-MOTORS-NDS SRL

CUI: 37489357
CIF: 37489357
Reg. Com.: J2017000231369
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:40

Despre CIN-MOTORS-NDS SRL

CIN-MOTORS-NDS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CIN-MOTORS-NDS SRL a raportat o cifra de afaceri de 140.364 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.3%). Profitul net inregistrat a fost de 15.476 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.795 RON in 2017 la 140.364 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
140.364 RON
Venituri totale
148.521 RON
Cheltuieli totale
131.568 RON
Profit brut
16.953 RON
Profit net
15.476 RON
Marja profit net
11,03%
Active imobilizate
516.119 RON
Active circulante
183.012 RON
Stocuri
96.780 RON
Creanțe
42.731 RON
Casa & conturi bănci
43.501 RON
Capital propriu
683.633 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Slt. Gavrilov Corneliu nr. 139, 820080

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Slt. Gavrilov Corneliu nr. 139, 820080
Cod poștal: 820080
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Slt. Gavrilov Corneliu nr. 139, 820080
Cod postal
820080
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
140.364 RON
Rezultat net
15.476 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 140.364 RON 282.529 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 148.521 RON 282.529 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 131.568 RON 88.753 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.953 RON 193.776 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.476 RON 191.000 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 516.119 RON 527.857 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 183.012 RON 169.492 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 699.131 RON 697.349 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 96.780 RON 100.424 RON
CreanțeSume de încasat 42.731 RON 53.969 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 43.501 RON 15.099 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 15.498 RON 11.801 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 683.633 RON 685.548 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active699.131RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale699.131 RON
Datorii totale15.498 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,2 %Profit net / active totale
ROE
2,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,81 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 140.364 -50,3% față de anul precedent 148.521 131.568 16.953 -91,3% față de anul precedent 15.476 -91,9% față de anul precedent 0 0
2023 282.529 +50,3% față de anul precedent 282.529 88.753 193.776 +69,7% față de anul precedent 191.000 +71,5% față de anul precedent 0 0
2022 187.925 -0,1% față de anul precedent 187.925 73.722 114.203 -12,1% față de anul precedent 111.389 -13,1% față de anul precedent 0 0
2021 188.083 -11,0% față de anul precedent 214.776 84.817 129.959 -16,4% față de anul precedent 128.116 -15,9% față de anul precedent 0 0
2020 211.428 -8,8% față de anul precedent 211.735 56.267 155.468 -6,9% față de anul precedent 152.269 -7,5% față de anul precedent 0 0
2019 231.930 +53,4% față de anul precedent 231.930 64.986 166.944 +118,4% față de anul precedent 164.625 +119,8% față de anul precedent 0 0
2018 151.199 +407,5% față de anul precedent 151.199 74.745 76.454 74.916 0 0
2017 29.795 29.795 377.191 0 0 347.396 347.605

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 516.119 183.012 699.131 96.780 42.731 43.501
2023 527.857 169.492 697.349 100.424 53.969 15.099
2022 537.627 203.993 741.620 99.025 90.256 14.712
2021 524.598 190.692 715.290 99.025 88.484 3.183
2020 998.273 80.739 1.079.012 2.245 76.893 1.601
2019 905.949 34.817 940.766 1.962 31.476 1.379
2018 807.625 2.636 810.261 965 1.395 276
2017 411.706 2.442 414.148 965 307 1.170

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 15.498 +31,3% față de anul precedent 683.633 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 11.801 -92,6% față de anul precedent 685.548 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 160.115 -34,7% față de anul precedent 581.505 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 245.174 -66,7% față de anul precedent 470.116 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 737.012 -1,9% față de anul precedent 342.000 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 751.035 -4,4% față de anul precedent 189.731 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 785.155 +3,1% față de anul precedent 25.106 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 761.553 -347.405 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DNDANIEL NACIADISadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12457/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 140.364 RON. Profit: 15.476 RON

Cifra de afaceri: 140.364 RON. Profit: 15.476 RON

Cifra de afaceri
140.364 RON -50.32% față de anul precedent
Profit net
15.476 RON -91.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.498 RON +31.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 282.529 RON. Profit: 191.000 RON

Cifra de afaceri: 282.529 RON. Profit: 191.000 RON

Cifra de afaceri
282.529 RON +50.34% față de anul precedent
Profit net
191.000 RON +71.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.801 RON -92.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 187.925 RON. Profit: 111.389 RON

Cifra de afaceri: 187.925 RON. Profit: 111.389 RON

Cifra de afaceri
187.925 RON -0.08% față de anul precedent
Profit net
111.389 RON -13.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
160.115 RON -34.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 188.083 RON. Profit: 128.116 RON

Cifra de afaceri: 188.083 RON. Profit: 128.116 RON

Cifra de afaceri
188.083 RON -11.04% față de anul precedent
Profit net
128.116 RON -15.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
245.174 RON -66.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 211.428 RON. Profit: 152.269 RON

Cifra de afaceri: 211.428 RON. Profit: 152.269 RON

Cifra de afaceri
211.428 RON -8.84% față de anul precedent
Profit net
152.269 RON -7.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
737.012 RON -1.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 231.930 RON. Profit: 164.625 RON

Cifra de afaceri: 231.930 RON. Profit: 164.625 RON

Cifra de afaceri
231.930 RON +53.39% față de anul precedent
Profit net
164.625 RON +119.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
751.035 RON -4.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 151.199 RON. Profit: 74.916 RON

Cifra de afaceri: 151.199 RON. Profit: 74.916 RON

Cifra de afaceri
151.199 RON +407.46% față de anul precedent
Profit net
74.916 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
785.155 RON +3.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.795 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.795 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
347.605 RON
Angajati
1
Datorii
761.553 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCIN-MOTORS-NDS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Tulcea (TULCEA)

CIN-MOTORS-NDS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Tulcea (TULCEA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.042026Mentiune · Buletin 12457/2026cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
CIN-MOTORS-NDS SRL
CUI
37489357
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.04.2026
Registrul Comerțului
J2017000231369
EUID
ROONRC.J2017000231369
Sediu
Jud. Tulcea, Municipiul Tulcea, Strada SLT. GAVRILOV CORNELIU, Nr. 139
Județ
Tulcea
Număr încheiere
269075
Data încheierii
31.03.2026
Număr dosar
1212612
Data dosarului
19.03.2026
Tribunal
Tulcea
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1212612 din 19.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12457/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Tulcea

RENTCAM DAMICRIS S.R.L.
CUI: 44559277CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2021-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
151.040 RON
Profit
29.043 RON
Angajati
1
COSIALIMENT SRL
CUI: 2361443CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1992-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.480 RON
Profit
41.253 RON
Angajati
1
TUPREX IDO SRL
CUI: 31417955CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2013-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.218 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BODUR SRL
CUI: 2371382CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1992-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.895 RON
Profit
50.841 RON
Angajati
1
SERVPROMANT BUILDING S.R.L.
CUI: 50141316CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2024-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.828 RON
Profit
82.880 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Tulcea

BIZ COMPLEX EXCLUSIV SRL
CUI: 37616051CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.797 RON
Profit
56.172 RON
Angajati
1
GRECALE IMMOBILIARE SRL
CUI: 36956730CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Orş. Măcin2017-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.459 RON
Profit
66.805 RON
Angajati
0
VALDROM LIPO SRL
CUI: 37865966CAEN: 6820
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.609 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Tulcea

EDITARE ONLINE SRL
CUI: 37478838CAEN: 7490
Activ
TULCEA, Sat Cârjelari Com. Dorobanţu2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.399 RON
Profit
89.529 RON
Angajati
1
DWT IT GRUP SRL
CUI: 37489365CAEN: 6220
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.286 RON
Profit
658 RON
Angajati
1
TEHNO APA FILTER SRL
CUI: 37448489CAEN: 4799
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.449 RON
Profit
4.189 RON
Angajati
1
MARCITOP VENDING SRL
CUI: 37547920CAEN: 4711
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
850 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WILD IRIS SRL
CUI: 37072588CAEN: 5590
Activ
TULCEA, Sat Crişan Com. Crişan2017-02-21
fara e-Factura
GLOBAL LUPAD SRL
CUI: 30946478CAEN: 7112
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2012-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.377.613 RON
Profit
394.789 RON
Angajati
6
LAURENTIU COSMIN ELECTRIC S.R.L.
CUI: 41404464CAEN: 4321
Activ
TULCEA, Sat Sâmbăta Nouă Com. Topolog2019-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.428 RON
Profit
115.321 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CIN-MOTORS-NDS SRL?

CUI-ul CIN-MOTORS-NDS SRL este 37489357.

Unde este sediul CIN-MOTORS-NDS SRL?

CIN-MOTORS-NDS SRL are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Slt. Gavrilov Corneliu nr. 139, 820080, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata CIN-MOTORS-NDS SRL?

CIN-MOTORS-NDS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CIN-MOTORS-NDS SRL in 2024?

In 2024, CIN-MOTORS-NDS SRL a raportat o cifra de afaceri de 140.364 RON.

Cati angajati are CIN-MOTORS-NDS SRL?

CIN-MOTORS-NDS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are CIN-MOTORS-NDS SRL?

CIN-MOTORS-NDS SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat CIN-MOTORS-NDS SRL in 2024?

CIN-MOTORS-NDS SRL a inregistrat un profit net de 15.476 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.