Activ Plătitor TVA

TONNYS 007 SRL

CUI: 37518126
CIF: RO37518126
Reg. Com.: J2017001002298
CAEN: 4341
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:29

Despre TONNYS 007 SRL

TONNYS 007 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Starchiojd Com. Starchiojd, judetul PRAHOVA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii" (cod CAEN 4341), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TONNYS 007 SRL a raportat o cifra de afaceri de 882.988 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+108.8%). Profitul net inregistrat a fost de 67.298 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 3 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.300 RON in 2021 la 882.988 RON in 2024. Datoriile raportate (886.793 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 2 la nivel national in domeniul sau (11 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
882.988 RON
Venituri totale
883.008 RON
Cheltuieli totale
802.891 RON
Profit brut
80.117 RON
Profit net
67.298 RON
Marja profit net
7,62%
Active imobilizate
818.463 RON
Active circulante
140.045 RON
Stocuri
8.038 RON
Creanțe
34.944 RON
Casa & conturi bănci
97.063 RON
Capital propriu
72.192 RON
Cifra de afaceri · CAEN 4341
Loc 2 din 11
Profit net · CAEN 4341
Loc 4 din 11
Angajati · CAEN 4341
Loc 1 din 11

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Starchiojd Com. Starchiojd, STARCHIOJD nr. 336, 107535

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Starchiojd Com. Starchiojd, STARCHIOJD nr. 336, 107535
Cod poștal: 107535
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Starchiojd Com. Starchiojd, STARCHIOJD nr. 336, 107535
Cod postal
107535
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.05.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2021 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
882.988 RON
Rezultat net
67.298 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 882.988 RON 422.917 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 883.008 RON 422.917 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 802.891 RON 291.344 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 80.117 RON 131.573 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 67.298 RON 110.521 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 818.463 RON 18.002 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 140.045 RON 150.460 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 958.508 RON 168.462 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.038 RON 24.082 RON
CreanțeSume de încasat 34.944 RON 31.778 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 97.063 RON 94.600 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 886.793 RON 53.568 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 72.192 RON 114.894 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active958.508RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

92,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale958.508 RON
Datorii totale886.793 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,0 %Profit net / active totale
ROE
93,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
7,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 4 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 882.988 +108,8% față de anul precedent 883.008 802.891 80.117 -39,1% față de anul precedent 67.298 -39,1% față de anul precedent 0 0
2023 422.917 +258,9% față de anul precedent 422.917 291.344 131.573 +279,3% față de anul precedent 110.521 +252,3% față de anul precedent 0 0
2022 117.846 +510,6% față de anul precedent 117.996 83.304 34.692 +80,3% față de anul precedent 31.369 +68,1% față de anul precedent 0 0
2021 19.300 19.300 57 19.243 18.664 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 818.463 140.045 958.508 8.038 34.944 97.063
2023 18.002 150.460 168.462 24.082 31.778 94.600
2022 9.252 31.947 41.199 6.316 163 25.468
2021 0 18.954 18.954 0 3.000 15.954

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

4 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 886.793 +1.555,5% față de anul precedent 72.192 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 53.568 +5.684,9% față de anul precedent 114.894 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 926 +928,9% față de anul precedent 40.273 Neraportat 1
2021 90 18.864 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

44din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

6 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
6 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 882.988 RON. Profit: 67.298 RON

Cifra de afaceri: 882.988 RON. Profit: 67.298 RON

Cifra de afaceri
882.988 RON +108.79% față de anul precedent
Profit net
67.298 RON -39.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
886.793 RON +1555.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 422.917 RON. Profit: 110.521 RON

Cifra de afaceri: 422.917 RON. Profit: 110.521 RON

Cifra de afaceri
422.917 RON +258.87% față de anul precedent
Profit net
110.521 RON +252.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.568 RON +5684.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 117.846 RON. Profit: 31.369 RON

Cifra de afaceri: 117.846 RON. Profit: 31.369 RON

Cifra de afaceri
117.846 RON +510.6% față de anul precedent
Profit net
31.369 RON +68.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
926 RON +928.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.300 RON. Profit: 18.664 RON

Cifra de afaceri: 19.300 RON. Profit: 18.664 RON

Cifra de afaceri
19.300 RON
Profit net
18.664 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
90 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTONNYS 007 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4341 in Sat Starchiojd Com. Starchiojd (PRAHOVA)

TONNYS 007 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4341 in Sat Starchiojd Com. Starchiojd (PRAHOVA)

6 din 6 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2023

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4341, Prahova

IZOPROOF CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41441349CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Sat Drăgăneşti Com. Drăgăneşti2019-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.210.031 RON
Profit
361.783 RON
Angajati
10
NYCOS EMPIRE SRL
CUI: 37027684CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2017-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
863.194 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GRAND FESTIN S.R.L.
CUI: 39697583CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Orş. Vălenii de Munte2018-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.369.986 RON
Profit
12.335 RON
Angajati
1
BABCRIS SRL
CUI: 24081835CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Orş. Comarnic2008-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
558.505 RON
Profit
32.421 RON
Angajati
1
START RUSU MONTAJ S.R.L.
CUI: 46904924CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Orş. Băicoi2022-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.082 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4341, Prahova

ROOF TILE BEST SRL
CUI: 37400472CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.174 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONTAJ BRUNTEK MARIAN S.R.L.
CUI: 38781979CAEN: 4341
Activ
PRAHOVA, Sat Vitioara de Sus Com. Predeal-Sărari2018-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.410 RON
Profit
7.803 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

NAVIRAL EXE SRL
CUI: 37512514CAEN: 4941
Activ
PRAHOVA, Sat Perşunari Com. Gura Vadului2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.622 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
3D SHAPES SRL
CUI: 37518134CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Orş. Breaza2017-05-08
fara e-Factura
DJ EVENIMENT FIF SRL
CUI: 37500463CAEN: 9001
Activ
PRAHOVA, Sat Şipotu Com. Lipăneşti2017-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.500 RON
Profit
4.842 RON
Angajati
0
COJO AUTOSERV SRL
CUI: 37530081CAEN: 4520
Activ
PRAHOVA, Sat Chiţorani Com. Bucov2017-05-09
fara e-Factura
COSTEANIK TAXI SRL
CUI: 37406572CAEN: 4933
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2017-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.428 RON
Profit
3.325 RON
Angajati
1
DDM GRUP MONTAN SRL
CUI: 37610547CAEN: 4781
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NANO PACK SOLUTIONS SRL
CUI: 36360841CAEN: 4690
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.270.887 RON
Profit
783.106 RON
Angajati
3
VALIANA SERVCRIS S.R.L.
CUI: 38599854CAEN: 9602
Activ
PRAHOVA, Sat Pietroşani Com. Puchenii Mari2017-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.330 RON
Profit
12.987 RON
Angajati
1
ENERGOSERV 2005 SRL
CUI: 15396362CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Păuleştii Noi Com. Păuleşti2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.542.840 RON
Profit
890.591 RON
Angajati
4
GOLDEN BRAINERS AGENCY S.R.L.
CUI: 47115600CAEN: 7311
Activ
PRAHOVA, Sat Moara Domnească Com. Râfov2022-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.961 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TONNYS 007 SRL?

CUI-ul TONNYS 007 SRL este 37518126.

Unde este sediul TONNYS 007 SRL?

TONNYS 007 SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Starchiojd Com. Starchiojd, STARCHIOJD nr. 336, 107535, Sat Starchiojd Com. Starchiojd, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata TONNYS 007 SRL?

TONNYS 007 SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TONNYS 007 SRL in 2024?

In 2024, TONNYS 007 SRL a raportat o cifra de afaceri de 882.988 RON.

Cati angajati are TONNYS 007 SRL?

TONNYS 007 SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TONNYS 007 SRL?

TONNYS 007 SRL are codul CAEN principal 4341 (Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii).

Ce profit a inregistrat TONNYS 007 SRL in 2024?

TONNYS 007 SRL a inregistrat un profit net de 67.298 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 4 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.