Activ Plătitor TVA

PROFI 4 TUTTIS SRL

CUI: 37523840
CIF: RO37523840
Reg. Com.: J36/242/2017
CAEN: 4771
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:09

Despre PROFI 4 TUTTIS SRL

PROFI 4 TUTTIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Tulcea, judetul TULCEA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei" (cod CAEN 4771), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROFI 4 TUTTIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 239.924 RON, in scadere fata de anul precedent (-24.2%). Profitul net inregistrat a fost de 10.319 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 158.163 RON in 2017 la 239.924 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
239.924 RON
Venituri totale
240.157 RON
Cheltuieli totale
227.773 RON
Profit brut
12.384 RON
Profit net
10.319 RON
Marja profit net
4,30%
Active imobilizate
3.289 RON
Active circulante
396.706 RON
Stocuri
362.461 RON
Creanțe
67 RON
Casa & conturi bănci
34.178 RON
Capital propriu
379.410 RON

Contact

AdresaRomania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Babadag nr. 19, 820004
Detalii adresaspatiu comercial. parter

Adresă sediu social

Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Babadag nr. 19, 820004
Cod poștal: 820004
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Babadag nr. 19, 820004
Detalii
spatiu comercial. parter
Cod postal
820004
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
239.924 RON
Rezultat net
10.319 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 239.924 RON 316.410 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 240.157 RON 316.621 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 227.773 RON 242.716 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 12.384 RON 73.905 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 10.319 RON 70.897 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.289 RON 4.953 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 396.706 RON 427.968 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 399.995 RON 432.921 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 362.461 RON 327.360 RON
CreanțeSume de încasat 67 RON 18.741 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.178 RON 81.867 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.585 RON 63.830 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 379.410 RON 369.091 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active399.995RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale399.995 RON
Datorii totale20.585 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,6 %Profit net / active totale
ROE
2,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
19,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 239.924 -24,2% față de anul precedent 240.157 227.773 12.384 -83,2% față de anul precedent 10.319 -85,5% față de anul precedent 0 0
2023 316.410 -8,4% față de anul precedent 316.621 242.716 73.905 -16,0% față de anul precedent 70.897 -16,3% față de anul precedent 0 0
2022 345.278 +26,5% față de anul precedent 345.278 257.348 87.930 +439,2% față de anul precedent 84.650 +519,5% față de anul precedent 0 0
2021 272.889 +43,1% față de anul precedent 272.889 256.580 16.309 -75,0% față de anul precedent 13.664 -78,6% față de anul precedent 0 0
2020 190.655 -36,2% față de anul precedent 193.240 128.097 65.143 +61,0% față de anul precedent 63.766 +63,2% față de anul precedent 0 0
2019 298.876 +31,9% față de anul precedent 299.842 259.370 40.472 -21,1% față de anul precedent 39.066 -20,7% față de anul precedent 0 0
2018 226.596 +43,3% față de anul precedent 226.597 175.328 51.269 +5,5% față de anul precedent 49.246 +4,8% față de anul precedent 0 0
2017 158.163 158.163 109.583 48.580 46.998 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.289 396.706 399.995 362.461 67 34.178
2023 4.953 427.968 432.921 327.360 18.741 81.867
2022 15.055 288.086 303.141 269.401 517 18.168
2021 27.812 248.831 276.643 219.711 8.023 21.097
2020 2.026 242.776 244.802 208.518 54 34.204
2019 124 271.695 271.819 230.921 29.289 11.485
2018 124 282.452 282.576 255.428 11.530 15.494
2017 122 239.247 239.369 203.907 19.605 15.735

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.585 -67,8% față de anul precedent 379.410 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 63.830 +1.190,3% față de anul precedent 369.091 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.947 -92,2% față de anul precedent 298.194 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 63.098 +40,5% față de anul precedent 213.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 44.921 -66,9% față de anul precedent 199.881 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 135.704 -26,9% față de anul precedent 136.115 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 185.527 -3,5% față de anul precedent 97.049 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 192.171 47.198 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 239.924 RON. Profit: 10.319 RON

Cifra de afaceri: 239.924 RON. Profit: 10.319 RON

Cifra de afaceri
239.924 RON -24.17% față de anul precedent
Profit net
10.319 RON -85.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.585 RON -67.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 316.410 RON. Profit: 70.897 RON

Cifra de afaceri: 316.410 RON. Profit: 70.897 RON

Cifra de afaceri
316.410 RON -8.36% față de anul precedent
Profit net
70.897 RON -16.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.830 RON +1190.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 345.278 RON. Profit: 84.650 RON

Cifra de afaceri: 345.278 RON. Profit: 84.650 RON

Cifra de afaceri
345.278 RON +26.53% față de anul precedent
Profit net
84.650 RON +519.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.947 RON -92.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 272.889 RON. Profit: 13.664 RON

Cifra de afaceri: 272.889 RON. Profit: 13.664 RON

Cifra de afaceri
272.889 RON +43.13% față de anul precedent
Profit net
13.664 RON -78.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.098 RON +40.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 190.655 RON. Profit: 63.766 RON

Cifra de afaceri: 190.655 RON. Profit: 63.766 RON

Cifra de afaceri
190.655 RON -36.21% față de anul precedent
Profit net
63.766 RON +63.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.921 RON -66.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 298.876 RON. Profit: 39.066 RON

Cifra de afaceri: 298.876 RON. Profit: 39.066 RON

Cifra de afaceri
298.876 RON +31.9% față de anul precedent
Profit net
39.066 RON -20.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
135.704 RON -26.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 226.596 RON. Profit: 49.246 RON

Cifra de afaceri: 226.596 RON. Profit: 49.246 RON

Cifra de afaceri
226.596 RON +43.27% față de anul precedent
Profit net
49.246 RON +4.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
185.527 RON -3.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 158.163 RON. Profit: 46.998 RON

Cifra de afaceri: 158.163 RON. Profit: 46.998 RON

Cifra de afaceri
158.163 RON
Profit net
46.998 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
192.171 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROFI 4 TUTTIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Tulcea (TULCEA)

PROFI 4 TUTTIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4771 in Mun. Tulcea (TULCEA)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4771, Tulcea

MODA GEOTRO SRL
CUI: 30503640CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2012-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.490 RON
Profit
34.030 RON
Angajati
1
MOCANU & CO SRL
CUI: 3611700CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Sat Somova Com. Somova1993-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.312 RON
Profit
6.785 RON
Angajati
2
THEGANGSTER SIENCE 2020 S.R.L.
CUI: 48701780CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Sat Malcoci Com. Nufăru2023-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.749 RON
Profit
89.999 RON
Angajati
1
MIROMAX-COM SRL
CUI: 10145580CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea1998-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.491 RON
Profit
54.427 RON
Angajati
0
NENS STAR SRL
CUI: 31327496CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2013-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
864.479 RON
Profit
78.319 RON
Angajati
5
AYSE CAN SHOP S.R.L.
CUI: 47280861CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nalbant2022-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.686 RON
Profit
1.116 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4771, Tulcea

FUCSHIA MODE SRL
CUI: 36150025CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Sat Frecăţei Com. Frecăţei2016-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.109.979 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
REGINALD BRAND S.R.L.
CUI: 38487281CAEN: 4771
Activ
TULCEA, Sat Malcoci Com. Nufăru2017-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.675.462 RON
Profit
513.710 RON
Angajati
5

Alte firme din Tulcea

MERCURY CONSILIUM S.R.L.
CUI: 37512565CAEN: 8210
Activ
TULCEA, Sat Caugagia Com. Baia2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.279 RON
Profit
25.906 RON
Angajati
1
ACVILA SEMINŢE SRL
CUI: 37523882CAEN: 0163
Activ
TULCEA, Sat Luncaviţa Com. Luncaviţa2017-05-08
fara e-Factura
URBAN AUTOMOTIVE SRL
CUI: 37470648CAEN: 7120
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.521 RON
Profit
25.705 RON
Angajati
3
CORITEX SHOP SRL
CUI: 37570183CAEN: 4751
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.734 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONTARECORD SRL
CUI: 37865885CAEN: 6920
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2017-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.000 RON
Profit
6.819 RON
Angajati
1
GRECO GIPED SRL
CUI: 30978828CAEN: 4933
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2012-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RIDA-CARMEN CONTAB S.R.L.
CUI: 41464520CAEN: 6920
Activ
TULCEA, Mun. Tulcea2019-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.340 RON
Profit
122.154 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROFI 4 TUTTIS SRL?

CUI-ul PROFI 4 TUTTIS SRL este 37523840.

Unde este sediul PROFI 4 TUTTIS SRL?

PROFI 4 TUTTIS SRL are sediul in Romania, TULCEA, Mun. Tulcea, Str. Babadag nr. 19, 820004, Mun. Tulcea, judetul TULCEA.

Cand a fost infiintata PROFI 4 TUTTIS SRL?

PROFI 4 TUTTIS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROFI 4 TUTTIS SRL in 2024?

In 2024, PROFI 4 TUTTIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 239.924 RON.

Cati angajati are PROFI 4 TUTTIS SRL?

PROFI 4 TUTTIS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PROFI 4 TUTTIS SRL?

PROFI 4 TUTTIS SRL are codul CAEN principal 4771 (Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei).

Ce profit a inregistrat PROFI 4 TUTTIS SRL in 2024?

PROFI 4 TUTTIS SRL a inregistrat un profit net de 10.319 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.