Activ Plătitor TVA

MOBGRADINI APUSENI SRL

CUI: 37548631
CIF: RO37548631
Reg. Com.: J02/789/2017
CAEN: 3109
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:28

Despre MOBGRADINI APUSENI SRL

MOBGRADINI APUSENI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânleani Com. Livada, judetul ARAD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 3109). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MOBGRADINI APUSENI SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
24.157 RON
Cheltuieli totale
42.956 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
94.194 RON
Active circulante
10.305 RON
Stocuri
3.361 RON
Creanțe
2.503 RON
Casa & conturi bănci
4.441 RON
Capital propriu
-174.709 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 232, 317206

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 232, 317206
Cod poștal: 317206
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 232, 317206
Cod postal
317206
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-18.799 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 103.378 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 24.157 RON 126.809 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 42.956 RON 126.970 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 18.799 RON 161 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 18.799 RON 1.189 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 94.194 RON 130.846 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.305 RON 37.166 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 104.499 RON 168.012 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.361 RON 3.361 RON
CreanțeSume de încasat 2.503 RON 30.123 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.441 RON 3.682 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 228.480 RON 249.037 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -174.709 RON -155.911 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active104.499RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

218,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale104.499 RON
Datorii totale228.480 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-167,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 24.157 42.956 0 0 18.799 18.799
2023 103.378 -15,2% față de anul precedent 126.809 126.970 0 0 161 1.189
2022 121.969 -56,6% față de anul precedent 145.277 171.247 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.970 27.189
2021 281.310 +229,3% față de anul precedent 305.073 259.755 45.318 42.372 0 0
2020 85.432 +14,8% față de anul precedent 115.198 169.746 0 0 54.548 55.111
2019 74.401 108.782 174.604 0 0 65.822 66.566
2018 0 7.811 52.692 0 0 44.881 44.881
2017 0 0 3.545 0 0 3.545 3.545

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 94.194 10.305 104.499 3.361 2.503 4.441
2023 130.846 37.166 168.012 3.361 30.123 3.682
2022 166.679 62.084 228.763 54.658 104 7.322
2021 208.288 112.557 320.845 92.174 571 19.812
2020 209.305 117.688 326.993 112.078 4.996 614
2019 240.245 47.631 287.876 30.030 4.210 13.391
2018 208.436 13.811 222.247 0 10.461 3.350
2017 782 654 1.436 0 0 654

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 228.480 -8,3% față de anul precedent -174.709 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 249.037 -12,7% față de anul precedent -155.911 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 285.168 -12,7% față de anul precedent -154.721 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 326.631 -7,1% față de anul precedent -127.532 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 351.720 +50,3% față de anul precedent -169.903 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 234.061 +198,4% față de anul precedent -114.792 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 78.436 +1.540,6% față de anul precedent -48.226 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 4.781 -3.345 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.799 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
228.480 RON -8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 103.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.378 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.378 RON -15.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.189 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
249.037 RON -12.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 121.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 121.969 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
121.969 RON -56.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
27.189 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
285.168 RON -12.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 281.310 RON. Profit: 42.372 RON

Cifra de afaceri: 281.310 RON. Profit: 42.372 RON

Cifra de afaceri
281.310 RON +229.28% față de anul precedent
Profit net
42.372 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
326.631 RON -7.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 85.432 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.432 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.432 RON +14.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.111 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
351.720 RON +50.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 74.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.401 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.401 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
66.566 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
234.061 RON +198.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.881 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
78.436 RON +1540.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.545 RON
Angajati
1
Datorii
4.781 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMOBGRADINI APUSENI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sat Sânleani Com. Livada (ARAD)

MOBGRADINI APUSENI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3109 in Sat Sânleani Com. Livada (ARAD)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3109, Arad

TURCAN WOOD MODELING SRL
CUI: 37223184CAEN: 3109
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
662.907 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EMAD DOORS SRL
CUI: 37663355CAEN: 3109
Activ
ARAD, Sat Miniş Com. Ghioroc2017-05-29
fara e-Factura
MOBILIER DIVERS SRL
CUI: 35223137CAEN: 3109
Activ
ARAD, Mun. Arad2015-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.963 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Arad

BIOTEK SINERGO SRL
CUI: 37548640CAEN: 7020
Activ
ARAD, Sat Ghioroc Com. Ghioroc2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.014 RON
Profit
46.136 RON
Angajati
0
ANTAL FOOD SRL
CUI: 37538778CAEN: 1072
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.905 RON
Profit
20.006 RON
Angajati
0
LUANGI CAKES & FOOD SRL
CUI: 37560570CAEN: 5611
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.898.577 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LUPUS DACUS AETERNUS SRL
CUI: 37386068CAEN: 9020
Activ
ARAD, Orş. Curtici2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAIKALLYS SRL
CUI: 35772836CAEN: 4673
Activ
ARAD, Mun. Arad2016-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.313.990 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SNIFFI S.R.L.
CUI: 51972852CAEN: 4776
Activ
ARAD, Orş. Sebiş2025-06-17
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MOBGRADINI APUSENI SRL?

CUI-ul MOBGRADINI APUSENI SRL este 37548631.

Unde este sediul MOBGRADINI APUSENI SRL?

MOBGRADINI APUSENI SRL are sediul in Romania, ARAD, Sat Sânleani Com. Livada, SÎNLEANI nr. 232, 317206, Sat Sânleani Com. Livada, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata MOBGRADINI APUSENI SRL?

MOBGRADINI APUSENI SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MOBGRADINI APUSENI SRL in 2024?

In 2024, MOBGRADINI APUSENI SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are MOBGRADINI APUSENI SRL?

MOBGRADINI APUSENI SRL are codul CAEN principal 3109.

Ce profit a inregistrat MOBGRADINI APUSENI SRL in 2024?

MOBGRADINI APUSENI SRL a inregistrat o pierdere neta de 18.799 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.