Activ

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.

CUI: 37556871
CIF: 37556871
Reg. Com.: J12/2435/2017
CAEN: 2361
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor din beton pentru construcții

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:58

Despre DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sic Com. Sic, judetul CLUJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor din beton pentru construcții" (cod CAEN 2361), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 244.417 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+108.8%). Profitul net inregistrat a fost de 11.459 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
244.417 RON
Venituri totale
244.434 RON
Cheltuieli totale
229.672 RON
Profit brut
14.762 RON
Profit net
11.459 RON
Marja profit net
4,69%
Active imobilizate
43.535 RON
Active circulante
101.060 RON
Stocuri
7.574 RON
Creanțe
1.767 RON
Casa & conturi bănci
91.719 RON
Capital propriu
29.603 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada II nr. 216, 407540
Telefon0746881580

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada II nr. 216, 407540
Cod poștal: 407540
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada II nr. 216, 407540
Cod postal
407540
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2017
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
244.417 RON
Rezultat net
11.459 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 244.417 RON 117.050 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 244.434 RON 148.263 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 229.672 RON 153.983 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.762 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.459 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 5.720 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 6.714 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 43.535 RON 47.808 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 101.060 RON 78.898 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 144.595 RON 126.706 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.574 RON 22.205 RON
CreanțeSume de încasat 1.767 RON 6.750 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 91.719 RON 49.943 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 114.992 RON 108.562 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 29.603 RON 18.144 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active144.595RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale144.595 RON
Datorii totale114.992 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,9 %Profit net / active totale
ROE
38,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 244.417 +108,8% față de anul precedent 244.434 229.672 14.762 11.459 0 0
2023 117.050 +31,2% față de anul precedent 148.263 153.983 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.720 6.714
2022 89.208 -1,1% față de anul precedent 120.208 73.073 47.135 +8,9% față de anul precedent 46.261 +9,2% față de anul precedent 0 0
2021 90.170 +129,9% față de anul precedent 125.669 82.399 43.270 42.369 0 0
2020 39.220 -46,8% față de anul precedent 83.719 118.391 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 34.672 35.031
2019 73.660 139.667 137.286 2.381 1.644 0 0
2018 0 79.371 103.987 0 0 24.616 24.616
2017 0 16.009 21.978 0 0 5.969 5.969

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 43.535 101.060 144.595 7.574 1.767 91.719
2023 47.808 78.898 126.706 22.205 6.750 49.943
2022 27.546 36.541 64.087 23.285 4.500 8.756
2021 35.166 27.444 62.610 14.445 6.965 6.034
2020 61.665 24.178 85.843 7.011 11.465 5.702
2019 88.164 32.096 120.260 6.902 104 25.090
2018 116.699 36.839 153.538 3.678 10.379 22.782
2017 140.819 192.837 333.656 1.359 191.074 404

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 114.992 +5,9% față de anul precedent 29.603 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 108.562 +255,7% față de anul precedent 18.144 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2022 30.520 -37,5% față de anul precedent 24.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 48.805 -44,5% față de anul precedent -21.403 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 87.908 +44,6% față de anul precedent -63.772 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 60.795 -7,6% față de anul precedent -28.741 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 65.803 -60,0% față de anul precedent -30.385 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 164.316 -5.769 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 244.417 RON. Profit: 11.459 RON

Cifra de afaceri: 244.417 RON. Profit: 11.459 RON

Cifra de afaceri
244.417 RON +108.81% față de anul precedent
Profit net
11.459 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
114.992 RON +5.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 117.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 117.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
117.050 RON +31.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.714 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
108.562 RON +255.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 89.208 RON. Profit: 46.261 RON

Cifra de afaceri: 89.208 RON. Profit: 46.261 RON

Cifra de afaceri
89.208 RON -1.07% față de anul precedent
Profit net
46.261 RON +9.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.520 RON -37.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 90.170 RON. Profit: 42.369 RON

Cifra de afaceri: 90.170 RON. Profit: 42.369 RON

Cifra de afaceri
90.170 RON +129.91% față de anul precedent
Profit net
42.369 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
48.805 RON -44.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 39.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.220 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.220 RON -46.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.031 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
87.908 RON +44.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 73.660 RON. Profit: 1.644 RON

Cifra de afaceri: 73.660 RON. Profit: 1.644 RON

Cifra de afaceri
73.660 RON
Profit net
1.644 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
60.795 RON -7.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.616 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
65.803 RON -59.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.969 RON
Angajati
2
Datorii
164.316 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2361 in Sat Sic Com. Sic (CLUJ)

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2361 in Sat Sic Com. Sic (CLUJ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 2361, Cluj

ŞAITIŞ PAVAJE S.R.L.
CUI: 44624677CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Sat Bedeciu Com. Mănăstireni2021-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.382 RON
Profit
276.382 RON
Angajati
1
PAVAJBOLT S.R.L.
CUI: 37630242CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Sat Sic Com. Sic2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.898 RON
Profit
1.255 RON
Angajati
4
NODAVA CONSTRUCT SRL
CUI: 37631000CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.400 RON
Profit
2.504 RON
Angajati
1
SOFTISSUE SRL
CUI: 32552380CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Mun. Dej2013-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
839.455 RON
Profit
28.707 RON
Angajati
9
RNN WORK AGENCY S.R.L.
CUI: 46246055CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Sat Plăieşti Com. Moldoveneşti2022-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.740 RON
Profit
0 RON
Angajati
16

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2361, Cluj

MOLPLEX S.R.L.
CUI: 35922216CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Sat Răscruci Com. Bonţida2016-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
302.277 RON
Profit
52.707 RON
Angajati
1
EDIL UNO SRL
CUI: 35765049CAEN: 2361
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-07
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

TOPO ASAP S.R.L.
CUI: 37556863CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.601 RON
Profit
3.788 RON
Angajati
0
DAGOBERT PLAN S.R.L.
CUI: 37556901CAEN: 6311
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-05-11
fara e-Factura
DENTAVID RX S.R.L.
CUI: 37555850CAEN: 8691
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.600 RON
Profit
54.229 RON
Angajati
1
MOTOADVENTURETOUR SRL
CUI: 37559231CAEN: 9329
Activ
CLUJ, Sat Aiton Com. Aiton2017-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.300 RON
Profit
43.703 RON
Angajati
1
ANADENT KIDS S.R.L.
CUI: 37522704CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.881 RON
Profit
192.976 RON
Angajati
2
PRINTOGRAM SRL-D
CUI: 37583698CAEN: 5819
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-16
fara e-Factura
ROUA CAFFE SRL
CUI: 37131528CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.341 RON
Profit
56.857 RON
Angajati
1
CAMPUS PRINT SHOP SRL
CUI: 30575930CAEN: 4762
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.535 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZAKY DESIGN S.R.L.
CUI: 42793963CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2020-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.408 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.?

CUI-ul DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. este 37556871.

Unde este sediul DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.?

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Sic Com. Sic, Str. Strada II nr. 216, 407540, Sat Sic Com. Sic, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.?

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. in 2024?

In 2024, DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 244.417 RON.

Cati angajati are DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.?

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L.?

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. are codul CAEN principal 2361 (Fabricarea produselor din beton pentru construcții).

Ce profit a inregistrat DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. in 2024?

DEKOSTONE PRODUCTION S.R.L. a inregistrat un profit net de 11.459 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.