Activ Plătitor TVAe‑Factură

FORTISEC LABORATORY SRL

CUI: 37569049
CIF: RO37569049
Reg. Com.: J2017002517122
CAEN: 6210
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:50

Despre FORTISEC LABORATORY SRL

FORTISEC LABORATORY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Luna de Sus Com. Floreşti, judetul CLUJ, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FORTISEC LABORATORY SRL a raportat o cifra de afaceri de 368.692 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+248.6%). Profitul net inregistrat a fost de 327.227 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 73.538 RON in 2017 la 368.692 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
368.692 RON
Venituri totale
455.625 RON
Cheltuieli totale
72.399 RON
Profit brut
383.226 RON
Profit net
327.227 RON
Marja profit net
88,75%
Active imobilizate
280.669 RON
Active circulante
176.935 RON
Stocuri
35 RON
Creanțe
57.261 RON
Casa & conturi bănci
119.639 RON
Capital propriu
379.271 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti, G LUNA DE SUS nr. 830B, 407281

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti, G LUNA DE SUS nr. 830B, 407281
Cod poștal: 407281
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti, G LUNA DE SUS nr. 830B, 407281
Cod postal
407281
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
368.692 RON
Rezultat net
327.227 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 368.692 RON 105.754 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 455.625 RON 105.754 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 72.399 RON 91.348 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 383.226 RON 14.406 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 327.227 RON 8.312 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 280.669 RON 41.417 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 176.935 RON 62.114 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 457.604 RON 103.531 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 35 RON 35 RON
CreanțeSume de încasat 57.261 RON 17.691 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 119.639 RON 44.388 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 78.333 RON 51.488 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 379.271 RON 52.043 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active457.604RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale457.604 RON
Datorii totale78.333 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
71,5 %Profit net / active totale
ROE
86,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 368.692 +248,6% față de anul precedent 455.625 72.399 383.226 +2.560,2% față de anul precedent 327.227 +3.836,8% față de anul precedent 0 0
2023 105.754 +83,4% față de anul precedent 105.754 91.348 14.406 -4,1% față de anul precedent 8.312 -38,7% față de anul precedent 0 0
2022 57.650 +0,7% față de anul precedent 57.650 42.626 15.024 +22,3% față de anul precedent 13.554 +25,8% față de anul precedent 0 0
2021 57.225 -45,1% față de anul precedent 57.225 44.938 12.287 -18,3% față de anul precedent 10.777 -21,7% față de anul precedent 0 0
2020 104.233 -60,9% față de anul precedent 104.233 89.195 15.038 13.771 0 0
2019 266.430 +65,2% față de anul precedent 266.431 325.782 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.351 62.016
2018 161.327 +119,4% față de anul precedent 161.327 110.647 50.680 +145,5% față de anul precedent 49.067 +166,1% față de anul precedent 0 0
2017 73.538 73.538 52.890 20.648 18.442 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 280.669 176.935 457.604 35 57.261 119.639
2023 41.417 62.114 103.531 35 17.691 44.388
2022 67.575 50.006 117.581 35 20.438 29.533
2021 93.734 44.714 138.448 35 16.801 27.878
2020 119.892 40.649 160.541 35 18.749 21.865
2019 146.050 36.182 182.232 35 20.325 15.822
2018 0 84.483 84.483 35 38.849 45.599
2017 164 24.194 24.358 0 0 24.194

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 78.333 +52,1% față de anul precedent 379.271 Neraportat 0
2023 51.488 -30,3% față de anul precedent 52.043 Neraportat 0
2022 73.850 -31,8% față de anul precedent 43.731 Neraportat 0
2021 108.207 -23,3% față de anul precedent 30.241 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 141.077 -20,1% față de anul precedent 19.464 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 176.539 +952,5% față de anul precedent 5.693 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 16.774 +193,5% față de anul precedent 67.709 Neraportat 1
2017 5.716 18.642 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 368.692 RON. Profit: 327.227 RON

Cifra de afaceri: 368.692 RON. Profit: 327.227 RON

Cifra de afaceri
368.692 RON +248.63% față de anul precedent
Profit net
327.227 RON +3836.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
78.333 RON +52.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 105.754 RON. Profit: 8.312 RON

Cifra de afaceri: 105.754 RON. Profit: 8.312 RON

Cifra de afaceri
105.754 RON +83.44% față de anul precedent
Profit net
8.312 RON -38.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
51.488 RON -30.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 57.650 RON. Profit: 13.554 RON

Cifra de afaceri: 57.650 RON. Profit: 13.554 RON

Cifra de afaceri
57.650 RON +0.74% față de anul precedent
Profit net
13.554 RON +25.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.850 RON -31.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.225 RON. Profit: 10.777 RON

Cifra de afaceri: 57.225 RON. Profit: 10.777 RON

Cifra de afaceri
57.225 RON -45.1% față de anul precedent
Profit net
10.777 RON -21.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
108.207 RON -23.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 104.233 RON. Profit: 13.771 RON

Cifra de afaceri: 104.233 RON. Profit: 13.771 RON

Cifra de afaceri
104.233 RON -60.88% față de anul precedent
Profit net
13.771 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
141.077 RON -20.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 266.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 266.430 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
266.430 RON +65.15% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
62.016 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
176.539 RON +952.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 161.327 RON. Profit: 49.067 RON

Cifra de afaceri: 161.327 RON. Profit: 49.067 RON

Cifra de afaceri
161.327 RON +119.38% față de anul precedent
Profit net
49.067 RON +166.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
16.774 RON +193.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 73.538 RON. Profit: 18.442 RON

Cifra de afaceri: 73.538 RON. Profit: 18.442 RON

Cifra de afaceri
73.538 RON
Profit net
18.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.716 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFORTISEC LABORATORY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sat Luna de Sus Com. Floreşti (CLUJ)

FORTISEC LABORATORY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Sat Luna de Sus Com. Floreşti (CLUJ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Cluj

AXT SCADA S.R.L.
CUI: 43709236CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.817 RON
Profit
234.945 RON
Angajati
1
FREE MINDS THINK S.R.L.
CUI: 46852299CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.651 RON
Profit
268.572 RON
Angajati
1
GOLDWARE TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 47039848CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.709 RON
Profit
166.125 RON
Angajati
1
WEASWEB SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 50057704CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2024-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.281 RON
Profit
34.960 RON
Angajati
0
FLEXIT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46012151CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.691 RON
Profit
299.363 RON
Angajati
1
TRUCONCEPT S.R.L.
CUI: 43460533CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.494 RON
Profit
307.776 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Cluj

IRON CLOUD SRL
CUI: 37543294CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.396 RON
Profit
295.734 RON
Angajati
1
HAPPY FRIDAY GUY SRL
CUI: 37574797CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.216 RON
Profit
129.598 RON
Angajati
1
GOLDEN DATA WEB SOLUTIONS SRL
CUI: 37533878CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.163.554 RON
Profit
461.655 RON
Angajati
1
NEW GRAVITY SRL
CUI: 37576313CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Dej2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.209 RON
Profit
347.744 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

NAGYI FOOD INVEST SRL
CUI: 37568787CAEN: 5611
Activ
CLUJ, Sat Sic Com. Sic2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.109 RON
Profit
1.237 RON
Angajati
2
DIGIDENT SOLUTIONS SRL
CUI: 37569057CAEN: 3250
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.374 RON
Profit
6.426 RON
Angajati
2
DEBIT LAND SRL
CUI: 37568132CAEN: 1610
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2017-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.933 RON
Profit
13.136 RON
Angajati
0
ATELIER PACK SRL
CUI: 37575547CAEN: 1721
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.500 RON
Profit
9.979 RON
Angajati
1
A & M EVENTS & ARTISTS SRL
CUI: 37536726CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.091 RON
Profit
450 RON
Angajati
1
NAPOCA EVOLUTION SRL
CUI: 37594166CAEN: 7810
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CHINDMISERV SRL
CUI: 37155969CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.323 RON
Profit
16.171 RON
Angajati
1
MTC-CARS CLUJ SRL
CUI: 37862927CAEN: 4781
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.045.689 RON
Profit
61.959 RON
Angajati
22
PERFECT REFILL SRL
CUI: 30613678CAEN: 9510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.975 RON
Profit
33.185 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FORTISEC LABORATORY SRL?

CUI-ul FORTISEC LABORATORY SRL este 37569049.

Unde este sediul FORTISEC LABORATORY SRL?

FORTISEC LABORATORY SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti, G LUNA DE SUS nr. 830B, 407281, Sat Luna de Sus Com. Floreşti, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FORTISEC LABORATORY SRL?

FORTISEC LABORATORY SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FORTISEC LABORATORY SRL in 2024?

In 2024, FORTISEC LABORATORY SRL a raportat o cifra de afaceri de 368.692 RON.

Ce activitate are FORTISEC LABORATORY SRL?

FORTISEC LABORATORY SRL are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).

Ce profit a inregistrat FORTISEC LABORATORY SRL in 2024?

FORTISEC LABORATORY SRL a inregistrat un profit net de 327.227 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.