Activ e‑Factură

STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 37580764
CIF: 37580764
Reg. Com.: F34/187/2017
CAEN: 7732
Formă: Necunoscut
Înființată: 16 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:06

Despre STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Alexandria, judetul TELEORMAN, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții" (cod CAEN 7732), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării, 140025
Telefon0760848467

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării, 140025
Cod poștal: 140025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării, 140025
Cod postal
140025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2024)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7732 in Mun. Alexandria (TELEORMAN)

STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7732 in Mun. Alexandria (TELEORMAN)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7732, Teleorman

REVO POWERTRUCKS S.R.L.
CUI: 42299219CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Orş. Videle2020-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
926.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
CĂTĂ PREST COM S.R.L.
CUI: 47507639CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Sat Dracea Com. Dracea2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
589.739 RON
Profit
50.162 RON
Angajati
3
TRUCK MSH AUTO S.R.L.
CUI: 46073671CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Sat Nanov Com. Nanov2022-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.529 RON
Profit
66.137 RON
Angajati
1
EDY ŞI MAYA SRL
CUI: 35880960CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Sat Gălăteni Com. Gălăteni2016-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.300 RON
Profit
59.678 RON
Angajati
1
PAVAGICOM SRL
CUI: 31502171CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Mun. Turnu Măgurele2013-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.500 RON
Profit
153.710 RON
Angajati
1
TERMOROM P.R.C. SRL
CUI: 21398090CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede2007-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.643 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TOTO BADEA ALEX S.R.L.
CUI: 41633620CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Com. Brânceni2019-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.850 RON
Profit
98.837 RON
Angajati
1
HILDMAR S.R.L.
CUI: 49406959CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Sat Cosmeşti Com. Cosmeşti2024-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.230 RON
Profit
48.264 RON
Angajati
1
GDM SERVICE UTILAJE S.R.L.
CUI: 40270984CAEN: 7732
Activ
TELEORMAN, Sat Baciu Com. Blejeşti2018-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.550 RON
Profit
41.055 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 37580764.

Unde este sediul STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, TELEORMAN, Mun. Alexandria, Str. Dunării, 140025, Mun. Alexandria, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Ce activitate are STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

STEMATE EMILIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7732 (Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.