Activ

EVOSKETCH SRL

CUI: 37591852
CIF: 37591852
Reg. Com.: J23/2302/2017
CAEN: 6311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:57

Despre EVOSKETCH SRL

EVOSKETCH SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Periş Com. Periş, judetul ILFOV, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul editare, difuzare programe radio si tv (cod CAEN 6311). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EVOSKETCH SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
2.764 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
467 RON
Active circulante
80.873 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
36.505 RON
Casa & conturi bănci
44.368 RON
Capital propriu
79.668 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Anton Pann nr. 17, 77150
Detalii adresacam.1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Anton Pann nr. 17, 77150
Cod poștal: 77150
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Anton Pann nr. 17, 77150
Detalii
cam.1
Cod postal
77150
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-2.764 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.764 RON 5.302 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.764 RON 5.302 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.764 RON 5.302 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 467 RON 1.867 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 80.873 RON 80.872 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.340 RON 82.739 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 36.505 RON 36.505 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 44.368 RON 44.367 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.672 RON 308 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 79.668 RON 82.431 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.340RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.340 RON
Datorii totale1.672 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
48,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 2.764 0 0 2.764 2.764
2023 0 0 5.302 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.302 5.302
2022 0 -100,0% față de anul precedent 9.679 7.722 1.957 -82,1% față de anul precedent 1.957 -80,8% față de anul precedent 0 0
2021 26.038 -76,5% față de anul precedent 26.038 15.088 10.950 -87,8% față de anul precedent 10.169 -88,3% față de anul precedent 0 0
2020 110.779 +22,5% față de anul precedent 110.887 21.110 89.777 +23,9% față de anul precedent 86.564 +24,1% față de anul precedent 0 0
2019 90.447 -12,3% față de anul precedent 90.450 17.960 72.490 -24,7% față de anul precedent 69.776 -25,1% față de anul precedent 0 0
2018 103.123 +319,9% față de anul precedent 103.918 7.625 96.293 +487,4% față de anul precedent 93.200 +494,9% față de anul precedent 0 0
2017 24.562 24.740 8.347 16.393 15.666 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 467 80.873 81.340 0 36.505 44.368
2023 1.867 80.872 82.739 0 36.505 44.367
2022 3.307 84.505 87.812 0 4.005 80.500
2021 9.212 239.883 249.095 0 4.005 235.878
2020 11.591 241.610 253.201 0 4.005 237.605
2019 3.347 162.584 165.931 0 4.301 158.283
2018 6.130 88.570 94.700 0 4.303 84.267
2017 125 16.572 16.697 0 300 16.272

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.672 +442,9% față de anul precedent 79.668 Neraportat 0
2023 308 +289,9% față de anul precedent 82.431 Neraportat 0
2022 79 -99,0% față de anul precedent 87.733 Neraportat 0
2021 7.569 +121,3% față de anul precedent 241.526 Neraportat 0
2020 3.421 +26,0% față de anul precedent 249.780 Neraportat 0
2019 2.715 +115,5% față de anul precedent 163.216 Neraportat 0
2018 1.260 +51,6% față de anul precedent 93.440 Neraportat 0
2017 831 15.866 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.764 RON
Angajati
0
Datorii
1.672 RON +442.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.302 RON
Angajati
0
Datorii
308 RON +289.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.957 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1.957 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
1.957 RON -80.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
79 RON -98.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 26.038 RON. Profit: 10.169 RON

Cifra de afaceri: 26.038 RON. Profit: 10.169 RON

Cifra de afaceri
26.038 RON -76.5% față de anul precedent
Profit net
10.169 RON -88.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.569 RON +121.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 110.779 RON. Profit: 86.564 RON

Cifra de afaceri: 110.779 RON. Profit: 86.564 RON

Cifra de afaceri
110.779 RON +22.48% față de anul precedent
Profit net
86.564 RON +24.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.421 RON +26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 90.447 RON. Profit: 69.776 RON

Cifra de afaceri: 90.447 RON. Profit: 69.776 RON

Cifra de afaceri
90.447 RON -12.29% față de anul precedent
Profit net
69.776 RON -25.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.715 RON +115.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 103.123 RON. Profit: 93.200 RON

Cifra de afaceri: 103.123 RON. Profit: 93.200 RON

Cifra de afaceri
103.123 RON +319.85% față de anul precedent
Profit net
93.200 RON +494.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.260 RON +51.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 24.562 RON. Profit: 15.666 RON

Cifra de afaceri: 24.562 RON. Profit: 15.666 RON

Cifra de afaceri
24.562 RON
Profit net
15.666 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
831 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEVOSKETCH SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sat Periş Com. Periş (ILFOV)

EVOSKETCH SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6311 in Sat Periş Com. Periş (ILFOV)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6311, Ilfov

SPECTRONIX ONLINE S.R.L.
CUI: 37718868CAEN: 6311
Activ
ILFOV, Sat Pasărea Com. Brăneşti2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.850 RON
Profit
1.448 RON
Angajati
0
GEO & GNK DESIGN SRL
CUI: 37399807CAEN: 6311
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2017-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PLUSIVO S.R.L.
CUI: 37937477CAEN: 6311
Activ
ILFOV, Sat Zurbaua Com. Dragomireşti-Vale2017-07-12
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

TIBMARFIL SRL
CUI: 37591844CAEN: 5630
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-05-17
fara e-Factura
LAGO CONSULT SRL
CUI: 37591860CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.466 RON
Profit
30.085 RON
Angajati
0
ROANA DAVSEL IMOBILIARE SRL
CUI: 37585893CAEN: 4120
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.197.176 RON
Profit
312.888 RON
Angajati
1
TRUE EPIC CLEANING SRL
CUI: 37597057CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2017-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.718 RON
Profit
11.661 RON
Angajati
0
STUDIO JEWELRY AG SRL
CUI: 37534466CAEN: 3212
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.033 RON
Profit
70.831 RON
Angajati
2
MENILIT TRADE S.R.L.
CUI: 37646109CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Copăceni Com. Copăceni2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.356 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAGIC GRIP COMPANY S.R.L.
CUI: 36987647CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.030 RON
Profit
107.271 RON
Angajati
1
GREEN CAPITAL SOLUTIONS SRL
CUI: 38056610CAEN: 7010
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.150.000 RON
Profit
36.821 RON
Angajati
0
SELF WASH SAVE TIME S.R.L.
CUI: 43074397CAEN: 4520
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla2020-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.080 RON
Profit
16.232 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EVOSKETCH SRL?

CUI-ul EVOSKETCH SRL este 37591852.

Unde este sediul EVOSKETCH SRL?

EVOSKETCH SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Periş Com. Periş, Str. Anton Pann nr. 17, 77150, Sat Periş Com. Periş, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata EVOSKETCH SRL?

EVOSKETCH SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EVOSKETCH SRL in 2024?

In 2024, EVOSKETCH SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are EVOSKETCH SRL?

EVOSKETCH SRL are codul CAEN principal 6311.

Ce profit a inregistrat EVOSKETCH SRL in 2024?

EVOSKETCH SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.764 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.