Activ Plătitor TVA

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL

CUI: 37614310
CIF: RO37614310
Reg. Com.: J02/884/2017
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 08:25

Despre OSHO SPRINTER A.S.G. SRL

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OSHO SPRINTER A.S.G. SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.775.842 RON, in scadere fata de anul precedent (-14.2%). Profitul net inregistrat a fost de 21.528 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 780.687 RON in 2017 la 1.775.842 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.775.842 RON
Venituri totale
1.775.950 RON
Cheltuieli totale
1.744.193 RON
Profit brut
31.757 RON
Profit net
21.528 RON
Marja profit net
1,21%
Active imobilizate
72.033 RON
Active circulante
265.076 RON
Stocuri
212.561 RON
Creanțe
13.676 RON
Casa & conturi bănci
38.839 RON
Capital propriu
227.728 RON

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Pţa. Avram Iancu nr. 14, 310123

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Pţa. Avram Iancu nr. 14, 310123
Cod poștal: 310123
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Pţa. Avram Iancu nr. 14, 310123
Cod postal
310123
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.775.842 RON
Rezultat net
21.528 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.775.842 RON 2.070.106 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.775.950 RON 2.070.112 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.744.193 RON 1.895.984 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 31.757 RON 174.128 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.528 RON 155.870 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 72.033 RON 31.150 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 265.076 RON 271.094 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 337.109 RON 302.244 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 212.561 RON 191.200 RON
CreanțeSume de încasat 13.676 RON 18.630 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 38.839 RON 61.264 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 112.827 RON 85.034 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 227.728 RON 218.156 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 7 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active337.109RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

33,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale337.109 RON
Datorii totale112.827 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,4 %Profit net / active totale
ROE
9,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.775.842 -14,2% față de anul precedent 1.775.950 1.744.193 31.757 -81,8% față de anul precedent 21.528 -86,2% față de anul precedent 0 0
2023 2.070.106 +19,4% față de anul precedent 2.070.112 1.895.984 174.128 +10,6% față de anul precedent 155.870 +11,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.733.350 +49,5% față de anul precedent 1.733.371 1.575.930 157.441 -5,8% față de anul precedent 140.409 -9,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.159.421 +15,8% față de anul precedent 1.160.690 993.641 167.049 +767,6% față de anul precedent 155.411 +1.225,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.001.385 -30,2% față de anul precedent 1.001.461 982.207 19.254 -83,2% față de anul precedent 11.723 -88,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.434.025 -19,6% față de anul precedent 1.434.025 1.319.187 114.838 +10,2% față de anul precedent 100.497 +16,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.782.933 +128,4% față de anul precedent 1.782.933 1.678.710 104.223 +62,3% față de anul precedent 86.394 +53,1% față de anul precedent 0 0
2017 780.687 780.687 716.459 64.228 56.421 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 72.033 265.076 337.109 212.561 13.676 38.839
2023 31.150 271.094 302.244 191.200 18.630 61.264
2022 41.474 283.582 325.056 151.653 5.700 126.229
2021 6.175 262.132 268.307 25.405 4.612 232.115
2020 11.944 174.083 186.027 167.131 5.187 1.765
2019 19.005 197.898 216.903 149.046 8.632 40.220
2018 24.091 119.932 144.023 62.832 3.083 54.017
2017 1.947 186.457 188.404 122.205 13.259 50.993

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 112.827 +32,7% față de anul precedent 227.728 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2023 85.034 -41,0% față de anul precedent 218.156 Neraportat 7
2022 144.070 +337,5% față de anul precedent 180.986 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 32.932 -55,4% față de anul precedent 240.571 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2020 73.867 -4,3% față de anul precedent 112.160 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 77.203 +34,5% față de anul precedent 139.700 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 57.389 -56,5% față de anul precedent 86.634 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 131.783 56.621 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SASERGIU AURELIAN GAICAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 18892/2026sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.775.842 RON. Profit: 21.528 RON

Cifra de afaceri: 1.775.842 RON. Profit: 21.528 RON

Cifra de afaceri
1.775.842 RON -14.21% față de anul precedent
Profit net
21.528 RON -86.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
112.827 RON +32.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.070.106 RON. Profit: 155.870 RON

Cifra de afaceri: 2.070.106 RON. Profit: 155.870 RON

Cifra de afaceri
2.070.106 RON +19.43% față de anul precedent
Profit net
155.870 RON +11.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
85.034 RON -40.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.733.350 RON. Profit: 140.409 RON

Cifra de afaceri: 1.733.350 RON. Profit: 140.409 RON

Cifra de afaceri
1.733.350 RON +49.5% față de anul precedent
Profit net
140.409 RON -9.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
144.070 RON +337.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.159.421 RON. Profit: 155.411 RON

Cifra de afaceri: 1.159.421 RON. Profit: 155.411 RON

Cifra de afaceri
1.159.421 RON +15.78% față de anul precedent
Profit net
155.411 RON +1225.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
32.932 RON -55.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.001.385 RON. Profit: 11.723 RON

Cifra de afaceri: 1.001.385 RON. Profit: 11.723 RON

Cifra de afaceri
1.001.385 RON -30.17% față de anul precedent
Profit net
11.723 RON -88.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
73.867 RON -4.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.434.025 RON. Profit: 100.497 RON

Cifra de afaceri: 1.434.025 RON. Profit: 100.497 RON

Cifra de afaceri
1.434.025 RON -19.57% față de anul precedent
Profit net
100.497 RON +16.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
77.203 RON +34.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.782.933 RON. Profit: 86.394 RON

Cifra de afaceri: 1.782.933 RON. Profit: 86.394 RON

Cifra de afaceri
1.782.933 RON +128.38% față de anul precedent
Profit net
86.394 RON +53.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
57.389 RON -56.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 780.687 RON. Profit: 56.421 RON

Cifra de afaceri: 780.687 RON. Profit: 56.421 RON

Cifra de afaceri
780.687 RON
Profit net
56.421 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
131.783 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOSHO SPRINTER A.S.G. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Arad (ARAD)

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Arad (ARAD)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.052026Mentiune · Buletin 18892/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
OSHO SPRINTER A.S.G. SRL
CUI
37614310
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.05.2026
Registrul Comerțului
J2/884/2017
EUID
ROONRC.J2/884/2017
Sediu
Municipiul Arad, Jud. Arad, Piaţa AVRAM IANCU, Nr. 14, Etaj 1, Ap. 6
Județ
Arad
Număr încheiere
398799
Data încheierii
18.05.2026
Număr dosar
1879108
Data dosarului
08.05.2026
Tribunal
Arad
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 30.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 18892/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Arad

LACTO CARM SIB S.R.L.
CUI: 46871363CAEN: 4711
Activ
ARAD, Orş. Ineu2022-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.837.891 RON
Profit
312.262 RON
Angajati
1
LA JUCANU ŞTEFI S.R.L.
CUI: 39124802CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Nădab Orş. Chişineu-Criş2018-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.725.328 RON
Profit
1.111 RON
Angajati
3
VIOCOM SRL
CUI: 3217625CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Cuvin Com. Ghioroc1993-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.845.428 RON
Profit
138.539 RON
Angajati
3
SAB BIDAAL S.R.L.
CUI: 39478230CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Mândruloc Com. Vladimirescu2018-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.724.906 RON
Profit
160.734 RON
Angajati
3
MARYS BLONDDY S.R.L.
CUI: 43082772CAEN: 4711
Activ
ARAD, Mun. Arad2020-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.965.325 RON
Profit
294.868 RON
Angajati
2
RAULALIM SRL
CUI: 15850840CAEN: 4711
Activ
ARAD, Mun. Arad2003-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.612.721 RON
Profit
1.383 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Arad

ULTRA MUSIC & FOOD SRL
CUI: 37526870CAEN: 4711
Activ
ARAD, Sat Sânpaul Com. Şofronea2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.546.014 RON
Profit
71.958 RON
Angajati
21
BRUŢ LINE SRL
CUI: 37633630CAEN: 4711
Activ
ARAD, Orş. Lipova2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
806.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
FRESH MARKET TINTIN SRL
CUI: 37488823CAEN: 4711
Activ
ARAD, Mun. Arad2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
407.162 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FYN MAMBO CLAS SRL
CUI: 37671846CAEN: 4711
Activ
ARAD, Orş. Pecica2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.082.211 RON
Profit
686.797 RON
Angajati
12

Alte firme din Arad

ALIAJUICE S.R.L.
CUI: 37620435CAEN: 7499
Activ
ARAD, Sat Miniş Com. Ghioroc2017-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.505 RON
Profit
27.097 RON
Angajati
0
B2B STOCK S.R.L.
CUI: 37608172CAEN: 4619
Activ
ARAD, Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALL DAY BEAUTY CENTER SRL
CUI: 37732455CAEN: 9622
Activ
ARAD, Orş. Chişineu-Criş2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.450 RON
Profit
3.664 RON
Angajati
0
MĂDĂ & MANU COMPANY S.R.L.
CUI: 35854081CAEN: 4712
Activ
ARAD, Sat Nădab Orş. Chişineu-Criş2016-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.993 RON
Profit
6.425 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OSHO SPRINTER A.S.G. SRL?

CUI-ul OSHO SPRINTER A.S.G. SRL este 37614310.

Unde este sediul OSHO SPRINTER A.S.G. SRL?

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Pţa. Avram Iancu nr. 14, 310123, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata OSHO SPRINTER A.S.G. SRL?

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OSHO SPRINTER A.S.G. SRL in 2024?

In 2024, OSHO SPRINTER A.S.G. SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.775.842 RON.

Cati angajati are OSHO SPRINTER A.S.G. SRL?

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are OSHO SPRINTER A.S.G. SRL?

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat OSHO SPRINTER A.S.G. SRL in 2024?

OSHO SPRINTER A.S.G. SRL a inregistrat un profit net de 21.528 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.