Activ Plătitor TVAe‑Factură

BENDIS EQUILIBRIUM SRL

CUI: 37630056
CIF: RO37630056
Reg. Com.: J2017000751209
CAEN: 1071
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:42

Despre BENDIS EQUILIBRIUM SRL

BENDIS EQUILIBRIUM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Deva, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie" (cod CAEN 1071), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BENDIS EQUILIBRIUM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.921.098 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.8%). Profitul net inregistrat a fost de 110.000 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 17, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 255.353 RON in 2017 la 1.921.098 RON in 2024. Datoriile raportate (2.181.216 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.921.098 RON
Venituri totale
2.061.906 RON
Cheltuieli totale
1.907.885 RON
Profit brut
154.021 RON
Profit net
110.000 RON
Marja profit net
5,73%
Active imobilizate
2.347.555 RON
Active circulante
1.249.825 RON
Stocuri
913.453 RON
Creanțe
318.674 RON
Casa & conturi bănci
17.698 RON
Capital propriu
455.587 RON

Contact

AdresaRomania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 21, 330025
Telefon0720925878

Adresă sediu social

Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 21, 330025
Cod poștal: 330025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 21, 330025
Cod postal
330025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.921.098 RON
Rezultat net
110.000 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.921.098 RON 2.366.028 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.061.906 RON 2.786.134 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.907.885 RON 2.652.101 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 154.021 RON 134.033 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 110.000 RON 113.735 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.347.555 RON 2.148.439 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.249.825 RON 1.351.697 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.597.380 RON 3.500.136 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 913.453 RON 1.085.528 RON
CreanțeSume de încasat 318.674 RON 177.596 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.698 RON 88.573 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.181.216 RON 1.936.484 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 455.587 RON 631.140 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 17 persoane 19 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.597.380RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

60,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.597.380 RON
Datorii totale2.181.216 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,1 %Profit net / active totale
ROE
24,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.921.098 -18,8% față de anul precedent 2.061.906 1.907.885 154.021 +14,9% față de anul precedent 110.000 -3,3% față de anul precedent 0 0
2023 2.366.028 +31,0% față de anul precedent 2.786.134 2.652.101 134.033 -44,4% față de anul precedent 113.735 -49,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.806.317 -1,1% față de anul precedent 1.974.423 1.733.466 240.957 -64,0% față de anul precedent 225.702 -65,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.826.737 +76,5% față de anul precedent 1.944.785 1.275.291 669.494 +97,3% față de anul precedent 652.122 +96,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.035.156 +55,3% față de anul precedent 1.099.670 760.268 339.402 +680,7% față de anul precedent 331.575 +789,5% față de anul precedent 0 0
2019 666.439 +272,2% față de anul precedent 723.112 679.636 43.476 -13,4% față de anul precedent 37.275 -23,0% față de anul precedent 0 0
2018 179.066 -29,9% față de anul precedent 209.092 158.875 50.217 -79,9% față de anul precedent 48.429 -80,0% față de anul precedent 0 0
2017 255.353 260.146 10.432 249.714 241.932 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.347.555 1.249.825 3.597.380 913.453 318.674 17.698
2023 2.148.439 1.351.697 3.500.136 1.085.528 177.596 88.573
2022 1.639.694 693.954 2.333.648 246.066 289.949 157.939
2021 667.444 1.517.949 2.185.393 104.545 1.202.077 211.327
2020 260.848 425.106 685.954 43.736 208.928 172.442
2019 166.934 185.324 352.258 27.700 69.712 87.912
2018 151.018 335.413 486.431 217 74.530 260.666
2017 11.802 237.452 249.254 0 78.499 158.953

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.181.216 +12,6% față de anul precedent 455.587 Neraportat 17 -10,5% față de anul precedent
2023 1.936.484 +95,4% față de anul precedent 631.140 Neraportat 19 +35,7% față de anul precedent
2022 991.156 +9,2% față de anul precedent 625.709 Neraportat 14 +40,0% față de anul precedent
2021 907.479 +604,7% față de anul precedent 652.637 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2020 128.771 +81,6% față de anul precedent 436.758 Neraportat 11 +57,1% față de anul precedent
2019 70.893 -69,0% față de anul precedent 102.836 Neraportat 7 +600,0% față de anul precedent
2018 228.459 +3.107,8% față de anul precedent 65.561 Neraportat 1
2017 7.122 242.132 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

47din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37510/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.921.098 RON. Profit: 110.000 RON

Cifra de afaceri: 1.921.098 RON. Profit: 110.000 RON

Cifra de afaceri
1.921.098 RON -18.8% față de anul precedent
Profit net
110.000 RON -3.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 -10.53% față de anul precedent
Datorii
2.181.216 RON +12.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.366.028 RON. Profit: 113.735 RON

Cifra de afaceri: 2.366.028 RON. Profit: 113.735 RON

Cifra de afaceri
2.366.028 RON +30.99% față de anul precedent
Profit net
113.735 RON -49.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +35.71% față de anul precedent
Datorii
1.936.484 RON +95.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.806.317 RON. Profit: 225.702 RON

Cifra de afaceri: 1.806.317 RON. Profit: 225.702 RON

Cifra de afaceri
1.806.317 RON -1.12% față de anul precedent
Profit net
225.702 RON -65.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +40% față de anul precedent
Datorii
991.156 RON +9.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.826.737 RON. Profit: 652.122 RON

Cifra de afaceri: 1.826.737 RON. Profit: 652.122 RON

Cifra de afaceri
1.826.737 RON +76.47% față de anul precedent
Profit net
652.122 RON +96.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
907.479 RON +604.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.035.156 RON. Profit: 331.575 RON

Cifra de afaceri: 1.035.156 RON. Profit: 331.575 RON

Cifra de afaceri
1.035.156 RON +55.33% față de anul precedent
Profit net
331.575 RON +789.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +57.14% față de anul precedent
Datorii
128.771 RON +81.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 666.439 RON. Profit: 37.275 RON

Cifra de afaceri: 666.439 RON. Profit: 37.275 RON

Cifra de afaceri
666.439 RON +272.18% față de anul precedent
Profit net
37.275 RON -23.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +600% față de anul precedent
Datorii
70.893 RON -68.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 179.066 RON. Profit: 48.429 RON

Cifra de afaceri: 179.066 RON. Profit: 48.429 RON

Cifra de afaceri
179.066 RON -29.88% față de anul precedent
Profit net
48.429 RON -79.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
228.459 RON +3107.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 255.353 RON. Profit: 241.932 RON

Cifra de afaceri: 255.353 RON. Profit: 241.932 RON

Cifra de afaceri
255.353 RON
Profit net
241.932 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.122 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBENDIS EQUILIBRIUM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

BENDIS EQUILIBRIUM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1071 in Mun. Deva (HUNEDOARA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.102026Mentiune · Buletin 37510/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
BENDIS EQUILIBRIUM SRL
CUI
37630056
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.10.2026
Registrul Comerțului
J20/751/2017
EUID
ROONRC.J20/751/2017
Sediu
Municipiul Deva, Jud. Hunedoara, Bulevardul 1 Decembrie 1918, Nr. 21, Etaj Parter, Ap. 1
Județ
Hunedoara
Număr încheiere
800294
Data încheierii
09.10.2026
Număr dosar
3655667
Data dosarului
10.09.2026
Tribunal
Hunedoara
Registrator
Ovidiu Bugeag

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 07.09.2026
  • Contract de comodat nr. 2 din 07.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3655667 din 10.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37510/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1071, Hunedoara

PATISERIA DONI ILE S.R.L.
CUI: 49066865CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Orş. Haţeg2023-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.057.680 RON
Profit
496.104 RON
Angajati
10
CHLOE PASTICCERIA SRL
CUI: 36306427CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Lupeni2016-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.731.258 RON
Profit
59.092 RON
Angajati
9
ANACONDA COM SRL
CUI: 5860260CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Brad1994-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.079.848 RON
Profit
83.572 RON
Angajati
12
COMBRUT SRL
CUI: 4945228CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Sat Cristur Mun. Deva1993-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.676.821 RON
Profit
0 RON
Angajati
15
ARMICAR SERV PRODEX SRL
CUI: 5599122CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Petroşani1994-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.795.604 RON
Profit
145.074 RON
Angajati
27
ELA & ERIKA S.R.L.
CUI: 48966621CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.438.702 RON
Profit
599.132 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1071, Hunedoara

ACTA RECORD SRL
CUI: 37707079CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Sat Vâlcele Com. Bretea Română2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ILCOMPROD DUO S.R.L.
CUI: 37535364CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Sat Ilia Com. Ilia2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.435 RON
Profit
43.440 RON
Angajati
4
EUROFOOD STREET SRL
CUI: 37726534CAEN: 1071
Activ
HUNEDOARA, Mun. Deva2017-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.125 RON
Profit
7.828 RON
Angajati
1

Alte firme din Hunedoara

TB MANAGEMENT & GROWTH S.R.L.
CUI: 37629990CAEN: 7020
Activ
HUNEDOARA, Mun. Lupeni2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
661.998 RON
Profit
82.303 RON
Angajati
9
IZOMAT COMATEX SRL
CUI: 37638203CAEN: 4120
Activ
HUNEDOARA, Sat Bretea Mureşană Com. Ilia2017-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MATISTIL CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 37611305CAEN: 4120
Activ
HUNEDOARA, Sat Bretea Română Com. Bretea Română2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.516 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
MEDANA PREST SRL
CUI: 37649865CAEN: 4719
Activ
HUNEDOARA, Sat Luncoiu de Jos Com. Luncoiu de Jos2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ESSA BUSINESS EVOLUTION SRL
CUI: 37777503CAEN: 4511
Activ
HUNEDOARA, Sat Dobra Com. Dobra2017-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.727 RON
Profit
24.525 RON
Angajati
0
LIGHT MAGIC STAR S.R.L.
CUI: 35139673CAEN: 4619
Activ
HUNEDOARA, Mun. Hunedoara2015-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
591.445 RON
Profit
473.278 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BENDIS EQUILIBRIUM SRL?

CUI-ul BENDIS EQUILIBRIUM SRL este 37630056.

Unde este sediul BENDIS EQUILIBRIUM SRL?

BENDIS EQUILIBRIUM SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Deva, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 21, 330025, Mun. Deva, judetul HUNEDOARA.

Cand a fost infiintata BENDIS EQUILIBRIUM SRL?

BENDIS EQUILIBRIUM SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BENDIS EQUILIBRIUM SRL in 2024?

In 2024, BENDIS EQUILIBRIUM SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.921.098 RON.

Cati angajati are BENDIS EQUILIBRIUM SRL?

BENDIS EQUILIBRIUM SRL a raportat un numar mediu de 17 salariati in 2024.

Ce activitate are BENDIS EQUILIBRIUM SRL?

BENDIS EQUILIBRIUM SRL are codul CAEN principal 1071 (Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie).

Ce profit a inregistrat BENDIS EQUILIBRIUM SRL in 2024?

BENDIS EQUILIBRIUM SRL a inregistrat un profit net de 110.000 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.