Inactiv

CARP PLUS BAITS SRL

CUI: 37661605
CIF: 37661605
Reg. Com.: J06/563/2017
CAEN: 1092
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 mai 2017 · 9 ani
Inactivă din: 26 februarie 2024
Distribuie:

Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:23

Despre CARP PLUS BAITS SRL

CARP PLUS BAITS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie" (cod CAEN 1092), in sectorul industria prelucratoare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din februarie 2024).

In 2024, CARP PLUS BAITS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
23.886 RON
Cheltuieli totale
23.886 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
39.810 RON
Active circulante
135.530 RON
Stocuri
35.712 RON
Creanțe
59.544 RON
Casa & conturi bănci
40.274 RON
Capital propriu
-13.859 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Panait Cerna nr. 1, 420172
Telefon0745303873

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Panait Cerna nr. 1, 420172
Cod poștal: 420172
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Panait Cerna nr. 1, 420172
Cod postal
420172
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
26 februarie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 2.675 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 23.886 RON 26.561 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 23.886 RON 23.886 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.675 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.247 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 39.810 RON 63.696 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 135.530 RON 135.530 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 175.340 RON 199.226 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 35.712 RON 35.712 RON
CreanțeSume de încasat 59.544 RON 59.544 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.274 RON 40.274 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 140.488 RON 140.488 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -13.859 RON -13.859 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active175.340RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

80,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale175.340 RON
Datorii totale140.488 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-7,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 23.886 23.886 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.675 -70,3% față de anul precedent 26.561 23.886 2.675 2.247 0 0
2022 9.011 -73,0% față de anul precedent 34.166 45.035 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.869 11.139
2021 33.406 -46,2% față de anul precedent 63.978 36.084 27.894 26.827 0 0
2020 62.030 +11,7% față de anul precedent 85.252 129.993 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 44.741 45.389
2019 55.549 -33,3% față de anul precedent 132.162 115.649 16.513 +712,7% față de anul precedent 15.948 +6.178,7% față de anul precedent 0 0
2018 83.214 95.406 93.374 2.032 254 0 0
2017 0 0 2.807 0 0 2.807 2.807

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 39.810 135.530 175.340 35.712 59.544 40.274
2023 63.696 135.530 199.226 35.712 59.544 40.274
2022 87.582 132.855 220.437 35.712 56.869 40.274
2021 111.468 123.852 235.320 35.712 47.861 40.279
2020 135.354 97.400 232.754 39.743 23.462 34.195
2019 159.241 77.940 237.181 13.752 20.763 43.425
2018 183.260 18.268 201.528 1.851 4.685 11.732
2017 127 1.436 1.563 0 625 811

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 140.488 0,0% față de anul precedent -13.859 Neraportat 0
2023 140.488 +0,3% față de anul precedent -13.859 Neraportat 0
2022 140.060 +16,8% față de anul precedent -16.106 Neraportat 0
2021 119.918 -0,3% față de anul precedent -4.967 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 120.293 +117,0% față de anul precedent -31.794 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 55.445 +253,5% față de anul precedent 13.595 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 15.684 +96,1% față de anul precedent -2.353 Neraportat 2
2017 8.000 -2.607 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DNDUMITRU NEGRESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 6837/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
140.488 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.675 RON. Profit: 2.247 RON

Cifra de afaceri: 2.675 RON. Profit: 2.247 RON

Cifra de afaceri
2.675 RON -70.31% față de anul precedent
Profit net
2.247 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
140.488 RON +0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 9.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.011 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.011 RON -73.03% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.139 RON
Angajati
0
Datorii
140.060 RON +16.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 33.406 RON. Profit: 26.827 RON

Cifra de afaceri: 33.406 RON. Profit: 26.827 RON

Cifra de afaceri
33.406 RON -46.15% față de anul precedent
Profit net
26.827 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
119.918 RON -0.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 62.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 62.030 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
62.030 RON +11.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
45.389 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
120.293 RON +116.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 55.549 RON. Profit: 15.948 RON

Cifra de afaceri: 55.549 RON. Profit: 15.948 RON

Cifra de afaceri
55.549 RON -33.25% față de anul precedent
Profit net
15.948 RON +6178.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
55.445 RON +253.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 83.214 RON. Profit: 254 RON

Cifra de afaceri: 83.214 RON. Profit: 254 RON

Cifra de afaceri
83.214 RON
Profit net
254 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
15.684 RON +96.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.807 RON
Angajati
0
Datorii
8.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCARP PLUS BAITS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1092 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

CARP PLUS BAITS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1092 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.022026Dizolvare · Buletin 6837/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
CARP PLUS BAITS SRL
CUI
37661605
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
20.02.2026
Registrul Comerțului
J6/563/2017
EUID
ROONRC.J6/563/2017
Sediu
Jud. Bistriţa-Năsăud, Municipiul Bistriţa, Strada PANAIT CERNA, Nr. 1, Scara A, Ap. 15
Județ
Bistriţa-Năsăud
Număr încheiere
142383
Data încheierii
19.02.2026
Număr dosar
659635
Data dosarului
12.02.2026
Tribunal
Bistrita
Registrator
Mariana Tomoroga
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 6837/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1092, Bistriţa-Năsăud

CANIN IMPORT-EXPORT S.R.L.
CUI: 10277050CAEN: 1092
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa1998-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
839.997 RON
Profit
95.171 RON
Angajati
3
MIVADO CARP BAITS S.R.L.
CUI: 39326682CAEN: 1092
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Crainimăt Com. Şieu-Măgheruş2018-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.049 RON
Profit
18.784 RON
Angajati
1
INSPIRED BAIT S.R.L.
CUI: 42318949CAEN: 1092
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Domneşti Com. Mărişelu2020-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.469 RON
Profit
9.638 RON
Angajati
0
AGROPROD ISA S.R.L.
CUI: 42981118CAEN: 1092
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Dumitra Com. Dumitra2020-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.658 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NOSENPETFOOD S.R.L.
CUI: 52488231CAEN: 1092
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2025-09-12
fara e-Factura
BRÎNDUŞE IDEAL S.R.L.
CUI: 52853175CAEN: 1092
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şintereag Com. Şintereag2025-11-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CARP PLUS BAITS SRL?

CUI-ul CARP PLUS BAITS SRL este 37661605.

Unde este sediul CARP PLUS BAITS SRL?

CARP PLUS BAITS SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Panait Cerna nr. 1, 420172, Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata CARP PLUS BAITS SRL?

CARP PLUS BAITS SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CARP PLUS BAITS SRL in 2024?

In 2024, CARP PLUS BAITS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are CARP PLUS BAITS SRL?

CARP PLUS BAITS SRL are codul CAEN principal 1092 (Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie).

Ce profit a inregistrat CARP PLUS BAITS SRL in 2024?

CARP PLUS BAITS SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.