Inactiv

VP ART MUSIC SHOW SRL

CUI: 37670689
CIF: 37670689
Reg. Com.: J40/8087/2017
CAEN: 9002
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 mai 2017 · 9 ani
Inactivă din: 8 august 2025
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 06:58

Despre VP ART MUSIC SHOW SRL

VP ART MUSIC SHOW SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activeaza in sectorul sanatate si asistenta sociala (cod CAEN 9002). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din august 2025).

In 2023, VP ART MUSIC SHOW SRL a raportat o cifra de afaceri de 171.980 RON. Profitul net inregistrat a fost de 104.874 RON. Pe parcursul ultimilor 5 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 26.910 RON in 2018 la 171.980 RON in 2023.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
171.980 RON
Venituri totale
171.980 RON
Cheltuieli totale
46.830 RON
Profit brut
125.150 RON
Profit net
104.874 RON
Marja profit net
60,98%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
137.480 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
100.000 RON
Casa & conturi bănci
37.480 RON
Capital propriu
117.341 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132
Telefon0722627339

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
8 august 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
171.980 RON
Rezultat net
104.874 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 171.980 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 171.980 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 46.830 RON 382 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 125.150 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 104.874 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 382 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 382 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 14 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 137.480 RON 12.453 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 137.480 RON 12.467 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 100.000 RON 130 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.480 RON 12.323 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.139 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 117.341 RON 12.467 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active137.480RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

14,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale137.480 RON
Datorii totale20.139 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
76,3 %Profit net / active totale
ROE
89,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,83 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 6 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 171.980 171.980 46.830 125.150 104.874 0 0
2022 0 0 382 0 0 382 382
2021 0 0 936 0 0 936 936
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 665 0 0 665 665
2019 15.385 -42,8% față de anul precedent 15.385 17.274 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.889 2.350
2018 26.910 26.910 9.104 17.806 16.943 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 137.480 137.480 0 100.000 37.480
2022 14 12.453 12.467 0 130 12.323
2021 14 12.835 12.849 0 130 12.705
2020 39 13.746 13.785 0 130 13.616
2019 63 14.387 14.450 0 130 14.257
2018 87 17.430 17.517 0 0 17.430

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

6 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 20.139 117.341 Neraportat 0
2022 0 12.467 Neraportat 0
2021 0 12.849 Neraportat 0
2020 0 13.785 Neraportat 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 14.450 Neraportat 0
2018 718 16.799 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DPDGRFPB prin GEORGE ZURZUpersoană interesatăNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 28578/2026lichidare

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 171.980 RON. Profit: 104.874 RON

Cifra de afaceri: 171.980 RON. Profit: 104.874 RON

Cifra de afaceri
171.980 RON
Profit net
104.874 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.139 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
382 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
936 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
665 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.385 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.385 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.385 RON -42.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.350 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 26.910 RON. Profit: 16.943 RON

Cifra de afaceri: 26.910 RON. Profit: 16.943 RON

Cifra de afaceri
26.910 RON
Profit net
16.943 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
718 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVP ART MUSIC SHOW SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9002 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

VP ART MUSIC SHOW SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9002 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.072026Dizolvare · Buletin 28578/2026lichidare
Companie
VP ART MUSIC SHOW SRL
CUI
37670689
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
29.07.2026
Registrul Comerțului
J40/8087/2017
EUID
ROONRC.J40/8087/2017
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Bulevardul METALURGIEI, Nr. 132, Bl. B1C, Etaj 4, Ap. 42
Județ
București
Număr încheiere
603906
Data încheierii
29.07.2026
Număr dosar
2739869
Data dosarului
09.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Enache Victor Mihail
Tip dizolvare
lichidare
Vezi Buletinul ONRC nr. 28578/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9002, Municipiul Bucureşti

GLOBAL RECORDS SRL
CUI: 26382443CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
199.932.114 RON
Profit
10.429.377 RON
Angajati
116
ABC PRODUCŢIE DE EVENIMENTE SRL
CUI: 29338205CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.607.577 RON
Profit
122.715 RON
Angajati
1
ALDA LIVE S.R.L.
CUI: 44047765CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.701.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
WAHA CONTINUUM S.R.L.
CUI: 40613764CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.855.391 RON
Profit
120.917 RON
Angajati
1
MEDIA TRANS BUSINESS SRL
CUI: 24329940CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2008-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.813.353 RON
Profit
41.155 RON
Angajati
1
ARTE VISTA S.R.L.
CUI: 49333474CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.662.989 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ITICKET ONLINE S.R.L.
CUI: 38699926CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.467.681 RON
Profit
1.312.526 RON
Angajati
2
AMO DEEP MUSIC S.R.L.
CUI: 46271334CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2022-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.089.874 RON
Profit
241.812 RON
Angajati
1
LIVEHOUSE ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 16494237CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.043.612 RON
Profit
225.333 RON
Angajati
1
APOLLO ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI: 36587624CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.017.772 RON
Profit
267.287 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VP ART MUSIC SHOW SRL?

CUI-ul VP ART MUSIC SHOW SRL este 37670689.

Unde este sediul VP ART MUSIC SHOW SRL?

VP ART MUSIC SHOW SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata VP ART MUSIC SHOW SRL?

VP ART MUSIC SHOW SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VP ART MUSIC SHOW SRL in 2023?

In 2023, VP ART MUSIC SHOW SRL a raportat o cifra de afaceri de 171.980 RON.

Ce activitate are VP ART MUSIC SHOW SRL?

VP ART MUSIC SHOW SRL are codul CAEN principal 9002.

Ce profit a inregistrat VP ART MUSIC SHOW SRL in 2023?

VP ART MUSIC SHOW SRL a inregistrat un profit net de 104.874 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 6 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.