Activ Plătitor TVA

K&L KALA SRL

CUI: 37683603
CIF: RO37683603
Reg. Com.: J2017008286402
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 mai 2017 · 9 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:51

Despre K&L KALA SRL

K&L KALA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, K&L KALA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
22.186 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
16.670 RON
Active circulante
25.217 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.593 RON
Casa & conturi bănci
18.624 RON
Capital propriu
-6.094 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Avrig nr. 24, 21575
Detalii adresaPARTER. CAM. 1

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Avrig nr. 24, 21575
Cod poștal: 21575
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Avrig nr. 24, 21575
Detalii
PARTER. CAM. 1
Cod postal
21575
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.05.2017
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2017 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-22.186 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 22.186 RON 10.618 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 22.186 RON 10.618 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 22.186 RON 10.618 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 16.670 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 25.217 RON 58.449 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 41.887 RON 58.449 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 6.593 RON 29.504 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 18.624 RON 28.945 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 47.981 RON 42.357 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -6.094 RON 16.092 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active41.887RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

114,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale41.887 RON
Datorii totale47.981 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-14,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 22.186 0 0 22.186 22.186
2023 0 0 10.618 0 0 10.618 10.618
2022 0 0 17.166 0 0 17.166 17.166
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 17.234 0 0 17.234 17.234
2020 14.201 -80,3% față de anul precedent 14.201 36.023 0 0 21.822 22.248
2019 71.938 -86,4% față de anul precedent 71.938 151.306 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 79.368 80.551
2018 530.399 +168,2% față de anul precedent 530.399 162.085 368.314 +153,3% față de anul precedent 363.011 +153,1% față de anul precedent 0 0
2017 197.750 197.750 52.362 145.388 143.410 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 16.670 25.217 41.887 0 6.593 18.624
2023 0 58.449 58.449 0 29.504 28.945
2022 0 252.461 252.461 0 249.000 3.461
2021 0 273.788 273.788 0 273.000 788
2020 0 288.592 288.592 0 286.994 1.598
2019 0 308.188 308.188 0 301.994 6.194
2018 0 403.603 403.603 4.656 38.737 360.210
2017 361 148.470 148.831 0 0 148.470

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 47.981 +13,3% față de anul precedent -6.094 Neraportat 0
2023 42.357 +60,4% față de anul precedent 16.092 Neraportat 0
2022 26.409 -13,6% față de anul precedent 226.052 Neraportat 0
2021 30.570 +8,6% față de anul precedent 243.218 Neraportat 0
2020 28.140 +7,8% față de anul precedent 260.452 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 26.096 -35,3% față de anul precedent 282.700 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 40.352 +672,9% față de anul precedent 363.251 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 5.221 143.610 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.186 RON
Angajati
0
Datorii
47.981 RON +13.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.618 RON
Angajati
0
Datorii
42.357 RON +60.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.166 RON
Angajati
0
Datorii
26.409 RON -13.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.234 RON
Angajati
0
Datorii
30.570 RON +8.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.201 RON -80.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.248 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
28.140 RON +7.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 71.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.938 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.938 RON -86.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
80.551 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
26.096 RON -35.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 530.399 RON. Profit: 363.011 RON

Cifra de afaceri: 530.399 RON. Profit: 363.011 RON

Cifra de afaceri
530.399 RON +168.22% față de anul precedent
Profit net
363.011 RON +153.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
40.352 RON +672.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 197.750 RON. Profit: 143.410 RON

Cifra de afaceri: 197.750 RON. Profit: 143.410 RON

Cifra de afaceri
197.750 RON
Profit net
143.410 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.221 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataK&L KALA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

K&L KALA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Municipiul Bucureşti

EDILRAF EVOLUTION S.R.L.
CUI: 37646176CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
542.119 RON
Profit
255.625 RON
Angajati
1
DABCOM TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 37706472CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
700 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LUXURIA AEDIFICIUM SRL
CUI: 37625475CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.661.344 RON
Profit
50.674 RON
Angajati
33
ALGORITHM CONSTRUCTII S3 SRL
CUI: 37714360CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.659.918 RON
Profit
8.533.616 RON
Angajati
342

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SAMSOFT INNOVATION SRL
CUI: 37683611CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-05-31
fara e-Factura
NIKOLA NAILS SRL
CUI: 37684250CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-05-31
fara e-Factura
GARBY PROFESSIONAL GARAGE SRL
CUI: 37666238CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.311 RON
Profit
1.631 RON
Angajati
1
CODEVELOPER.TEAM SRL
CUI: 37704129CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.692.221 RON
Profit
505.898 RON
Angajati
0
MADAVI MONTISERV SRL
CUI: 37477891CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-04-28
fara e-Factura
KYDS TRANS SPEDITIONS S.R.L.
CUI: 37839576CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.511.324 RON
Profit
523.427 RON
Angajati
19
SHIFTERS MEDIA SRL
CUI: 35766729CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.927 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALFA & OMEGA HOME S.R.L.
CUI: 39599658CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2018-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.525 RON
Profit
42.072 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul K&L KALA SRL?

CUI-ul K&L KALA SRL este 37683603.

Unde este sediul K&L KALA SRL?

K&L KALA SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Avrig nr. 24, 21575, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata K&L KALA SRL?

K&L KALA SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a K&L KALA SRL in 2024?

In 2024, K&L KALA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are K&L KALA SRL?

K&L KALA SRL are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat K&L KALA SRL in 2024?

K&L KALA SRL a inregistrat o pierdere neta de 22.186 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.