Cifra de afaceri
Activități de creație literară și compoziție muzicală
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 20:19
Despre OTHERSIDE MUSIC SRL
OTHERSIDE MUSIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de creație literară și compoziție muzicală" (cod CAEN 9011), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2025, OTHERSIDE MUSIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 363.362 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.1%). Profitul net inregistrat a fost de 138.957 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 109.259 RON in 2017 la 363.362 RON in 2025.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 2 din 3 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 2 la nivel national in domeniul sau (3 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 363.362 RON
- Venituri totale
- 363.362 RON
- Cheltuieli totale
- 213.505 RON
- Profit brut
- 149.857 RON
- Profit net
- 138.957 RON
- Marja profit net
- 38,24%
- Active imobilizate
- 51.537 RON
- Active circulante
- 100.648 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 12.626 RON
- Casa & conturi bănci
- 88.022 RON
- Capital propriu
- 139.157 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 9011
- Loc 2 din 3
- Profit net · CAEN 9011
- Loc 2 din 3
- Angajati · CAEN 9011
- Loc 2 din 3
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal DOROBANTILOR nr. 172-178
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 21.08.2020
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2017 –2025 · RON
- An explorat în grafic
- 2025
- Cifră de afaceri
- 363.362 RON
- Rezultat net
- 138.957 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 363.362 RON | 363.910 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 363.362 RON | 363.910 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 213.505 RON | 232.801 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 149.857 RON | 131.109 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 138.957 RON | 125.510 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 51.537 RON | 7.050 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 100.648 RON | 136.972 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 152.185 RON | 144.022 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 12.626 RON | 25.838 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 88.022 RON | 111.134 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 13.028 RON | 18.312 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 139.157 RON | 125.710 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2025
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2025
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2025
- ROA
- 91,3 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 7,73 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 91,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363.362 -0,2% față de anul precedent | 363.362 | 213.505 | 149.857 +14,3% față de anul precedent | 138.957 +10,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2024 | 363.910 +39,7% față de anul precedent | 363.910 | 232.801 | 131.109 +40,8% față de anul precedent | 125.510 +38,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 260.566 -5,0% față de anul precedent | 260.566 | 167.472 | 93.094 -39,6% față de anul precedent | 90.488 -38,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 274.154 -26,7% față de anul precedent | 274.154 | 120.109 | 154.045 -42,6% față de anul precedent | 145.820 -43,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 373.762 +120,0% față de anul precedent | 373.762 | 105.309 | 268.453 +116,8% față de anul precedent | 257.240 +116,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 169.887 -17,5% față de anul precedent | 179.653 | 55.828 | 123.825 -11,3% față de anul precedent | 118.725 -11,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 205.815 +146,6% față de anul precedent | 205.815 | 66.152 | 139.663 +154,4% față de anul precedent | 133.488 +154,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 83.468 -23,6% față de anul precedent | 83.468 | 28.564 | 54.904 -41,4% față de anul precedent | 52.400 -42,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 109.259 | 109.259 | 15.652 | 93.607 | 90.329 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51.537 | 100.648 | 152.185 | 0 | 12.626 | 88.022 |
| 2024 | 7.050 | 136.972 | 144.022 | 0 | 25.838 | 111.134 |
| 2023 | 34.734 | 77.138 | 111.872 | 0 | 23.657 | 53.481 |
| 2022 | 101.793 | 51.204 | 152.997 | 0 | 0 | 51.204 |
| 2021 | 142.028 | 149.325 | 291.353 | 0 | 0 | 149.325 |
| 2020 | 6.822 | 213.580 | 220.402 | 0 | 18.505 | 195.075 |
| 2019 | 0 | 206.996 | 206.996 | 0 | 3.583 | 203.413 |
| 2018 | 0 | 143.836 | 143.836 | 0 | 0 | 143.836 |
| 2017 | 0 | 91.498 | 91.498 | 0 | 7.442 | 84.056 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.028 -28,9% față de anul precedent | 139.157 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2024 | 18.312 -13,6% față de anul precedent | 125.710 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 21.184 +203,6% față de anul precedent | 90.688 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 6.977 -79,4% față de anul precedent | 146.020 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 33.913 -66,6% față de anul precedent | 257.440 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 101.477 +38,4% față de anul precedent | 118.925 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 73.308 -19,7% față de anul precedent | 133.688 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 91.236 +9.315,5% față de anul precedent | 52.600 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 969 | 90.529 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2025
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ECEMANUELA- CRISTINA BOUROŞU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6718/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2025 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 363.362 RON. Profit: 138.957 RON
Cifra de afaceri: 363.362 RON. Profit: 138.957 RON
- Cifra de afaceri
- 363.362 RON -0.15% față de anul precedent
- Profit net
- 138.957 RON +10.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.028 RON -28.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2025reper anualClasamentePremii si distinctii 2025Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 2 CAEN in judet la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 2 CAEN in judet la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2024 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 363.910 RON. Profit: 125.510 RON
Cifra de afaceri: 363.910 RON. Profit: 125.510 RON
- Cifra de afaceri
- 363.910 RON +39.66% față de anul precedent
- Profit net
- 125.510 RON +38.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 18.312 RON -13.56% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamenteleEvenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 260.566 RON. Profit: 90.488 RON
Cifra de afaceri: 260.566 RON. Profit: 90.488 RON
- Cifra de afaceri
- 260.566 RON -4.96% față de anul precedent
- Profit net
- 90.488 RON -37.95% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 21.184 RON +203.63% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 274.154 RON. Profit: 145.820 RON
Cifra de afaceri: 274.154 RON. Profit: 145.820 RON
- Cifra de afaceri
- 274.154 RON -26.65% față de anul precedent
- Profit net
- 145.820 RON -43.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 6.977 RON -79.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 373.762 RON. Profit: 257.240 RON
Cifra de afaceri: 373.762 RON. Profit: 257.240 RON
- Cifra de afaceri
- 373.762 RON +120.01% față de anul precedent
- Profit net
- 257.240 RON +116.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 33.913 RON -66.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net
Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 3 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Profit net
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 169.887 RON. Profit: 118.725 RON
Cifra de afaceri: 169.887 RON. Profit: 118.725 RON
- Cifra de afaceri
- 169.887 RON -17.46% față de anul precedent
- Profit net
- 118.725 RON -11.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 101.477 RON +38.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 205.815 RON. Profit: 133.488 RON
Cifra de afaceri: 205.815 RON. Profit: 133.488 RON
- Cifra de afaceri
- 205.815 RON +146.58% față de anul precedent
- Profit net
- 133.488 RON +154.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 73.308 RON -19.65% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 83.468 RON. Profit: 52.400 RON
Cifra de afaceri: 83.468 RON. Profit: 52.400 RON
- Cifra de afaceri
- 83.468 RON -23.61% față de anul precedent
- Profit net
- 52.400 RON -41.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 91.236 RON +9315.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 109.259 RON. Profit: 90.329 RON
Cifra de afaceri: 109.259 RON. Profit: 90.329 RON
- Cifra de afaceri
- 109.259 RON
- Profit net
- 90.329 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 969 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOTHERSIDE MUSIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9011 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
OTHERSIDE MUSIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9011 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
19.022026Mentiune · Buletin 6718/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare durată mandat persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OTHERSIDE MUSIC SRL
- CUI
- 37693518
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 19.02.2026
- Registrul Comerțului
- J40/8387/2017
- EUID
- ROONRC.J40/8387/2017
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Calea DOROBANTILOR, Nr. 172-178, Bl. 16, Scara A, Etaj 3, Ap. 20
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 144529
- Data încheierii
- 19.02.2026
- Număr dosar
- 611419
- Data dosarului
- 10.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Stefanita Adrian Cristache
Subiecte
capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 01 din 09.02.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 611419 din 10.02.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2025
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9011, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9011, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OTHERSIDE MUSIC SRL?
CUI-ul OTHERSIDE MUSIC SRL este 37693518.
Unde este sediul OTHERSIDE MUSIC SRL?
OTHERSIDE MUSIC SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal DOROBANTILOR nr. 172-178, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata OTHERSIDE MUSIC SRL?
OTHERSIDE MUSIC SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OTHERSIDE MUSIC SRL in 2025?
In 2025, OTHERSIDE MUSIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 363.362 RON.
Cati angajati are OTHERSIDE MUSIC SRL?
OTHERSIDE MUSIC SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2025.
Ce activitate are OTHERSIDE MUSIC SRL?
OTHERSIDE MUSIC SRL are codul CAEN principal 9011 (Activități de creație literară și compoziție muzicală).
Ce profit a inregistrat OTHERSIDE MUSIC SRL in 2025?
OTHERSIDE MUSIC SRL a inregistrat un profit net de 138.957 RON in 2025.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.