Activ Plătitor TVAe‑Factură

AFVAL TTL GRUP SRL

CUI: 37693666
CIF: RO37693666
Reg. Com.: J2017001432082
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 iunie 2017 · 9 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 23:03

Despre AFVAL TTL GRUP SRL

AFVAL TTL GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2017 (9 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AFVAL TTL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 31.389.427 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.0%). Profitul net inregistrat a fost de 874.580 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
31.389.427 RON
Venituri totale
31.522.643 RON
Cheltuieli totale
30.482.421 RON
Profit brut
1.040.222 RON
Profit net
874.580 RON
Marja profit net
2,79%
Active imobilizate
438.756 RON
Active circulante
13.428.942 RON
Stocuri
282.920 RON
Creanțe
3.176.754 RON
Casa & conturi bănci
9.969.268 RON
Capital propriu
929.030 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212
Cod poștal: 20212
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212
Cod postal
20212
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 10.04.2025
Organ fiscal competent
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
31.389.427 RON
Rezultat net
874.580 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 31.389.427 RON 30.192.426 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 31.522.643 RON 30.216.374 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 30.482.421 RON 19.737.862 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.040.222 RON 10.478.512 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 874.580 RON 9.010.149 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 438.756 RON 400.862 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 13.428.942 RON 11.996.107 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.867.698 RON 12.396.969 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 282.920 RON 506.619 RON
CreanțeSume de încasat 3.176.754 RON 8.673.903 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 9.969.268 RON 2.815.585 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 12.938.668 RON 3.332.520 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 929.030 RON 9.064.449 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.867.698RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

93,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.867.698 RON
Datorii totale12.938.668 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,3 %Profit net / active totale
ROE
94,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
6,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 31.389.427 +4,0% față de anul precedent 31.522.643 30.482.421 1.040.222 -90,1% față de anul precedent 874.580 -90,3% față de anul precedent 0 0
2023 30.192.426 +140,9% față de anul precedent 30.216.374 19.737.862 10.478.512 +409,0% față de anul precedent 9.010.149 +419,4% față de anul precedent 0 0
2022 12.534.061 +764,7% față de anul precedent 12.535.960 10.477.399 2.058.561 +557,9% față de anul precedent 1.734.888 +557,6% față de anul precedent 0 0
2021 1.449.511 +1.299,9% față de anul precedent 1.449.576 1.136.661 312.915 263.832 0 0
2020 103.545 -33,0% față de anul precedent 107.341 112.057 0 0 4.716 4.716
2019 154.481 154.867 156.643 0 0 1.776 2.390
2018 0 0 855 0 0 855 855

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 438.756 13.428.942 13.867.698 282.920 3.176.754 9.969.268
2023 400.862 11.996.107 12.396.969 506.619 8.673.903 2.815.585
2022 0 4.347.440 4.347.440 371.274 2.393.806 1.582.360
2021 0 1.562.400 1.562.400 0 786.175 776.225
2020 0 71.342 71.342 0 6.835 64.507
2019 0 53.462 53.462 0 41.504 11.958
2018 0 0 0 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 12.938.668 +288,3% față de anul precedent 929.030 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 3.332.520 +29,6% față de anul precedent 9.064.449 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2022 2.572.066 +104,0% față de anul precedent 1.775.374 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.260.830 +3.652,0% față de anul precedent 301.570 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 33.604 +189,1% față de anul precedent 37.738 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 11.623 +1.317,4% față de anul precedent 41.839 Neraportat 1
2018 820 -820 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
TTTIBERIUS-LIVIU TODERAŞCUadministratorNeraportatăNeraportată
TLTIBERIUS- LIVIU TODERAŞCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2017 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2017 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24721/2026sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24055/2026sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32146/2025cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 31.389.427 RON. Profit: 874.580 RON

Cifra de afaceri: 31.389.427 RON. Profit: 874.580 RON

Cifra de afaceri
31.389.427 RON +3.96% față de anul precedent
Profit net
874.580 RON -90.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
12.938.668 RON +288.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 30.192.426 RON. Profit: 9.010.149 RON

Cifra de afaceri: 30.192.426 RON. Profit: 9.010.149 RON

Cifra de afaceri
30.192.426 RON +140.88% față de anul precedent
Profit net
9.010.149 RON +419.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
3.332.520 RON +29.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 12.534.061 RON. Profit: 1.734.888 RON

Cifra de afaceri: 12.534.061 RON. Profit: 1.734.888 RON

Cifra de afaceri
12.534.061 RON +764.71% față de anul precedent
Profit net
1.734.888 RON +557.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.572.066 RON +104% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.449.511 RON. Profit: 263.832 RON

Cifra de afaceri: 1.449.511 RON. Profit: 263.832 RON

Cifra de afaceri
1.449.511 RON +1299.89% față de anul precedent
Profit net
263.832 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.260.830 RON +3652.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 103.545 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.545 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.545 RON -32.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.716 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.604 RON +189.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 154.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 154.481 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
154.481 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.390 RON
Angajati
1
Datorii
11.623 RON +1317.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
855 RON
Angajati
0
Datorii
820 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAFVAL TTL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AFVAL TTL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

30.062026Mentiune · Buletin 24721/2026sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

sedii secundare; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AFVAL TTL GRUP SRL
CUI
37693666
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.06.2026
Registrul Comerțului
J2017001432082
EUID
ROONRC.J2017001432082
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada MIHAIL IVANOVICI GLINKA, Nr. 7, Scara E, Etaj mezanin,
Județ
București
Număr încheiere
517456
Data încheierii
29.06.2026
Număr dosar
2515734
Data dosarului
23.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Alina Radu

Subiecte

sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2515734 din 23.06.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 16.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24721/2026 (PDF)
24.062026Mentiune · Buletin 24055/2026sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

sedii secundare; modificare date asociaţi persoane juridice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 16.06.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AFVAL TTL GRUP SRL
CUI
37693666
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.06.2026
Registrul Comerțului
J2017001432082
EUID
ROONRC.J2017001432082
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada MIHAIL IVANOVICI GLINKA, Nr. 7, Scara E, Etaj mezanin,
Județ
București
Număr încheiere
504708
Data încheierii
23.06.2026
Număr dosar
2439139
Data dosarului
17.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Claudia Ninoiu

Subiecte

sedii secundare, modificare date asociaţi persoane juridice

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 16.06.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2439139 din 17.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 24055/2026 (PDF)
07.082025Mentiune · Buletin 32146/2025cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.08.2025,, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
AFVAL TTL GRUP SRL
CUI
37693666
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.08.2025
Registrul Comerțului
J2017001432082
EUID
ROONRC.J2017001432082
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada MIHAIL IVANOVICI GLINKA, Nr. 7, Scara E, Etaj mezanin,
Județ
București
Număr încheiere
647400
Data încheierii
07.08.2025
Număr dosar
2997171
Data dosarului
05.08.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela-Simona Coclea

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 3 din 04.08.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2997171 din 05.08.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 32146/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4690, Municipiul Bucureşti

DACORA PRINT SRL
CUI: 16077043CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.816.586 RON
Profit
2.025.384 RON
Angajati
23
GAME WORLD INVEST SRL
CUI: 38158645CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.356.978 RON
Profit
5.193.989 RON
Angajati
62
VIVAS INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 43442162CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.095.316 RON
Profit
6.937.191 RON
Angajati
3
CERES PHARMA ROMANIA S.R.L.
CUI: 19035018CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.786.289 RON
Profit
2.470.172 RON
Angajati
22
HISTRIA INTERNATIONAL SRL
CUI: 8025663CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1996-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.327.560 RON
Profit
1.327.407 RON
Angajati
47
SALINEN ROMANIA SRL
CUI: 18468218CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.139.393 RON
Profit
1.995.579 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Municipiul Bucureşti

GAMMA PRO MED SRL
CUI: 37670522CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-05-29
fara e-Factura
ALMA VIVIANA COMERT SRL
CUI: 37705612CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-07
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.612.204 RON
Profit
600.934 RON
Angajati
1
EXFORMA SRL
CUI: 37758323CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.777 RON
Profit
86.218 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DAILY QUILLS TRADE SRL
CUI: 37693534CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-06-06
fara e-Factura
VICTORIA UNIFOAM SRL
CUI: 37695110CAEN: 3100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DIGITAL BRO IMPROVE BUSINESS SRL
CUI: 37693364CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.177.632 RON
Profit
1.049.262 RON
Angajati
1
SOFIA RESIDENCE HOMES SRL
CUI: 37701475CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.833.882 RON
Profit
20.309.202 RON
Angajati
1
ANUBIS SECURITY SRL
CUI: 37679912CAEN: 8001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.938.872 RON
Profit
4.007.178 RON
Angajati
200
GLAMOUR DAY BY DAY SRL
CUI: 37720060CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.377 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SDV MUSIC SRL
CUI: 37470753CAEN: 9001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-04-28
fara e-Factura
TENON REAL ESTATE SRL
CUI: 37857335CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-06-29
fara e-Factura
GOLDEN SPHERE SRL
CUI: 35604000CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.465 RON
Profit
13.288 RON
Angajati
1
VINCI SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39678212CAEN: 4617
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.215.711 RON
Profit
301.616 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AFVAL TTL GRUP SRL?

CUI-ul AFVAL TTL GRUP SRL este 37693666.

Unde este sediul AFVAL TTL GRUP SRL?

AFVAL TTL GRUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Ivanovici Glinka nr. 7, 20212, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AFVAL TTL GRUP SRL?

AFVAL TTL GRUP SRL a fost infiintata in anul 2017 (9 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AFVAL TTL GRUP SRL in 2024?

In 2024, AFVAL TTL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 31.389.427 RON.

Cati angajati are AFVAL TTL GRUP SRL?

AFVAL TTL GRUP SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are AFVAL TTL GRUP SRL?

AFVAL TTL GRUP SRL are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat AFVAL TTL GRUP SRL in 2024?

AFVAL TTL GRUP SRL a inregistrat un profit net de 874.580 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
3 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.